@Harald
Pe Prosport se transmite live...
@Harald
Pe Prosport se transmite live...
Se transmite si in format video ?
se transmite si in format video ?
Da, dar trebuie sa iti faci "rezervare". Mai multe detalii pe situl lor.
Stie cineva daca la Orange mai sunt fazele cu meciuri live ca nu pot vedea meciul azi la TV?
Pe site-ul lor nu am gasit nimic...
E ultima sansa sa ajungem in preliminariile Champions League.In Europa ajungem si de pe locul 3.
Stie cineva daca la Orange mai sunt fazele cu meciuri live ca nu pot vedea meciul azi la TV?
Pe site-ul lor nu am gasit nimic...
Citeste tot cand intri pe o pagina. :smile:
Uite un link mai bun:
@gone
Mersi, esti un sweet!!! :* ![]()
Numai ca eu nu-l pot vedea decat pe telefon...
Sorry, I don't bend that way. :wink:
No problem!... Da hai ca o dam in engleza si se iau adminii de noi ca am fi fani Manchester si Chelsea ![]()
.
Poate se "iau" de voi ca va indreptati spre OFF TOPIC ![]()
Poate se "iau" de voi ca va indreptati spre OFF TOPIC![]()
Pierdem si noi timpu si asteptam meciu. Cine mai are chef de munca acum. Mai ales ca sefu nu a venit la servici azi. :smile:
Daca toate fazele se vor intampla in primul sfert de ora, atunci ma voi declara un om norocos! ![]()
Steaua va incepe meciul in urmatoarea formula:
Cernea - P. Marin, Goian, Radoi, Nesu - Nicolita, Croitoru, Lovin, Cristocea - Badea, Thereau
Rezerve: Andrey, Baciu, Elton, Bostina, Iacob, Ov. Petre, Paraschiv
Si ... a inceput. Hai Steaua!!!!!!!!!!! Allez Thereau!
Se poate auzi meciul live la radio pe www.steauafc.ro
Mai dar in tur cat a fost scorul? Ma gandesc la eventuala egalitate de puncte la sfarsitul campionatului.
Imi zici si mie pls care e traducerea de la poezioara ta ? plssssss
Li frere, li mestre du Temple
Qu'estoient rempli et ample
D'or et d'argent et de richesse
Et qui menoient tel noblesse,
Ou sont il? que sont devenu?
PPPFFFFFFF Thereau s-a accidentat si a fost schimbat de Iacob, in minutul 26 al partidei.
GGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL STEEEEAAAAUUUAAAAAA, minutul 30, gol Victoras Iacob!
La pauza Steaua conduce pe CFR cu 1-0 - gol marcat de Iacob in minutul 30 al primei reprize.
PPPFFFFFFF Thereau s-a accidentat si a fost schimbat de Iacob, in minutul 26 al partidei.
GOL Iacob!
S-a terminat repriza 1. Am dominat dar meciul e mai mult o lupta surda la mijlocul terenului. Miza mare isi spune cuvantul.
Sa speram ca nu o vor lasa mai moale baietii in repriza a 2-a!
1-0 Forza Steaua!
Bravo Victoras. Trebuia sa intre odata. Nesu a jucat bine, Banel slabut.
Bravo Nesu si Croitoru! Tot asa mai departe....
Dar nici Lovin nu a jucat rau!
Respect!
Presimt ca si Badea o sa dea un gol! steagcruce2
GOL Goian!