Bai fratilor, pana acuma am sustinut pe Hagi din suflet, dar incep si ma intreb.
Oare de ce (or fii sau nu jucator loviti) tot strimba Hagi echipa ?
De exemplu, se putea merge pe Golanski la centru cu Rada, Marin pe dreapta, Eme sau Nesu pe stinga, sau mai bine Badoi pe dreapta, Marin pe stanga. (in varianta ce Radoi + Goian + Ghionea sunt out)
In mijloc: Ochirosii (pardon a plecat) Bicfalvi (mai jos) Dica (mai sus) Nicolita
In atac as merge pe Badea cind isi va reveni si Zaharia.
Eu ce nu inteleg personal este dece, in momentul ce nu avem creator la mijloc, nu se joaca in formula 4-3-3 repusa la moda de Lyon cind mergea bine echipa franceza, cu doi atacanti laterali, si trei mijlocasi, unu ofensiv, doi defensiv (casa "rupe" piciorele adversarilor)
ceva Gen
Neaga - Dica - Nicolita
Bicfalvi - Petre - Lovin (Radoi)