Dupa ce am batut pe CFR Cluj cu 2-1 meritam sa jucam in Champions Legue impotriva celor mai bune echipe din Europa! Steaua este o stea care se ridica cat mai sus si avem sanse la Champios Legue! Steaua trebuie sa joace in continuare ca o campioana si sa castige Liga Campinilor!(poate ca am exagerat putin).
I love Steaua!
fularsteau2
