La ce meci a facut Elton aseara, ar trebui dat afara. Dupa parerea mea, in meciul cu Iasul ar trebui tinut pe banca.
Bai cristiano Ronaldo,pusti ramolit ce esti!Pe tine sa te tina pe banca mai,minorule!Vorbesti ca sa te afli in treaba!S-a prostit rau tineretul!Ei cred ca sunt cunoscatori ai fenomenului(ce-i drept,multi sunt)dar mai apar de-al de tine sau axel care scot niste baliverne de iti vine sa-i impusti sau sa-i bagi la inchisoare pentruprostie si ignoranta.In plus,pe langa faptul ca vb. mereu aiurea esti si radical.Of cata prostie.Ce sa mai zic de jignirile,pancartele agresive,bataile si ura dintre galerii.Si mai sunt si alte lucruri.Fotbalul e doar un sport.Pe timpul comunismului era f.civilizat.Se juca pe teren.Totul era controlat,era ca nu ca acum.
