Gurita ne-a parasit
Cernea,G.Coman,Baciu si Lovin cand o sa plece ?
Gurita ne-a parasit
Cernea,G.Coman,Baciu si Lovin cand o sa plece ?
Steaua îl vrea pe Azmi, dar jucãtorul preferã campionatul Egiptului
Steaua mai vrea un fundaș central. Este vorba de egipteanul Amir Azmi, de 24 de ani, de la Al-Shabab. "Am primit oferte de la șase echipe", a declarat Azmi pentru FilGoal.com. "Am ajuns la o înțelegere cu Al-Shabab sã fiu îmrumutat la un alt club, dupã care sã revin sã-mi termin contractul". Amir Azmi a venit la Al Shabab în ianuarie, de la PAOK Salonic, și a semnat un contract pe patru ani.
Azmi este curtat de Ankaragucu (Turcia), Al-Qadiseya (Arabia Sauditã), Steaua, o echipã din Grecia, una din Ucraina și Ismaili (Egipt). "În fundînd voi discuta cu oficialii lui Al Shabab, dar prefere sã joc la Ismaili. Oricum, ultimul cuvînt îl vor avea cei de la Al Shabab, în funcție de oferta financiarã pe care o vor primi pentru mine", a declarat egipteanul.
gsp
nu stiu cum au venit conducatori la jucatorul asta dar eu cred ca jucatorul asta ii bun
el ii tanar
are o inaltime de 1,90
el a jucat pana acuma 5 meciuri pentru echipa Nationala (Egipt)
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/284...hed/profil.html
steagcruce2 steagsahmic
TRANSFERURILE Stelei 6.695.000 EURO!!
Au venit:
Eric Bicfalvi (Jiul Petrosani) 300.000 EURO
Ifeanyi Emeghara (Poli Tim) 1.200.000 EURO
Adrian Neaga (Seongnam) 615.000 EURO
Mihai Gurita (Farul) 100.000 EURO
Cosmin Vatca (Otelul) 500.000 EURO
Valentin Badoi (Rapid) ; 550.000 EURO
Pawel Golanski (Kielce) 1.250.000 EURO
Alexandru Iacob (Corvinul) 150.000 EURO
Robinson Zapata (Cucuta) 730.000 EURO
Dorel Zaharia (Gloria) 500.000 EURO
Ionut Rada (Rapid) ; 800.000 EURO
TOTAL: 6.695.000 EURO
Au plecat:
Daniel Oprita >Dinamo LIBER
Klemi Saban >Maccabi Ne. LIBER
Cyril Thereau>Anderlecht &nb sp; 2.900.000 EURO
Sorin Paraschiv >Rimini 500.000 EURO
Elton Xavier Gomes >Al Nasr 500.000 EURO
Stelian Stancu >Poli Timisoara 200.000 EURO
TOTAL: 4.100.000 EURO
putem sa zicem ca in primavara asta am facut cele mai bune transferuri din ultimi ani :tongue:
eu nu stiu cum a socotit Becali da mai lipseste pana la 12 millioane :biggrin:
steag3
Ultimul sosit in tabara Stelei este Emre Asik
mai multe informatii nu am asta am gasit pe net revin mai tarziu cu informati daca mai gasesc
Parere: cel mai reusit transfer este fff bun rezistent fizic impresionant cariera frumoasa ... este un jucator cunoscut cred ca toti ati auzit de " emre "
Ultimul sosit in tabara Stelei este Emre Asikmai multe informatii nu am asta am gasit pe net revin mai tarziu cu informati daca mai gasesc
Parere: cel mai reusit transfer este fff bun rezistent fizic impresionant cariera frumoasa ... este un jucator cunoscut cred ca toti ati auzit de " emre "
Pe asta de unde ai inventat-o????????
Nici eu nu am auzit de asta,si nici nu am vazut pe undeva o stire ca asta!!
Mai bine venea Emre alalalt, mic.
Vor fi schimbari masive, sper sa vina Neaga inapoi!
