FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cfr Cluj - Steaua 1-2 (0-1)

«123456»
forever_STEAUA26.04.2007 11:33

@Harald

 

Pe Prosport se transmite live...

Harald26.04.2007 11:34

Se transmite si in format video ?

Flow_ultras4ever26.04.2007 11:35
CFR - Steaua 0 - 3 steagcruce2
forever_STEAUA26.04.2007 11:37
se transmite si in format video ?

 

Da, dar trebuie sa iti faci "rezervare". Mai multe detalii pe situl lor.

c.ronaldo1726.04.2007 11:39

Stie cineva daca la Orange mai sunt fazele cu meciuri live ca nu pot vedea meciul azi la TV?

 

Pe site-ul lor nu am gasit nimic...

stelista_kima26.04.2007 11:50
fularsteaua2 Hai Steaua.....trebuie sa castigam azi! Asa ca, baieti, dati tot ce puteti! Azi e ultima noastra sansa sa ajungem in Europa si sa nu ne facem de ras! steagsahmi
Virgil26.04.2007 11:56

E ultima sansa sa ajungem in preliminariile Champions League.In Europa ajungem si de pe locul 3.

gone26.04.2007 11:57
Stie cineva daca la Orange mai sunt fazele cu meciuri live ca nu pot vedea meciul azi la TV?

 

Pe site-ul lor nu am gasit nimic...

 

Citeste tot cand intri pe o pagina. :smile:

 

Uite un link mai bun:

 

http://TV.prosport.ro/

c.ronaldo1726.04.2007 11:59

@gone

 

Mersi, esti un sweet!!! :* :)

 

Numai ca eu nu-l pot vedea decat pe telefon...

gone26.04.2007 12:02

Sorry, I don't bend that way. :wink:

c.ronaldo1726.04.2007 12:04

No problem!... Da hai ca o dam in engleza si se iau adminii de noi ca am fi fani Manchester si Chelsea :D:) .

forever_STEAUA26.04.2007 12:07

Poate se "iau" de voi ca va indreptati spre OFF TOPIC :P

gone26.04.2007 12:12
Poate se "iau" de voi ca va indreptati spre OFF TOPIC :P

 

Pierdem si noi timpu si asteptam meciu. Cine mai are chef de munca acum. Mai ales ca sefu nu a venit la servici azi. :smile:

c.ronaldo1726.04.2007 12:20

Daca toate fazele se vor intampla in primul sfert de ora, atunci ma voi declara un om norocos! :D

Dragoshel26.04.2007 12:25

Steaua va incepe meciul in urmatoarea formula:

Cernea - P. Marin, Goian, Radoi, Nesu - Nicolita, Croitoru, Lovin, Cristocea - Badea, Thereau

Rezerve: Andrey, Baciu, Elton, Bostina, Iacob, Ov. Petre, Paraschiv

HyJack26.04.2007 12:35

Si ... a inceput. Hai Steaua!!!!!!!!!!! Allez Thereau!

Raul198826.04.2007 12:45

Se poate auzi meciul live la radio pe www.steauafc.ro

deeaisa26.04.2007 12:56
Mai dar in tur cat a fost scorul? Ma gandesc la eventuala egalitate de puncte la sfarsitul campionatului.

Imi zici si mie pls care e traducerea de la poezioara ta ? plssssss

 

Li frere, li mestre du Temple

Qu'estoient rempli et ample

D'or et d'argent et de richesse

Et qui menoient tel noblesse,

Ou sont il? que sont devenu?

Dragoshel26.04.2007 12:59

PPPFFFFFFF Thereau s-a accidentat si a fost schimbat de Iacob, in minutul 26 al partidei.

 

GGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL STEEEEAAAAUUUAAAAAA, minutul 30, gol Victoras Iacob!

La pauza Steaua conduce pe CFR cu 1-0 - gol marcat de Iacob in minutul 30 al primei reprize.

HyJack26.04.2007 13:02
PPPFFFFFFF Thereau s-a accidentat si a fost schimbat de Iacob, in minutul 26 al partidei.

 

GOL Iacob!

mariuss_d26.04.2007 13:21

S-a terminat repriza 1. Am dominat dar meciul e mai mult o lupta surda la mijlocul terenului. Miza mare isi spune cuvantul.

Sa speram ca nu o vor lasa mai moale baietii in repriza a 2-a!

crist3a26.04.2007 13:26

1-0 Forza Steaua!

gone26.04.2007 13:29

Bravo Victoras. Trebuia sa intre odata. Nesu a jucat bine, Banel slabut.

Raul198826.04.2007 13:36

Bravo Nesu si Croitoru! Tot asa mai departe....

Dar nici Lovin nu a jucat rau!

Respect!

Presimt ca si Badea o sa dea un gol! steagcruce2

HyJack26.04.2007 13:46

GOL Goian!

«123456»