LIPSA DE RESPECT PENTRU SUPORTERI , asta e ce a facut ciobanu asta [............] prin prelungirea contractului lu` Oli ! !Pei daca de 3 etape toata lumea,toti stelisti cer demisia lu` Oli el ii prelungeste contractu ca sa ne arate noua ca parerea noastra nu conteaza![........] jucatorilor mercenari care joaca la Steaua doar pentru bani,care s-au vazut la Steaua si acum o lasa mai moale cu jocu ca au salariile care le au!Ciobane noi NU te votam si nici un stelist nu o sa te voteze !
Nu mai folosi acest limbaj pe forum.
Altfel ne silesti sa aplicam regulamentul:
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=879
Moderatorii