Pacat de Thereau
Pe asta de unde ai inventat-o????????
sa spuna site-u.....bn ca nu a venit ferdinand
Bostina nu a facut deplasarea in Polonia, Adi Ilie a declarat ca se va trensfera la o echipa din Olanda neprecizand numele, personal cred ca se duce la Willem Tilburg, am jucat amical cu ei 1-1 a fost scorul.
gesepeu scrie azi ca el ciobandante minimo l-a trimis pe Adi Ilie dupa Ivic !
eu parca sa zic ca l-am vazut la stiri la teveu in Polonia pe langa Hagi !
Nici sa tot alergi atat dupa jucatori nu e bine , ajungem ca in proverbul ala cu alergatul dupa 2 iepuri !
Mai bine il luau pe Ivic acum o saptamana sau cand tot ziceau si acum deja era integrat in echipa , asa acum iar negocieri care daca au rezultat transferul mai trebuiesc facute si acte , o sa ajungem sa il avem integrat in echipa la iarna !
As vrea ca Adi Ilie sa fie nitel mai pragmatic si sa isi asume si mai mult raspunderea , sa il preseze mai mult pe Jiji !
trnasferul lui emre asik era o alarma falsa de p un site care a publicato ca sa-si faca publicitate ... X(
Stai ma linistit ca nu s-a ambalat nimeni pe aici .
Sper totusi sa-l aduca pe Ivic de la AEK Athena, ca nu mai prinde primul 11 acolo de cand a venit Rivaldo, poate juca si mijlocas stanga si central, cu 700.000-800.000 il pot lua si ii da un salariu de 350.000 si nu mai comenteaza nimic, ca si Camus ala.
chiar daca nu`l suport pe Becali, decizia de a scoate din lot jucatorii Baciu, Coman si Bostina o salut!
La faza asta nu pot decat sa-l respect. Sper sa-i vad plecati cat mai repede pe acesti pseudo-fotbalisti .
Urmeaza Cernea plus Lovin in iarna .
Sper sa-l ia pe Ivici .Are experienta, am auzit ca a fost capitanul lui Partizan ,sunt sigur ca ar aduce un plus la echipa.
cat despre Emre Asik ,sunt sceptic - nu stiu daca are valoare sa joace titular ,are si 34 de ani ,si nici cand era in floarea varstei nu prea rupea gura targului .Din cate imi amintesc eu ,titulari la Galata pe vremea cand juca acolo erau Bulent Korkmaz si camerunezul Song
cica trag tare de ivici acu...mai ales ca pleaca si adormitul ala de Bostina...si la mijlocasi centrali cu profil ofensiv nu avem un titular incontestabil...e doar Croitoru...Vasilica si bicfalvi..
sarbul ar fi ideal pentru noi
Si trebuie neaparat un atacant de marfa, nu ca Neaga ala, rateaza mai rau decit toti romanii la loc ...
Bai pe Rica il pui ori unde la mijloc face mai mult bine decit in atac.
Problema este ca in atac sunt toti loviti, si ca nu avem un adevarat goleador...
Neaga-Dica-Nicolita si in fata Zaharia/Iacob/Badea . Asta o sa fie atacul cand o sa-i avem pe toti apti .
Cat mai raman in lot Baciu,Coman si Bostina ?
@broscuto... pana isi gasesc echipa ![]()
Nu-si gasesc ca au si pretentii de mari fotbalisti. Poate doar Bostina!
Nu-si gasesc ca au si pretentii de mari fotbalisti.
Ai dreptate, cel putin din cate stiu eu transferul lui Baciu la Vaslui a cazut din cauza salariului pe care il cerea...unul mult mai mare decat are la Steaua!
Baciu daca nu isi gaseste echipa > Steaua 2
Presimt ca Steaua 2 va fi o echipa foarte aproape ca valoare cu Vaslui, Farul, Buzau etc.
Presimt ca Steaua 2 va fi o echipa foarte aproape ca valoare cu Vaslui, Farul, Buzau etc.
Buzaul este deja Steaua II :tongue:
Ce se mai aude de iranianul ala pe care il vroia si Rapidu