Nu stiu ce v-a placut voua atat de mult de Elton ala, ca atunci cand au zis ca are 1,56 toti ati ras de el.
Pe mine nu m-a incantat atacantul ala de buzunar, asa ca nu mai plangeti degeaba, ce sa fi facut cand venea o minge la semi inaltime, sa isi ia scara cu el sa dea cu capul in ea?
La Steaua trebuiesc jucatori inalti si bine facuti care stau pe picioarele lor. Eu nu obisnuiesc sa critic jucatorii niciodata, pentru ca din moment ce sunt la Steaua, au ei ceva de au fost adusi, pana si Surdu... poate!
Nu mai laudati echipa cand e pe primul loc, iar daca e pe 4, 6, 20, incepeti sa dati in ea.
Adevarul valoric e intotdeauna la mijloc.
FORZA Steaua!