Dinamo nu a primit in acest an nici un penalty! Noi stim sa le primim pe alea inventate! Sunt stelist ca oricare dintre voi, insa nu mi se pare normal sa castigi in halul asta. Scuzati-ma ca pentru mine victoria trebuie obtinuta doar in teren si nu in afara lui.
Cat priveste hotiile la care se dedau altii, haideti sa ne uitam intai in ograda proprie. Ultimele declaratii ale lui Gigi Becali arata clar la ce tratament si acuzatii se poate astepta Steaua daca va reusi sa ramana pe locul 2. Daca unele nu sunt meritate, altele sunt... si imi pare rau ca echipa mea de suflet se baga in astfel de jocuri.
Poti fi stelist din tata in fiu, poti avea 10 ani sau 100, dar nu stiu daca te poti numi suporter sustinand astfel de practici, ca si pe omul care le impune! Tin cu Steaua, dar as prefera ca in acest an CFR Cluj sa ia locul 2. Noi sa stim intai sa il cucerim prin munca si disciplina.