Fratilor, plecarea lui Elton se datoreaza unora dintre jucatorii Stelei, si in special lui Radoi; faptul ca Elton a devenit atat de repede cel mai iubit jucator iar ceilalti chiar nu mai contau, l-a facut pe Radoi si compania sa-i ceara nasului alungarea micutului magician, doar asa in timp mai pot spera si ei sa-si mai auda numele scandat pe stadion. In alta ordine de idei, prin aducerea lui Elton l-a pus in umbra pe finutul Radoi si nu prea mai erau ochi pentru el, normal nu? Pai cum dracu' sa mai dea cineva 20 milioane pe el cand toti aveau privirile asupra lui Elton?
Ca sa inchei, plecarea lui Elton se datoreaza invidiei si neputintei!
Hai ma ca nu e adevarat. Doar si Radoi e om, vrea binele echipei. Ce tot il acuzati pe el? El s-a pregatit normal cu echipa, Ce legatura are el cu plecarea lui Elton? N-are voie baiatu' acum sa fie fotbalist... Tot cautati scandal la greu in echipa.
Elton a plecat pentru ca avea in cap numai scheme, prea a exagerat in fiecare meci...


