FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 2 - 4 (0 - 3)

«18910111216»
***alex***07.04.2007 11:11

@bodanelu

 

La amenintari m-am gandit si eu. :x

Bogdan4Steaua07.04.2007 11:39

Oricum nu se strangeau mai mult de 2000. Pana la urma s-a ajuns la un compromis. Sper sa fie invatatura de minte. Va trebui acordata o atentie sporita vanzarii de bilete pe viitor.

 

Important este sa ii dominam atat in teren cat si in tribune.

korynna07.04.2007 11:53

Nu trebuia sa cedam noi. Acum sa ne rada toti prostii in nas ca ei fac legea pe Ghencea...probabil ca lui Argaseala si lui MM le-a iesit ceva din treaba asta.... :roll:

 

Toata lumea e de vanzare... :roll:

pyb07.04.2007 12:13

Are cineva o solutie(un link) pentru a vedea meciul pe net prin live streaming ?

 

Nu vreau sa pierd meciul! PLS help

c.ronaldo1707.04.2007 12:13

Nu pot intelege cum de s-a acceptat acest lucru. 1224 de spurcati trebuie sa intre, iar acum s-a ajuns la 2000. Facand un simplu calcul, din senin au mai aparut 776 bilete. Astfel rezultand ca s-au creat acest numar. Banii de pe aceste bilete unde sunt atunci? Daca un bilet costa 10 lei, atunci clubul Steaua este in scadere cu - 7760 Ron. :roll:

 

Cam ciudat...

weeezer_2007.04.2007 12:35

Sa privim partea buna a lucrurilor, dupa meci vor fi 2000 in Ghencea care vor muri de ciuda, nu doar 1224.

Io cred ca le-o dam, un 2-0, 3-1, p-aici...

Undeath07.04.2007 12:43
Sa privim partea buna a lucrurilor, dupa meci vor fi 2000 in Ghencea care vor muri de ciuda, nu doar 1224.

Io cred ca le-o dam, un 2-0, 3-1, p-aici...

 

Bine zici, vor muri, de adevaratu :twisted: si de ciuda si de altceva :twisted: .

nec-teo07.04.2007 12:44

Ati auzit ce vrea "marele" Turcu? Tabela cea noua din Ghencea sa arate la sfarsitul meciului 0-2.

 

Turcu asta nu stie ce vorbeste...nu a vazut si nici nu o sa vada o astfel de tabela in groapa din Stefan cel Mare si plus de asta o sa-i fie rusine sa se uite la tabela cea noua la sfarsitul meciului.

Forza Steaua!

c.ronaldo1707.04.2007 13:14

N-am auzit. Dar tu ai auzit sa scrie normal, fara culori? :roll:

yoooana07.04.2007 15:27

2-1.. :wink:

Bogdan4Steaua07.04.2007 15:33

Asa cum anticipam, Radoi si Thereau sunt titulari.

Ford_V607.04.2007 16:14

Sa-mi bag p#$a daca am vazut asa ghinion . . . numai noi puteam sa luam asa un gol de rahat . . .

Ford_V607.04.2007 16:37

mai are vreun rost ? . . . capu jos si asta e . . .

danut chiorean07.04.2007 16:39

Am impresia ca ne mai dau vreo 5. Noi nu jucam nimic iar lor le iese absolut totul...

cristian8607.04.2007 16:43

Dezastru

lordandrey0007.04.2007 16:57

SUNTEM PENIBILI!!! De la suporterii care stiu doar cuvinte cu ue si pana la conducatorii care cred ca Dumnezeu este stelist.

Sunt stelist, dar azi suporterii m-au dezamagit. Sunt multi dar degeaba. Pana in minutul 7 au cantat doar cuvinte "frumoase" la adresa dinamovistilor. Dupa primul lor gol tacere. Si pana acum tacere. Adevaratii stelisti canta pana in ultimul minut. Iar daca nu merg pe stadion analizeaza greselile si invata din ele. Noi nu am facut asta niciodata. Din pacate toti suporterii sunt la fel, fie ca sunt stelisti, dinamovisti sau rapidisti (vezi dinamovistii care nu veneau la meci anul trecut cand luam noi titlul).

 

CONDUCEREA: incapabila de a face performanta. O amalgam de despoti, care se folosesc de brandul Steaua pentru a mai umple buzunarele sau a spera castigarea alegerilor prezidentiale.

 

RUSINE!!! Steaua inseamna, mai degraba insemna CITIUS ALTIUS FORTIUS!!

cristian8607.04.2007 16:59

Sunt nebun . Dar mai e o repriza. FORZA Steaua !!!

c.ronaldo1707.04.2007 17:26

Nu am trai o umilinta mai mare niciodata. 1-4 min 65 :|

cristian8607.04.2007 17:36

Pacat ca am incheiat jalnic cei 18 ani fara infrangere in Ghencea...

Lavy_*_07.04.2007 17:36

Incredibil........

Meciul asta m-a terminat de tot, mai am un pic si ajung la urgente :roll:!

c.ronaldo1707.04.2007 17:40

dominam si suntem umiliti.

felix4you200207.04.2007 17:43
Nu am trai o umilinta mai mare niciodata. 1-4 min 65 :|
este minutul 83 ... sunati-l pe Olaroiu si spuneti-i ca mai are timp sa egaleze :D
obidan07.04.2007 17:47

no comment..Oli sa isi dea demisia!! din cauza lui pierde Steaua....

imi e, pur si simplu, rusine..

suporterii :

 

suporterii s-au dus acolo DEGEBA...numai : Dinamo Dinamo se aude....nu imi eplic.....3-4 minute pana la final....un gol daca mai dam..

c.ronaldo1707.04.2007 17:50

of, cat peaci sa fie 5-1.

cristian8607.04.2007 17:53

Oli ce ai facut ?

«18910111216»