FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cfr Cluj - Steaua 1-2 (0-1)

«123456»
Dragoshel24.04.2007 18:35

Ahahahaha, ce teapa si-au luat suporterii de la CFR cu biletele, cica au stat 4-5ore in soare, in picioare , iar biletele nu au mai venit. mai multe puteti citi AICI

c.ronaldo1724.04.2007 18:37

In sfarsit un frate de-al meu caruia ii place de Ovidiu Petre... : X

weeezer24.04.2007 18:53
Modulul perfect.

 

Ar fi "mai perfect" fara Nicolita... parerea mea.

 

@alice, joi e, la 3 jumate, nu maine...

inches24.04.2007 21:20

Bine chiar foarte bine ca a revenit Ov Petre, ca asa nu mai joaca ratatul ala de Lovin.

Kristy_Cj24.04.2007 23:19
vlad7525.04.2007 04:32

Foarte greu meciul. CFR se multumeste si cu un egal. Acest meci seaman putin cu cel de la Bistrita , atunci cand nervii jucatorilor au cedat si au inceput sa-si taie venele prin geamuri....jucatorii, evident!:)

ninjax_treme25.04.2007 07:49

Am auzit ca si joaca Dica la meciul cu CFR Cluj. E adevarat? steagcruce2

forever_STEAUA25.04.2007 07:59

@ninjax_treme

 

Nu!

HyJack25.04.2007 10:16
Am auzit ca si joaca Dica la meciul cu CFR Cluj. E adevarat? steagcruce2

 

Dica inca se reface la Bologna. Daca era el ... nu ne chinuiam acum.

c.ronaldo1725.04.2007 10:47

Da' ce-i Dica, Dumnezeu?

Bodanel25.04.2007 11:48
Da' ce-i Dica, Dumnezeu?

 

Pentru Steaua in ultimii ani a cam fost.. Golul care ne-a adus titlul in ultima etapa cu Poli acum 2 ani + 'nspe meciuri castigate din momentele lui de inspiratie(le-am cam pierdut numarul). Una peste alta cred ca o sa batem si la Cluj. SI eu cred ca ar fi bine sa joace Ov. Petre deoarece in afara de suturi mai nimereste si pasele si e capabil sa le dea si la o distanta mai mare de 2 metri.

Dragoshel25.04.2007 11:51
Ov. Petre deoarece in afara de suturi mai nimereste si pasele si e capabil sa le dea si la o distanta mai mare de 2 metri.

"Mai nimereste" adica cum, pai daca joaca numai pe nimerite pase, nu are ce cauta la Steaua.

Poate sa bage pe oricina Oli numai sa nu il mai vad in teren pe Lovin.

Yoyoyoi25.04.2007 13:28

cine merge la meci? :D

IONUTZ-CIPRIAN25.04.2007 14:30

Toata lumea isi doreste sa batem la Cluj, insa sa vedem daca va fii posibil, este oricum destul de greu ca aia, dar cu ambitie si cu gandul la CL putem sa-i invingem!!

MALDINI_STEAUA25.04.2007 16:49

CFR Cluj 0 - 2 Steaua

 

steagsimplu steagsimplu steagsimplu steagsimplu steagsimplu
HyJack25.04.2007 17:36
Da' ce-i Dica, Dumnezeu?

 

Nu-i Dumnezeu. E cel mai bun jucator pe care il are Steaua.

alice4steauaBUC25.04.2007 18:25
Nu-i Dumnezeu. E cel mai bun jucator pe care il are Steaua.

 

Sunt de acord cu tine...se pare ca Steaua chiar sta intr-un jucator, acela fiind Dica..ma gandesc ce naiba faceam daca pleca in iarna sau cand a avut acele oferte :roll:

 

On topic::meci al dracu' de greu maine...sper sa plecam invingatori de acolo...

steag1

martanu25.04.2007 21:11

@ Dragosel

 

Lovin este suspendat :grin: :grin: :grin:

FanStelist4Ever26.04.2007 02:21

Revine Dica

"Dica revine in maxim 7 zile. Stelistul Nicolae Dica a anuntat ca in maxim 7 zile va reveni la antrenamente si va reintra in programul normal al echipei. El s-a accidentat in vacanta de iarna in timpul unui amical"

 

Am citit asta acum cateva minute. Sper ca sa revina cat mai repede si sa isi revina Steaua odata pentru totdeauna. Steaua merita locul 2. Nicicand Rapid sau CFR.

 

Forza Steaua.. Trup si Suflet pentru culori

steagcruce2 fularsteaua2 steagcruce2

RaDoooI26.04.2007 03:45

Meci greu, deoarece doua bombe sunt disponibile: OV.Petre si G.Coman... Un castig mare e ca Lovin e suspendat . Baciu sper sa nu fie titular (ca pe banca de rezerve 100% o sa fie, iar in ultimele 5 minute in caz de 1-0 sau 0-0 il va schimba pe Badea) .

Eu zic un 3-2 pentru Steaua, cu goluri date pe gafele din apararea noastra. Sper ca, Croitoru macar sa fie titular, daca Elton nu va juca .

 

Formula pe care as introduce-o in teren :

 

Cernea - P.Marin , Radoi , Goian , Nesu - Croitoru , Paraschiv , Elton , Cristocea - Badea, Thereau

raiders26.04.2007 07:25

stie cineva daca se vede pe streaming meciul ? daca da, pm me

 

trebuie sa castigam fularsteaua2

BSmiley26.04.2007 09:03

forzateaua FORZA Steaua!!! forzateaua

care mai vine la meci??? eu ma duc :D

steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

 

_______________________________

 

Steaua: CAMIOANA NOASTRA ROS-ALBASTRA!!!!!! FORZA Steaua!!!

Za Best26.04.2007 09:18

Eu nu inteleg de ce Elton nu este titular...pentru ca asa vrea patronul!? :neutral: Si bineinteles...joaca Lovin...in meciul asta nu ne trebuie inchizator,ne trebuie victoria!Iar CFR nu are cine-stie-ce aparare...Sa vedem ce va reusi Croitoru...dar oricum,nu prea imi fac mari sperante in legatura cu meciul asta... :| Dar na...orice ar fi,MEREU STELIST! steag2

c.ronaldo1726.04.2007 10:46

@best

 

Lovin e suspenadat!!!

Harald26.04.2007 11:31

Stiti daca exista vreun loc pe net unde se transmite meciul ?

 

Multumesc!

«123456»