Emre Asik se mai gandeste la oferta Stelei. Banuiesc ca o va face la fel CACAmus.
Emre Asik se mai gandeste la oferta Stelei. Banuiesc ca o va face la fel CACAmus.
Gandeste-te un pic invers. Daca ar fi fost Rada la Steaua, si Elton la Rapid, iar stelistul ar fi avut aceeasi declaratie, n-ai fi zis "ia uite asta stelist adevarat, luptator adevarat, si-asa mai departe"?
NU, n-as fi zis asa...chiar daca asta gandeste el si asta e tactica lui, nu trebuie sa declare asta...reiese ca nu-i profesionist si ca nu-l intereseaza sa joace mingea, ci doar sa faulteze
Pentru ca tot se bate atata moneda de tema asta, intreb si eu - oare merita Herea asta atata banet??? Nu stiu de ce dar parca toata nebunia creeata in jurul lui ma duce cu gandul la Radu Niculescu, Cristea, Cursaru, Plesan...
Daca jjjjjjjjjj da 2,5 mil euro pe Herea,atunci sunt doar trei posibilitatzi:1-este cu mult mai idiot decat il credeam
2-Herea a fost declarat monument al naturii si il achizitzioneaza pentru colectzia palatului
3-am innebunit eu
In cazul celei de a treia varianta,va rog sa-mi spunetzi si voi anuntza salvarea!
Nu anunta salvarea!
Probabil in suma de 2.5 milioane e inclusa si impresara lui Herea, ca altfel nu imi explic de ce da Gigi atat.
Cu banii astia ii lua si pe Ivici si pe argentinianul ala care a ajuns in Spania prin B si cred ca eram mai castigati.
Si pana la urma nr. 9 de valoare tot nu avem.
Probabil in suma de 2.5 milioane e inclusa si impresara lui Herea, ca altfel nu imi explic de ce da Gigi atat.
Pentru impresara as da si eu vreo 3-4 mil de euro
:tongue: :biggrin: :X:X:X:X:X:X:X:X:X
Ana Maria Prodan, impresarul jucatorului disputat de Steaua si Rapid, a declarat pentru Mediafax ca in cazul in care Herea nu se va intelege cu Steaua fundasul va ramane la FC National.
"Daca Herea nu va merge la Steaua, atunci ramane la FC National, in niciun caz nu va ajunge la Rapid", a declarat Ana Maria Prodan.
...si care-i smecheria?
Rezumat transferuri (notele sunt de la 1 la 5)
transferati la Steaua
1. Badoi [mijlocas&aparator dreapta / 32 ani / campionat : 5 / Cupa UEFA : 4 / CL : 2]
2. Bicfalvi [mijlocas central / 20 ani / campionat : 3 / Cupa UEFA : 2 / CL : 1]
3. Emeghara [aparator stanga&dreapta / 24 ani / campionat : 4 / Cupa UEFA : 3 / CL : 2]
4. Golanski [aparator dreapta¢ral / 25 ani / campionat : 4 / Cupa UEFA : 3 / CL : 2]
5. Gurita [atacant / 34 ani / campionat : 4 / Cupa UEFA : 2 / CL : 1]
6. Iacob Al. [aparator central / 19 ani / campionat : 2 / Cupa UEFA : 1 / CL : - ]
7. Neaga [atacant / 28 ani / campionat : 5 / Cupa UEFA : 4 / CL : 3]
8. Rada [aparator central&stanga / 26 ani / campionat : 4 / Cupa UEFA : 3 / CL : 1]
9. Vatca [portar / 26 ani / campionat : 3 / Cupa UEFA : 2 / CL : 1]
10. Zaharia [atacant / 29 ani / campionat : 4 / Cupa UEFA : 2 / CL : 1]
11. Zapata [portar / 29 ani / ?]
transferati de la Steaua
1. Elton [mijlocas central / 22 ani / campionat : 4 / Cupa UEFA : 3 / CL : 1]
2. Oprita [atacant&mijlocas dreapta / 26 ani / campionat : 4 / Cupa UEFA : 3 / CL : 2]
3. Paraschiv [mijlocas central / 27 ani / campionat : 5 / Cupa UEFA : 4 / CL : 3]
4. Saban [aparator dreapta¢ral / 28 ani / campionat : 3 / Cupa UEFA : 2 / CL : 1]
5. Stancu S.[aparator dreapta / 26 ani / campionat : 3 / Cupa UEFA : 2 / CL : 1]
6. Thereau [atacant / 24 ani / campionat : 5 / Cupa UEFA : 4 / CL : 3]
7-10. Litu + Lungu + Simion + Tudose
echipa a doua
11. Andrey [portar / 24 ani / campionat : 4 / Cupa UEFA : 2 / CL : 1]
lol ce note Oprita are la CL 2 si Elton 1 si lui golanski de ce i-ai dat 4 in campionat? si vezi ca mi se pare ca zapata are 28 de ani
@Stebuc
Anul trecut Zapata avea 28 de ani.
