Am si eu o intrebare...Nu am inteles exact cand e pt ca pe Steaua.ro arata ca meciul e duminica la 14:00 si aici zice ca e sambata de la 20:45.Deci pana la urma cand e?Eu sunt din Craiova si vreau neaparat sa ma duc la meci 8-> Forza Steaua!
Sper sa fie atmosfera frumoasa si sa castige Steaua normal.Desi sunt din Craiova cam stiu cum sunt suporterii Universitatii Cr si sper sa nu fie pe acolo ca sa aiba loc cine stie ce incidente...Abia astpt sa cant si sa fiu alaturi de echipa pe care o iubesc pt ca la meciul cu Stiinta nu prea am cantat pt ca mi'as fi luat bataie de la suporterii olteni.. :roll:
:roll:
