bravo, baieti!
in sfarsit. stelistii mai si dribleaza!
parca e alta Steaua dupa venirea lui Elton!
toti vor sa dribleze, sa arate ca si ei pot, ca is tehnici
am avut noroc, dar si ei asisderea
la golul 2 al lor a fost joc periculos la Goian
sunt in schimb dezamagit de ultrasii stelisti
nu au fost la meci, in schim au facut scandal prin cluburile din Bucuresti
efectiv, mi-a fost rusine in seara asta, din cauza unora dintre ei,ca tin cu Steaua!
ceea ce au facut ei aseara in Whispers imi pare a fi ceva de tot rahatul si ar merita ani puscarie pt violentele la care s-au dedat
huligani de genu asta ne fac de rusine in tara si in strainatate
din cauza lor luam amenzi si avem terenul suspendat!
tre sa luqam atitudine, noi suporterii stelisti, care mai avem un gram de echilibru!
