ar fi bun rada ![]()
ar fi bun rada ![]()
Ar fi bine sa nu semneze cu noi .
Rada nu are ce cauta la Steaua. Totdeauna a stiut sa ne poarte sambetele. Intr-adevar Badoi a stiut mereu sa fie un jucator profesionist si nu a avut conflicte directe cu Steaua. Badoi este un jucator exemplu, pe cand rada nu este decat un suflet visiniu. Sa mearga la Dinamo!
Abia il asteapta Radoi :biggrin: .In alta ordine de idei nu prea imi place acest transfer ,dar deja am inceput sa ne obisnuim ca Steaua face transferuri din ce in ce mai ciudate.
URMEAZA MARGARITESCU
ar fi bun rada![]()
Da, Rada e un fundas f bun. Nu are nicio legatura ce va juca el cu ce a facut el inainte. Meseria e meserie.
asta cred ca era transferul de care vorbea Adi.. un jucator bun cu un trecut infect... in 3 ani probabil vom uita ca a fost la Rapid si ca ne injura de fiecare data cand avea ocazia..ca i-a rupt picioru lu Radoi..
Aici ai dreptate bogd4n ![]()
Dupa Margaritescu vine Razvan Lucescu antrenor si Vama vine manager
Cine ne arata degetul dupa dubla din Cupa UEFA? Daniel Niculae , Maftei, Rada...
parca si sapunaru...sau poate ma insel da stiu ca si sapunaru a aratat o data......mi-a ramas in minte..
Rada e cel mai bun fundas de la Rapid.
Nu e gluma e pe bune. Chiar vine. Il injuram putin, si daca joaca bine il iertam. Asta e. Dc staful tehnic il vrea il acceptam si noi. Dar oare joaca asta seara in supercupa?
De la 17:30, Rada este omul Stelei. El a semnat pe 4 ani si este asteptat sa fie prezentat oficial. El apartinea 50% lui Gica Popescu, omul care l-a adus la pachet cu Sancu in Giulesti" (sport.ro)
nu joaca in seara asta...cel putin asa zic aia de la gsp.ro ca a plecat de la rapid si ca n-o sa jaoce
Declaratia lui Manea:
"Rada a parasit cantonamentul echipei, a fost decizia lui, pe care noi am respectat-o, speram sa fie o decizie inteleapta si sa isi faca treaba acolo unde va ajunge. Rada mi-a comunicat decizia lui chiar inaintea meciului de Supercupa, am fost de acord, si Rada este acum noul jucator al Stelei." ccrapidisti.ro
Rada si Radoi si-au reglat conturile cand au fost amandoi la Bologna
)
Nu e gluma deloc. Toate siteurile de sport spun asta, chiar si pe sport.ro tocmai au spus ca Rada este noul jucator al Stelei. Mie personal imi pare foarte bine ca vine, un fundas destul de bun, de care sunt sigur ca Steaua are nevoie de el
Luna Mai: Aveam nevoie de un portar (Zapata), un fundas dreapta (Golanski), un fundas central (Rada), un fundas stanga (Emeghara), un mijlocas dreapta (Badoi) si un atacant (Neaga).
Luna August (aproape): S'au adus in echipa: Zapata, Golanski, Emeghara, Rada, Iacob, Ninu, Ivic, Bicfalvi, Badoi, Neaga, Zaharia, Gurita.
Multumit de transferuri!
Sa mai vina un mijlocas si un atacant gen Thereau
C Ronaldo are dreptate. Pana la urma conducerea a facut rost de jucatori dar eu unul nu sunt asa sigur de valoarea lor. Sigur , au valoare certa pentru Liga I , dar cum ramane cu CL?
Zaharia e ultimul atacant adus
Mijlocasul va fi Herea sau IVIC
steaua_gloria ...KAKA nu era disponibil , iar Ronaldinho a cerut salariu prea mare .
da-o-n p.la mea de treaba!si asta are fata de Steaua?daca mutarea cu Badoi am inteles-o,de bine de rau,pe muistul asta nu-l vreau la Steaua!
steaua_gloria ...KAKA nu era disponibil , iar Ronaldinho a cerut salariu prea mare .
Am pomenit eu de aia? Nu sunt senil. Dar totusi armenteros, daddy si pulido erau mai aproape de valoarea de CL.
Am pomenit eu de aia? Nu sunt senil. Dar totusi armenteros, daddy si pulido erau mai aproape de valoarea de CL.
EHH , au cerut impresarii prea multi bani .
Doamne....ce reactie! Unde ati vazut mai oameni buni ca e fundas BUN?!?! Poate nu ati vazut rusinile patite de Rapid din cauza gafelor defensive, in prim plan cu amintitul RADA!!! Sa reamintim ca Rapid a luat 4 de la caini, 3 de la Bistrita, 3 de la noi, 3 de la CFR Cluj, 1 de la Vaslui in 10 oameni, 1 de la Pandurii TG Jiu si multe multe multe alte goluri pe final de meci, din cauza lipsei de concentrare si a miscarii greoaie a acestui RADA! Domnilor, este un JEG de rapidist ca om si un fundas MEDIOCRU!! chiar nu vedeti asta?! Mentionez ca posturile-problema au fost acoperite DOAR din punct de vedere cantitativ. Presimt o dubla.....dificila...cu polonezii si sper sa vina grecul ala sa avem si noi macar un jucator de CL...cat de cat...
Nu e gluma deloc. Toate siteurile de sport spun asta, chiar si pe sport.ro tocmai au spus ca Rada este noul jucator al Stelei. Mie personal imi pare foarte bine ca vine, un fundas destul de bun, de care sunt sigur ca Steaua are nevoie de el
... Nu cumva fundasul asta destul de bun a avut intrarea aceea criminala la Radoi?...mai lipseste Sapunaru si Zotta....