Ontopic: se pare ca oficialii celor de la Corinthians nu au trimis deocamdata cartea verde, deci Elton nu are momentan drept de joc in Liga 1. Sa speram ca acest aspect se va rezolva pana la meciul cu Arges.
parca vezi ca Elton este tzeapa si nu mai trimit aia cartea verde ![]()
