FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Elton Jose Xavier

«12345616»
I.N.Money17.03.2007 21:22

Si eu m-am gandit la acel meci,dar din cate imi amintesc meciul cu Sportul a fost imediat dupa meciul cu Farul.

***alex***17.03.2007 21:28

Bravo piciule!

 

Elton este jucatorul de care aveam nevoie. Tehnic si bun pasator. "Joga bonito" a sosit si in Romania. :D

Alessandro17.03.2007 21:45

Un jucator foarte bun!Are o tehnica in ritm de viteza extraordinara! :D E bun dom'ne,e bun...

c.ronaldo1718.03.2007 07:12

Ba ce ficat are asta !!!

korynna18.03.2007 11:21

A facut un maci bun. Imi pare rau ca din cauza lui Jiji nu a avut parte de o primire cum se cuvine din partea suporterilor.

sorin_77721.03.2007 14:21

lasa ca o sa raman cu gura cascata cand va intra pe teren la meciul cu Dinamo...

Ce mai jucator avem, sa speram ca ne va duce pentru al doilea an consecutiv in CL...

VaSsY22.03.2007 20:26

Noua lui porecla: SPIRIDUSUL !!!

 

 

intradevar merita aceasta porecla ( e de bine ): cand apare cand dispare pe teren, alearga mult si eficient..vrea sa demonstreze ca a meritat sa ajunga la Steaua...

andreu23.03.2007 11:58

Fratilor eu zic ca si-a facut treaba cu argesu si a demonstrat ca are perspectiva.Forza Steaua! :lol:

robert_1123.03.2007 12:00

nu poti evalua un jucator dupa un singur meci. adevarat ca s-a descurcat destul de bine...si probabil si mai bine daca era jucat mai mult. insa cum s-a mai spus. sunt sperante de mai bine la fel si asteptarile noastre.

catalina patty23.03.2007 22:43

E tare Elton asta !! Bravo lui ca a dat gol in primul lui meci ! Acum sa il vedem ce o sa faca in continuare :D

mountytoma24.03.2007 11:54

sper ca meciul cu argesul a fost doar o usoara incalzire... am regasit BUCURIA JOCULUI DE FOTBAL si ce dor mi-a fost de asta!

sper sa aiba grija cu cotonogarii de la rapid si de la Dinamo in meciurile care urmeaza. Elton, fa-le mucii cravata si dupa ce conducem cu 2-3 la zero ascunde-le mingea de tot! sa si-o caute in chiloti aia de radeau de inaltimea ta. si in minutul 90 trage un sut cat poti in tribuna zero direct in muianul patat al lui dinu, sa-si inghita trabucul

kaycee26.03.2007 13:43

Sunt cel mai fericit daca ii strecoara mingea printre picioare lu' [...] ala de Marius Constantin. fularultras

Teoctist26.03.2007 14:37

Sa ascultam vocea fostului mare fotbalist Gheorghe Hagi:

 

Elton este un tanar talentat, dar este abia la început si este devreme sa ne pronuntam, trebuie sa asteptam meciurile tari, sa confirme. Cert este ca are un control bun al mingii. Se vede ca este brazilian, trebuie sa îi dam timp si încredere.

MIREL6RADOI27.03.2007 08:35

Dupa meciul cu Arges,brazilianul nu m-a impresionat catusi de putin... :lol: Insa nu ma mira entuziasmul stelistilor,asa suntem noi romanii..ne entuziasmam usor....din punctul meu de vedere,Elton n-ajunge nici pana la unghia lui Dica :wink:

Ce sa nu mai zic de comparatia cu Hagi...loool...nu-l ajunge Mutu pe Hagi...si apoi vad comparatii cu Hagi..ahaha e ca si cum l-ai compara pe Messi cu Maradona:))

Bogdan4Steaua27.03.2007 09:48

Elton are tot timpul din lume sa demonstreze si sa progreseze. Nu il va inlocui pe Dica. Daca Oli va avea tupeul sa joace cu amandoi, echipa noastra ar castiga enorm la capitolul fantezie in joc.

c.ronaldo1702.04.2007 03:52

Ba ce m-au enervat astia de la candal d si TV Sport aseara. Ei vor in fiecare meci Elton sa faca totul pe teren?!

Lavy_*_02.04.2007 11:13

Cred ca daca mai ramanea pe teren, iesea "rupt".Tztztztz ce ti-e si cu ciorile astea.... :roll:

pitica06.04.2007 16:48

La multi ani piticule!!! :D :wink:

 

 

Hai Steaua!!!

Bogdan4Steaua06.04.2007 23:23

La multi ani, Elton! Sper sa iti/ne faci un cadou de ziua ta...o evolutie excelenta impotriva cofetarilor de la Dinamo, incununata cu un gol sau mai multe!

 

Multa bafta in continuare!

c.ronaldo1707.04.2007 05:27

La multi ani, uriasule! Vrem sa vedem azi pe Elton in forma maxima! Avem nevoie de tine! 8)

***alex***07.04.2007 08:19

Ce cadou frumos o sa-si faca Elton azi! :wink:

 

La Multi Ani, Piticule! Feliz aniversario!

forever_STEAUA07.04.2007 08:21

La multi ani, piticule atomic! :D

axl2307.04.2007 08:39

La multi ani, fa-ti singur un cadou diseara.

korynna07.04.2007 09:06

La Multi Ani!!!

 

Sa ne faci si noua un cadou de ziua ta! :lol:

Wally07.04.2007 11:52

La multi ani! Sa cresti mare si voinic!!! :D

«12345616»