@Stebuc
Anul trecut Zapata avea 28 de ani.
mea culpa:D
"ASTEPTAM RASPUNSUL LUI CAMUS"
Fabien Camus ar putea totusi sa ajunga in Ghencea din spusele lui Gigi Becali. Patronul formatiei din Ghencea spune ca inca asteapta un raspuns din partea jucatorului lui Charleroi.
"Inca mai exista posibilitatea sa il luam pe Camus. Momentan asteptam raspunsul jucatorului", a punctat Becali
sursa Fanatik
acuma ce ii treaba
am crezut ca a declarat ca in moment nu vrea sa vina la Steaua ![]()
steagsahmic
Sã-i spunã cineva și lui Jiji!
@forever_STEAUA
Il sun eu si daca nu inchide pana termin de injurat ii spun si de Camus...
Nu cred ca Herea va veni la Steaua pentru ca Comunistu de Copos si nebuna aia de Ana Maria Prodan a facut o intelegere sa vina decat la Rapid .
[...] de Ana Maria Prodan daca nu face o intelegere cu Grupare din Ghencea pentru venire lui Herea mai bine sa se duca la calugarit.
Adi Ilie a anuntat ca Steaua nu mai e interesata de Herea... in sfarsit si-u dat seama de bataia de joc a jigodiei de Iacov... ala are o pata pusa pe Steaua (o fi suporter al rapidului ca prea se pupa in bot cu matze-fripte ala de Copos) si nu o sa vrea sa-l dea pe Herea la noi cu nici un pret, decat eventual daca il stoarce de bani pe Becali... chiar is curios amu daca netzoiu o sa dea 3,5 milioane pe Herea sau Copos 1.8 pe juma de Herea...
3,5 milioane Herea?Sa fim seriosi.Au mai ras si altzii de cioban.Daca ar mai face-o si pe asta ar intra in guiness book ca retardatul galaxiei !
Adi Ilie a anuntat ca Steaua nu mai e interesata de Herea... in sfarsit si-u dat seama de bataia de joc a jigodiei de Iacov... ala are o pata pusa pe Steaua (o fi suporter al rapidului ca prea se pupa in bot cu matze-fripte ala de Copos) si nu o sa vrea sa-l dea pe Herea la noi cu nici un pret, decat eventual daca il stoarce de bani pe Becali... chiar is curios amu daca netzoiu o sa dea 3,5 milioane pe Herea sau Copos 1.8 pe juma de Herea...
Iacov a declarat ca Netoiu a facut o oferta uriasa pentru Herea. Mi se pare o prostie sa dai 4.1 milioane pe un jucator care nu a confirmat deloc, cu banii astia cumperi un coordonator de joc "bibelou".
Daca Herea va ajunge la Dinamo inseamna ca puterea domnului Netoiu este prea mare pentru Romania. 4.1 Milioane pe Herea minus TVA si Comisioane.
cum puteti sa credeti ca un jucator de divizia B poate sa faca 4,1 milioane de dolari...........miroase a spalare de bani toata ziua
Nu e prost ala care cere,ci ala care da,oricum este o oferta foarte mare pentru un jucator de divizia B,si nu se merita!Si nu stiu ce are asa de special acel jucator!!
Astea sunt scorneli. Netoiu n-o sa dea niciodata 4,1 milioane de Euro pe un jucator, iar daca o da, e cel mai prost om in viata.
Nu o sa vina nimeni.O sa plece Dica pentru ca incetineste jocul echipei si este ineficient.
Dica este ineficient ????????......atunci de ce a fost votat intre primi 10 jucatori din C.L. sezonu trecut???... dica10
ninu93...mai bine taci ca habar n-aveai de ce e vb..te bagi ca musca in...