FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Arges 2-0

«123456»
mircea_zion13.03.2007 21:01

 

Ontopic: se pare ca oficialii celor de la Corinthians nu au trimis deocamdata cartea verde, deci Elton nu are momentan drept de joc in Liga 1. Sa speram ca acest aspect se va rezolva pana la meciul cu Arges.

parca vezi ca Elton este tzeapa si nu mai trimit aia cartea verde :oops:

Bogdan4Steaua13.03.2007 21:10

E imposibil sa fie teapa. Cartea verde va sosi in curand. Nu traim in jungla. Banii au fost virati in contul celor de la Corinthians si jucatorul este al nostru.

foreminescu2414.03.2007 09:33

asteptam cu totii revirimentul!!! nu stiu daca va veni in meciul cu argesul, dar cred ca atunci cand va veni, va veni cu o victorie la scor.pentru mine ar fi cel mai frumos cadou, fiindca pe 18 implinesc 26 de ani.mi-as dori si visez un 4-0 pt noi.sperante si orgolii fiti cu noi!!!

musy14.03.2007 09:51

bravo omule...fara nesu Ovidiu pietre,Saban

8)

Bogdan4Steaua14.03.2007 11:44

"Biletele pentru partida din cadrul Ligii I, etapa XXIII, FC Steaua – FC Arges care se va disputa pe stadionul Ion Oblemenco din Craiova, se vor vinde incepand de vineri, 16.03.2007, NUMAI la casele de bilete ale stadionului Steaua din Bucuresti.

 

Pretul biletelor este de 5 lei.

 

Programul caselor de bilete este:

Vineri 16.03.2007 12.00-18.00

Sambata 17.03.2007 10.00-14.00

 

Posesorii de abonamente au acces gratuit la Tribuna a II-a."

 

Sursa: site oficial

amoroso_mail14.03.2007 12:05

Am si eu o intrebare.Pana la urma se face protest acum la meciul cu Arges sau nu???

baronu_jr14.03.2007 12:55
:D Steaua 3-0 Arges :lol:
Undeath14.03.2007 13:23

Sper ca discutia cu jucatorii a patronului sa ii influenteze cumva, mai ales ca acum nu mai primesc prime, pana acum li sau urcat banii la bibilica' si jucatorilor dar si lui Oli, vorba lui Becali: ,,doar 5 jucatori au ramas razboinici'. Oricum a spus ca dupa umratoarele 3 meciuri (FC Arges, Rapid , Catelushii) se va trage linie si daca nu le castiga Oli va fi istorie. :twisted:

Bogdan4Steaua14.03.2007 13:44

Oli joaca acest meci cu demisia pe masa. Ori ia trei puncte ori pleaca.

 

Daca va evolua tot cu doi inchizatori, inseamna ca ori e inconstient ori isi doreste sa plece.

GOD14.03.2007 14:04

Facem pariu ca da Elton 3 goluri si un gol da Gigel Coman daca joaca(sper ca nu in poarta noastra)

Bodanel14.03.2007 14:33

Eu zic ca batem iar Elton o sa joace macar o repriza. Si eu vreau ca Oli s-a plece dar tot timpul o sa vreau sa castige Steaua. Sper macar acu' sa aibe tupeul sa joace fara Coman.

Alessandro14.03.2007 15:14

Ramane de vazut daca foarte posibila intrare a lui Elton va schimba jocul Stelei,oricum,Olaroiu a spus ca va pleca singur in cazul unui semiesec sau esec cu Pitestiul...orice s-ar intampla,consecintele rezultatului ulterior vor fi de bun augur! :wink: FORZZA Steaua! fularsteau2

stelistu1414.03.2007 15:29

Olaroiu a declarat azi in GSP ca daca nu invinge pe Arges isi da singur demisia

amoroso_mail14.03.2007 17:59

Am si eu o intrebare.Pana la urma se face protest acum la meciul cu Arges sau nu???

Undeath14.03.2007 18:12

A venit cartea verde de la Corinthias, deci Elton joaca cu Arges. :lol:

LoveNesta14.03.2007 21:18

^ce bine .. vreau sa vad si eu cum joaca ... steag1 l`am vazut cum se "joaca" cu mingea .. vreau sa vad si cum se descurca intr`un meci :D

sorin_77715.03.2007 06:01

Elton se pare ca a facut spectacol ieri cu Steaua II, sa il vedem si la Craiova de ce e in stare...

Abia astept...

Bodanel15.03.2007 07:07

Sa speram ca o sa faca spectacol in meciurile care urmeaza si mai ales cu milogii si cu cateii.

parazitu216615.03.2007 11:11
1-0 pentru Arges... Vreau sa pierdem tot in acest an cu speranta ca Olaroiu va pleca de buna voie... Tot ce a facut anul trecut se darama incet dar sigur... Este prima data in viata cand joaca Steaua dar nu tin cu ea, am sa tin cu un om care merita mai mult de la Steaua: Dorinel... Si fac asta pentru binele ei... al Stelei...

 

Baaaaaahhhh....cum sa nu tii cu Steaua mah fratele meu! Esti [...]? Bah...nu mai faceti comentarii asa doar sa va vedeti si voi acolo si sa va creasca inimioara aia de ''suporteri adevaratzi ce sunteti''

...unii!

 

Controleaza-ti limbajul si evita postarile consecutive. Moderatorii

razvan198315.03.2007 11:46

Meciul Steaua-FC Arges este sambata 17 martie la 20:45 si nu pe 18 martie asa cum scrie pe prima pagina a site-ului.

Bogdan4Steaua15.03.2007 12:51

E rezolvata treaba. ;)

Bodanel15.03.2007 13:34

Debuteaza Elton si eu nu pot sa il vad pe viu ca avem terenul suspendat. Sa-mi bag picioarele.

Virgil15.03.2007 15:28

6.Steaua Bucuresti - F.C. 2005 Arges Pitesti

Stadion Ion OBLEMENCO 17.03.2007 ora 20.45

 

A: Dumitru ROBERT (Brasov)

A1: SAVU Catalin (Galati)

A2: NEGOITA Gheorghe (Braila)

R: GHIMBASAN Florin (Brasov)

OBS: PASCU ROMEO (Brasov)

MURESAN Ioan (Timisoara)

 

Robert asta nu e cel care ne-a arbitrat cu Nationalul în Cotroceni,când am avut 3 penalty-uri clare si ni le-a refuzat pe toate ? In acel meci Iacob a avut fractura de clavicula si Paraschiv a terminat cu urechea rupta.

c.ronaldo1715.03.2007 17:18

Pe Saban si Nesu sa nu-i mai vad sper in returu; asta ca sunt panarama in momentul de fata.

martanu15.03.2007 22:32

Va fi greu daca nu vor fi suporteri in tribuna(de-ai nostri bineinteles). Acum avand in vedere ca Jijilica si dat in stamba protestul peluzelor este justificat. Insa ma tem ca vor fi suporteri de-ai universitatii care ne vor huidui plus ceva argeseni ca totusi este aproape de ei.

«123456»