FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Vara 2007

«18081828384107»
MALDINI_STEAUA25.07.2007 14:44

ar fi bun rada :D

MadFroG25.07.2007 14:44

Ar fi bine sa nu semneze cu noi .

steaua_gloria25.07.2007 14:47

Rada nu are ce cauta la Steaua. Totdeauna a stiut sa ne poarte sambetele. Intr-adevar Badoi a stiut mereu sa fie un jucator profesionist si nu a avut conflicte directe cu Steaua. Badoi este un jucator exemplu, pe cand rada nu este decat un suflet visiniu. Sa mearga la Dinamo!

I.N.Money25.07.2007 14:53

Abia il asteapta Radoi :biggrin: .In alta ordine de idei nu prea imi place acest transfer ,dar deja am inceput sa ne obisnuim ca Steaua face transferuri din ce in ce mai ciudate.

MadFroG25.07.2007 14:54

URMEAZA MARGARITESCU

Azazello25.07.2007 14:54
ar fi bun rada :D

 

 

Da, Rada e un fundas f bun. Nu are nicio legatura ce va juca el cu ce a facut el inainte. Meseria e meserie.

bogd4n25.07.2007 14:55

asta cred ca era transferul de care vorbea Adi.. un jucator bun cu un trecut infect... in 3 ani probabil vom uita ca a fost la Rapid si ca ne injura de fiecare data cand avea ocazia..ca i-a rupt picioru lu Radoi..

MALDINI_STEAUA25.07.2007 14:57

Aici ai dreptate bogd4n :D

MadFroG25.07.2007 14:58

Dupa Margaritescu vine Razvan Lucescu antrenor si Vama vine manager

steaua_gloria25.07.2007 14:58

Cine ne arata degetul dupa dubla din Cupa UEFA? Daniel Niculae , Maftei, Rada...

bogd4n25.07.2007 15:00

parca si sapunaru...sau poate ma insel da stiu ca si sapunaru a aratat o data......mi-a ramas in minte..

c.ronaldo1725.07.2007 15:01

Rada e cel mai bun fundas de la Rapid.

steaua_gloria25.07.2007 15:03

Nu e gluma e pe bune. Chiar vine. Il injuram putin, si daca joaca bine il iertam. Asta e. Dc staful tehnic il vrea il acceptam si noi. Dar oare joaca asta seara in supercupa?

De la 17:30, Rada este omul Stelei. El a semnat pe 4 ani si este asteptat sa fie prezentat oficial. El apartinea 50% lui Gica Popescu, omul care l-a adus la pachet cu Sancu in Giulesti" (sport.ro)

bogd4n25.07.2007 15:06

nu joaca in seara asta...cel putin asa zic aia de la gsp.ro ca a plecat de la rapid si ca n-o sa jaoce

 

Declaratia lui Manea:

"Rada a parasit cantonamentul echipei, a fost decizia lui, pe care noi am respectat-o, speram sa fie o decizie inteleapta si sa isi faca treaba acolo unde va ajunge. Rada mi-a comunicat decizia lui chiar inaintea meciului de Supercupa, am fost de acord, si Rada este acum noul jucator al Stelei." ccrapidisti.ro

MALDINI_STEAUA25.07.2007 15:11

Rada si Radoi si-au reglat conturile cand au fost amandoi la Bologna :)))

cristi_mold25.07.2007 15:12

Nu e gluma deloc. Toate siteurile de sport spun asta, chiar si pe sport.ro tocmai au spus ca Rada este noul jucator al Stelei. Mie personal imi pare foarte bine ca vine, un fundas destul de bun, de care sunt sigur ca Steaua are nevoie de el

c.ronaldo1725.07.2007 15:16

Luna Mai: Aveam nevoie de un portar (Zapata), un fundas dreapta (Golanski), un fundas central (Rada), un fundas stanga (Emeghara), un mijlocas dreapta (Badoi) si un atacant (Neaga).

 

Luna August (aproape): S'au adus in echipa: Zapata, Golanski, Emeghara, Rada, Iacob, Ninu, Ivic, Bicfalvi, Badoi, Neaga, Zaharia, Gurita.

 

Multumit de transferuri!

MALDINI_STEAUA25.07.2007 15:18

Sa mai vina un mijlocas si un atacant gen Thereau

steaua_gloria25.07.2007 15:19

C Ronaldo are dreptate. Pana la urma conducerea a facut rost de jucatori dar eu unul nu sunt asa sigur de valoarea lor. Sigur , au valoare certa pentru Liga I , dar cum ramane cu CL?

MadFroG25.07.2007 15:19

Zaharia e ultimul atacant adus

Mijlocasul va fi Herea sau IVIC

 

steaua_gloria ...KAKA nu era disponibil , iar Ronaldinho a cerut salariu prea mare .

The Flyer25.07.2007 15:20

da-o-n p.la mea de treaba!si asta are fata de Steaua?daca mutarea cu Badoi am inteles-o,de bine de rau,pe muistul asta nu-l vreau la Steaua!

steaua_gloria25.07.2007 15:24
steaua_gloria ...KAKA nu era disponibil , iar Ronaldinho a cerut salariu prea mare .

Am pomenit eu de aia? Nu sunt senil. Dar totusi armenteros, daddy si pulido erau mai aproape de valoarea de CL.

MadFroG25.07.2007 15:26
Am pomenit eu de aia? Nu sunt senil. Dar totusi armenteros, daddy si pulido erau mai aproape de valoarea de CL.

 

EHH , au cerut impresarii prea multi bani .

Hassan25.07.2007 15:30

Doamne....ce reactie! Unde ati vazut mai oameni buni ca e fundas BUN?!?! Poate nu ati vazut rusinile patite de Rapid din cauza gafelor defensive, in prim plan cu amintitul RADA!!! Sa reamintim ca Rapid a luat 4 de la caini, 3 de la Bistrita, 3 de la noi, 3 de la CFR Cluj, 1 de la Vaslui in 10 oameni, 1 de la Pandurii TG Jiu si multe multe multe alte goluri pe final de meci, din cauza lipsei de concentrare si a miscarii greoaie a acestui RADA! Domnilor, este un JEG de rapidist ca om si un fundas MEDIOCRU!! chiar nu vedeti asta?! Mentionez ca posturile-problema au fost acoperite DOAR din punct de vedere cantitativ. Presimt o dubla.....dificila...cu polonezii si sper sa vina grecul ala sa avem si noi macar un jucator de CL...cat de cat...

carrera25.07.2007 15:32
Nu e gluma deloc. Toate siteurile de sport spun asta, chiar si pe sport.ro tocmai au spus ca Rada este noul jucator al Stelei. Mie personal imi pare foarte bine ca vine, un fundas destul de bun, de care sunt sigur ca Steaua are nevoie de el

 

... Nu cumva fundasul asta destul de bun a avut intrarea aceea criminala la Radoi?...mai lipseste Sapunaru si Zotta....

«18081828384107»