meciul cu rapid TREBUIE castigat ca sa taca din gura panaramele din giulesti,iar apoi trebuie luatejavrele la rand ca sa se demonstreze cine e echipa cea mai buna din Romania.0-0 cu Vaslui.Daca profitam de macar o sansa din tur sau retur ca sa ne apropiem de javre acum ne bateam la titlu.Dar ne-am decis ca acest titlu sa-l dam cadou. Nu inteleg cum nu s-a prins nimeni ca Dinamo in retur mereu joaca de rahat,si de ce jucatorii nostri nu trageau mai tare ca sa-i ajunga chiar daca si arbitrii au influentat destul de mult acest campionat,Steaua tot putea sa-l castige.
javrele joaca de cacao si cu nspe puncte in fata,imaginati-va daca eram la cateva pc de ei cum jucau sub presiune... aduceti-va aminte ce a zis Borcea:ca vrea cat mai multe in fata noastra in retur ca apoi intra Radoi.Stia Borcea ce zicea,pentru ca la Dinamo e mereu un recul in joc pentru ca nu sunt asa grozavi cum se dau si se culca pe o ureche,lucru care s-a intamplat si cu multi din jucatorii nostri in acest campionat. Respect decizia galeriei dar la meciul cu javrele neaparat trebuie sa fie p stadion.
Am murit de ras la faza lu Borcea cu 100.000 de oameni la universitate daca castiga campionatul.
Are dreptate,daca aduce tot MAI-ul si angajatii lui de la butelii si ai taranului de turcu.Auzi,"cea mai iubita echipa din Romania" HA HA HA :lol:
