RESEMNARE !!!!!!!! Chiar nu are rost sa mai strigam atat sa plece asta . a semnat contractul si nu avem ce face . in schimb trebuie remarcate niste lucruri:
1 Stilul lui Olaroiu nu este potrivit pentru o echipa cu pretentiile Stelei. de aceea el trebuia sa plece.
2 Stilul lui Olaroiu nu este potrivit pentru jucatorii pe care ii avem in lot.
3 Un lucru pe care il preiau din declaratia lui Radoi: nu avem jucatori asa de valorosi cu au tot pretins conducatorii sau alte persoane . rezulatele bune obtinute au fost facute prin munca si prin unitatea echipei. nu uitati ca mai toti antrenorii echipelor adverse din europa au recunoscut forta echipei noastre si de ea se temeau. din pacate acum nu mai este asa. echipa e dezbinata.
4 Steaua a devenit de cam mult timp o afacere a familiei Becali in care s-au integrat mai multe persoane pretinse a sta pe veci aici. a devenit un intrument de creare a unei publicitati mascate, a unor refulari , o unealta electorala, a unor razboaie ce nu au legatura cu Steaua.
5 s-au luat jucatori doar ca i-au placut unor rude ale patronului, fara a fi profesionisti ai fenomenului fotbalistic, ( asa poate si noi putem fi in staff-ul lui si daca ne place vreun jucator sa-l cumpere)
6 conducerea a reusit sa creeze o PRAPASTIE INTRE ECHIPA SI SUPORTERI fapt ce nu s-a mai intamplat niciodata ( faza cu biletele pt meciul din cupa cu tim a fost doar picatura ce a umplut paharul lipsei de respect fata de noi pe care acesti conducatori o arata de mult timp. noi nu am remarcat pt ca au fost niste rezultate notabile si am trecut repede peste ea dar A EXISTAT).
7 prelungirea contractului acestui antrenor arata clar tot ce am spus mai sus. NU SE VREA PERFORMANTA CI ALTE LUCRURI, SE VREA O AFACERE DE FAMILIE cu niste interese ce nu au legatura cu ce inseamna Steaua SI CINE NU ESTE DE ACORD CU ACEST LUCRU( ADICA SUPORTERII) SUNT INDEPARTATI , lucru ce se intampla acum. cei care sunt in acest cerc stau bine merci , banii ii iau au viitorul asigurat IAR SUPORTERII ISI FAC NERVI DEGEABA. NU VOR SA SCHIMBE NIMIC. de ce credeti voi ca au fost indepartate toate gloriile Stelei , iubitori cu adevarat ai culorilor noastre?????? pt ca ei stiau spiritul acestei echipe, doreau un viitor competitiv, si nu in ultimul rand DOREAU PERFORMANTA PENTRU Steaua si pt nimic altceva.EI IUBEAU Steaua SI CULORILE ROS-ALBASTRE.
este mare pacat ce se intampla. nu avem de facut decat sa fim NOI REPREZENTATII ACESTOR GLORII ALE Stelei SI SA-I TREZIM LA REALITATE PE proprietarii temporari ai CLUBULUI. noi nu avem interes decat ca echipa sa faca performanta. in rest nu castigam nimic dpdv financiar sau mediatic. DIN PACATE MULTI DIN CEI CE FAC PARTE IN MOMENTUL ASTA DIN CLUB NU REPREZINTA ACESTE INTERESE ALE NOASTRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!