FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS - intrebari si raspunsuri

«1252627282936»
lbj06.05.2009 11:18
vreau si yo sa fac parte din acceasta organizare a suporterilor stelisti...daca ati putea sa ma ajutati,va rog sa-mi lasati un msg,,,,st inebunit dupa Steaua......

aici ai toate detaliile pentru a parcurge toti pasii necesari inscrierii http://www.AISS.ro/2007/03/06/cum-va-puteti-inscrie-in-AISS/

r3fl3x10.06.2009 15:56

daca nu am 18 ani pot intra in AISS?

AndyTytanBoys10.06.2009 16:50

din cate stiu eu nu poti intra in AISS daca nu ai implinit varsta de 18 ani.

Nico.Soul.Steaua10.06.2009 18:30
daca nu am 18 ani pot intra in AISS?

 

la aceeasi intrebare a raspuns Marius cu o pagina in urma

cristy.steaua2107.07.2009 12:45

ieri am trimis plicul cu cererea si copie buletin. :steag_sah_mic:

sa astept confirmarea sau pot plati acuma taxa de inscriere?

carminastan07.07.2009 13:55

Poti plati acum si taxa de inscriere si vei fi anuntat.

cristy.steaua2108.07.2009 12:35
Poti plati acum si taxa de inscriere si vei fi anuntat.

 

 

azi am platit si taxa.. :steag_sah_mic:

puyol08.07.2009 15:23

bun venit intre noi..:)

NicoSoulSteaua08.07.2009 16:54
azi am platit si taxa.. :steag_sah_mic:

 

vezi sa nu uiti sa platesti si cotizatiile :P:oleole:

Pyschotzel09.07.2009 09:05

Ce ar fi daca ati merge la Pitesti sa strigam impotriva retrogradarii lui F.C. Arges...ca sa nu se mai intample asa...astept raspuns

bodanelu09.07.2009 09:09

Ce treaba are AISS-ul cu echipa din pitesti?

Adrian09.07.2009 10:58
Ce ar fi daca ati merge la Pitesti sa strigam impotriva retrogradarii lui F.C. Arges...ca sa nu se mai intample asa...astept raspuns

 

Parca organizatia se numea Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti nu Asociatia Independenta a Suporterilor Echipei Blatiste FC Arges.

cristy.steaua2109.07.2009 11:11
Ce ar fi daca ati merge la Pitesti sa strigam impotriva retrogradarii lui F.C. Arges...ca sa nu se mai intample asa...astept raspuns

 

pai mi se pare corecta decizia de a fi retrogradata....

din moment ce penescu e la racoare :thumbup: pentru ca a dat bani la arbitri...

Fane09.07.2009 11:16

@cristy.steaua21

 

Vezi ca esti offtopic.Nu ne doare de alde` Penescu sau Arges ,pe noi ne doare doar de Steaua.

Mi+za11.07.2009 09:06

Am si eu o nedumerire. Ma poate lamuri cineva in legatura cu urmatoarea problema. "Cotizatia se plateste incepand cu luna imediat urmatoare, valoarea sa fiind de 10 RON (sau 3 EUR, sau 4 USD)." Deci dupa ce devin membru, trebuie platita o cotizatie lunara de 10 RON? Tot prin transfer bancar? Si pentru ce vor fi folositi acesti bani sau am eu ceva beneficii de pe urma lor?

lbj11.07.2009 11:44

@Mi+za

Cotizatia lunara este de 10 RON, si se plateste la orice sucursala BRD din tara. Poti plati de asemenea si cu transfer bancar, sau prin moneybookers. Din cotizatii se finanteaza toate actiunile asociatiei, majoritatea pot fi vazute aici http://www.AISS.ro/2007/11/21/ce-am-realiz...ce-ne-propunem/ . Ca membru, ai reducere la materialele pentru suporteri(tricouri, fulare, etc.), la deplasarile pe care le organizeaza AISS, si de asemenea poti participa la actiunile pe care le organizeaza AISS(intalniri cu foste glorii, diverse proiecte). Ca exemplu, deplasarea la Istanbul de anul trecut a costat pentru membrii 60 ron, fata de 120 cat era normal.

Mi+za11.07.2009 14:05

Si daca sa zicem ca uit sa platesc cotizatia pe o luna? Ce se intampla? Iar pentru deplasarile din tara cum pot face rost membrii AISS de bilete in sectorul Stelei atunci cand echipa vine in zona in care locuiesc. Ex: Cluj, Bistrita, Alba Iulia etc

Marius11.07.2009 14:08

Daca uiti sa platesti cotizatia vei primi un mail prin care ti se reaminti ca trebuie s-o platesti.

 

De deplasari se discuta la momentul acela, pana acum nu au existat probleme.

Mi+za11.07.2009 14:15

Deci daca sunt membru am certitudinea ca prind un loc in peluza Stelei in deplasari? Si biletul il cumpar de la fata locului sau facand parte din galerie este gratis?

Azzido11.07.2009 16:22

Salut,

Nu ai certitudinea ca prinzi bilet in peluza la meciurile din deplasare. Nimeni nu are certitudinea asta. Nici macar membrii vechi de prin peluze, mai ales tinand cont de relatia rece dintre suporteri si conducerea clubului.

noname12.07.2009 17:34
Si biletul il cumpar de la fata locului sau facand parte din galerie este gratis?

 

 

lol... primesti si un sandwich

suciuvaleriu_steaua4ever29.07.2009 05:56

cum pot sa ma inscriu si eu la AISS??? sunt din judetul neamt

rasp daca vreti pe pm :steag_cruce_invers::hai_steaua:

carminastan29.07.2009 06:43

@suciuvaleriu_steaua4ever ai mail.

 

 

@moderatori, mutati posturile in sectiunea deja existenta

 

Perntru cei care ati intrat pe acest topic, mai multe raspunsuri le puteti afla si de pe threadul de intrebari si raspunsuri: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=5836

Dj19.09.2009 10:33

e probabil sa fi avut si altii ideea asta dar totusi vreau sa o spun si eu...

e posibil, cumva, ca unii stelisti emblematici din media, gen gainusa sau Gabi safta sa primeasca un loc de onoare..in AISS?

lbj19.09.2009 12:18

avem in proiect inscrierea ca membrii onorifici a mai multor persoane publice, nu neaparat foste glorii steliste, ci persoane care si-au demonstrat atasamentul fata de culorile ros-albastre.

«1252627282936»