FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS - intrebari si raspunsuri

«1232425262736»
klaus_e8929.08.2008 23:18

cam in cat timp vine confirmarea ? vineri dupa-amiaza am trimis plicul ...

punkboy31.08.2008 08:47

va asteptam cu organizarea deplasarilor din UCL

puyol31.08.2008 09:23

tu nu esti normal...

machoBV09.09.2008 14:08

sal.as dori sa stiu daca pot trimite formularul si copia la un nr de fax si daca da as dori numarul.multam

Marius09.09.2008 14:13

fax: 031 816 86 16

 

Toate datele privind modalitatea de inscriere sau de contact ale AISS le gasesti pe www.AISS.ro

GeGe9019.09.2008 12:00

o intrebare cred ca e prosteasca ... cu ;legitimatzia de AISS potzi sa intrii gratis la meci sau ce faci cu ea ca nu inteleg mai nik?? scz

andyro19.09.2008 12:06

Ar fi o chestie, dai 10 lei pe luna si intri gratis la meciuri, eventual si la cele din CL.

 

Cu ajutorul legitimatiei AISS iti dovedesti apartenenta la AISS, atunci cand e cazul (cand ne intalnim undeva, cand mergem in deplasari, etc, etc). Plus ca poti sa te dai mare in fata prietenilor (asta ultima am pus-o in stransa legatura cu varsta pe care estimez ca o ai, no offense).

oop27.09.2008 10:55

salut baieti!m-am decis sa ma inscriu si eu in AISS si am o intrebare(probabil a mai fost pusa,dar nu am avut rabdare sa citesc tot) : se poate plati cotizatia lunara in avans? si daca da,pe ce perioade ...

Marius27.09.2008 10:56

Evident ca se poate. Perioada depinde de buzunarul tau. 6 luni, 1 an, 2 ani etc.

oop27.09.2008 10:58

perfect,mersi de raspuns

El Nino_901.10.2008 11:23

Luni...am trimis si eu plicul

Braileanul01.10.2008 13:40

Cati membrii a ajuns sa aiba AISS?

andyro01.10.2008 17:50

Membri care au finalizat procesul de inscriere si au cotizatia platita la zi, undeva intre 250 si 300, ultima data cand am verificat.

machoBV02.10.2008 20:11

sal,am o intrebare :am trimis si eu plicul vinerea trecuta dar nu am primit nici un raspuns..stie cineva ceva sau ce se intampla.multam

andyro02.10.2008 21:34

Da-mi un PM cu numele tau si il cautam :).

 

Inca o rugaminte, daca este posibil, va rugam sa NU mai trimiteti scrisorile recomandate, ci in plic normal. Cele recomandate trebuiesc ridicate intr-un timp foarte scurt - daca nu sunt ridicate intorcandu-se la expeditor, si nu intotdeauna persoana in cauza reuseste sa ajunga in timp util.

Cry.Baby709.10.2008 21:00

salutare tuturor am si eu o mica intrebare adresata membrilor AISS.

as vrea sa stiu daca AISS poate deschide un cont bancar unde toti banii stransi acolo sa se duca direct in contul hochei club Steaua

 

se poate face asa ceva? :steag_cruce_invers:

Cosmin_Stelistu198629.10.2008 19:55

care este varsta minima pt a deveni membru AISS ?

Marius29.10.2008 21:00

@Cry.Baby

 

Un cont deschis de AISS pentru a ajuta sectia de hochei nu ar avea mare succes. Oamenii nu vin la patinoar sa vada meciurile, desi este gratis, asa ca nu credem ca s-ar inghesui la donat bani.

 

@Cosmin

 

Teoretic, 18 ani, dar te poti inscrie si daca esti mai mic.

Ionutz8630.10.2008 07:26

Salut ,

 

Nu eram decis daca sa ma inscriu sa nu in AISS...dar cand am vazut reactia "creditorului" impotriva noastra m-am hotarat ca trebuie si eu sa fac ceva !

 

Am o singura intrebare :

 

Pe formular este ceruta o adresa...nu as vrea sa trimit adresa mea de acasa pentru ca nu vreau sa primesc lunar plicuri cu diverse mesaje ( cum sunt cele de la cardurile bancare ) .

 

As putea sa pun adresa firmei unde lucrez....sau e nevoie de adresa mea ?!

 

Ps: Adresa este oricum trecuta pe buletin :)

 

Multumesc si :hai_steaua:

carminastan30.10.2008 09:14

Adresa se foloseste pentru a trimite legitimatia de membru. Daca doresti sa treci o alta adresa, nu este absolut nicio problema.

 

Te asteptam

Ionutz8630.10.2008 12:15

Multumesc mult pentru raspuns.

 

Am trimis plicul deja ! :)

Cosmin_Stelistu198630.10.2008 17:37

cam cati membrii sunt inscrisi momentan in AISS ?

Burebistaaa01.11.2008 00:12

Luni trimit si eu plicul...ar fi bine sa ne strangem peste 100.000, ca sa vada si cio....pardon, patronul, ca nu suntem "300 de derbedei"...Steaua forever

 

cum imi pot cumpara bilete la meciurile Stelei din Liga fara sa vin la Bucuresti? sunt din pitesti

 

din Pitesti pana la casa de bilete faci mai putin decat fac eu de acasa pana la casa de bilete, desi sunt din Buc. scz pt offtopic :D

 

Azzido01.11.2008 07:37
cam cati membrii sunt inscrisi momentan in AISS ?

 

aproximativ 250

Cosmin_Stelistu198601.11.2008 10:07

Deci eu sunt din provincie si nu stiu daca voi putea participa mereu la actiunile voastre , dar m-as bucura daca as stii ca banii care ajung la asociatie vor ajuta Steaua. Sper ca nu sunt probleme daca nu pot participa la intalnirile voastre. Forza Steaua!

«1232425262736»