Cristocea asta e o petarda, e clar ca pe termen lung nu e o solutie. Si nu a fost niciodata. Daca da la 10 meciuri o pasa de gol nu inseamna nimic. E mic, firav, poate intra ca rezerva dar nimic altceva. Pacat ca Bostina se multumeste sa fie mediocru, si dupa un meci bun intra iar in visare (sau in carciuma) pentru cateva etape.
Sunt curios ce va face Elton, deoarece are cam acelasi profil. Sper insa sa fie mult mai tehnic si rapid. Se pare ca in Brazilia n-a reusit sa castige un loc de titular. Meciul din seara asta ne va da cateva raspunsuri.
Croitoru merita un meci din primul minut, altfel n-o sa-si intre niciodata in forma.
Argesul au echipa bunicica, i-au ingramadit pe Vaslui etapa trecuta, si tare mi-e teama de un egal mai ales ca se joaca la mama dracu in prazarie. :evil:
