Diversiune esuata din partea spurcatilor. Tot acest tam-tam legat de 5000 de bilete e putin probabil, privit din mai multe puncte de vedere :
1.Daca intr-adevar javrele ar fi ajuns in posesia a 5000 de bilete cum afirma, nu se facea cunoscut lucrul asta pe internet, ci tichetele erau impartite intre membrii peluzelor, de altfel imposibil din moment ce de-abia ating cota de 1000-1500.
2.Sa presupunem prin absurd ca rivalii nostri detin acel nr. de bilete. Oare s-ar fi gasit 5000 de maidanezi cu destul sange in 'cojones' incat sa-si ia cafteala din 2 parti : de la stelisti si de la jandarmi ? Ma indoiesc..
3.E prea riscant sa publici o astfel de informatie pe internet.
4.Un asemenea nr. de bilete presupune un anumit cost, si nu cred ca au fost cumparate la oferta, cu ocazia sarbatorii pascale. De unde sa aiba amaratii cateva mii de euro bani cash pentru o asemenea actiune ? In cazul asta..s-ar aplica culmea prostiei..sa dai bani, sa fii batut.
Legat de meci, e foarte greu, dar nu imposibil.
Sa ne ajute Dumnezeu in ajunul acestei sfinte sarbatori si ros-albastrul sa triumfe.
MORI JAVRA !
