excelent
....de abia astept ![]()
![]()
poi din cauza asta era...ca eu stau tocmai la comarnic...(PH) ...si nu prea dau pe acasa in timpul anului ![]()
![]()
excelent
....de abia astept ![]()
![]()
poi din cauza asta era...ca eu stau tocmai la comarnic...(PH) ...si nu prea dau pe acasa in timpul anului ![]()
![]()
excelent....de abia astept
poi din cauza asta era...ca eu stau tocmai la comarnic...(PH) ...si nu prea dau pe acasa in timpul anului
Pe adresa pe care ne o furnizezi, dupa cum spuneam primesti legitimatia. Nu este obligatoriu sa dai adresa din buletin. Poti sa dai orice adresa daca stii ca ai cum sa iti ridici eventuala corespondenta. Oricum cea mai mare parte a comunicarii se face pe forum si prin email.
Te asteptam la meciul cu Gloria Bistrita. Iarasi nu este obligatoriu sa stai la T2 (daca asta s-a inteles din postul lui Lari). E alegerea ta, poate vrei sa stai la peluze. Oricum, da-ne un semn de viata daca vrei sa aflii mai multe in ziua meciului. Iti stam la dispoztie.
De asemenea, daca vrei sa te inscrii si vii si la meci, ne poti aduce actele atunci (cererea si copia dupa CI), fara a mai fi nevoie sa le trimiti prin posta.
ok ...o sa vin sa stau cu voi la T2 ca sa aflu mai multe ...
Steaua este dragostea mea!
As dori sa-mi spuneti cum pot trimite niste bani asociatiei?!
Dati-mi amanunte pe c***@***
multumesc,
Citeste aici -> Detalii Inscriere AISS
Gasesti toate informatiile necesare pentru inscrierea in asociatie, sau daca doresti doar sa donezi o suma de bani vezi pasul 4.
Sper ca nu se supara nimeni ca am raspuns eu... ![]()
Sper ca nu se supara nimeni ca am raspuns eu...![]()
Noi, drogatii si huliganii, ne ajutam unu' pe altu'. Suntem un soi de secta ascunxa, cu multiple deviatii de la becalism, si ne bucura cand ni se da o mana de ajutor.
Sper ca ce am scris mai sus sa te faca sa te rusinezi ca te-ai inscrix in AISS! Muuaaaaaahhhhaaaahhhaaa, esti un drogaaaat, baaaaah!
Sa ma rusinez? Nici vorba, ma gandesc deja sa dau AISS-ul in judecata... deci nu se poate asa ceva ![]()
As dori sa-mi spuneti cum pot trimite niste bani asociatiei?!
My friend...moneybookers.
e f simplu pentru cei din strainatate!
Steaua este dragostea mea!As dori sa-mi spuneti cum pot trimite niste bani asociatiei?!
Dati-mi amanunte pe c***@***
multumesc,
Salut,
Orice suporter care vrea sa ajute asociatia poate sa o faca inscriindu-se si platind cotizatia lunara de 10 ron, sau prin donatii. orice suma este binevenita si ne va ajuta sa derulam proiectele pe care le avem in plan.
Sumele pot fi depuse in contul Asociatiei Independente a Suporterilor Stelisti deschis la BRD:RO89 BRDE 410S V851 5821 4100. Astfel, la orice sucursala brd se pot depune banii.
Am trimis o cerere de inscriere in AISS acum 2 saptamani (parca).
Problema este ca voi primi confirmarea pe adresa de buletin,iar eu nu mai locuiesc la acea dresa. Cum pot afla daca am primit ceva ? Pe cine pot contacta pentru detalii?
Multumesc frumos
Daca ai pus si banii la BRD, vei primi o confirmare prim e-mail.
Confirmarea inscrierii/primirii depinde de "taitzeii" trimisi.
Cel mai simplu e sa dai un PM la carminastan ![]()
Am trimis o cerere de inscriere in AISS acum 2 saptamani (parca).Problema este ca voi primi confirmarea pe adresa de buletin,iar eu nu mai locuiesc la acea dresa. Cum pot afla daca am primit ceva ? Pe cine pot contacta pentru detalii?
Multumesc frumos
Confirmarea o vei primi pe mail, daca adresa trecuta in formular este corecta. Pe adresa pe care ai trecut-o se va trimite legitimatia. daca doresti ca legitimatia sa fie trimisa la alta adresa decat cea furnizata, da-ne un mail (A***@***) si se rezolva. Pentru mai multa siguranta, verifica si folderul de Spam, caci poate mailul a ajuns. Numai bine.
sau la l***@***,avand in vedere ca legitimatiile sunt trimise de moa,si daca mergem prin intermediari s-ar putea sa-i dau "send" pana ajunge de la adresa de A***@*** doleantele membrilor
cam multe adrese de mail ![]()
PS : vlad,si nu numai...daca cereti niste lamuriri prin pm-uri,de ce mai postati si pe forum ?
alegeti : ori PM catre o anumita persoana,ori postare pe forum unde vor raspunde cei abilitati sa o faca
sau la l***@***,avand in vedere ca legitimatiile sunt trimise de moa,si daca mergem prin intermediari s-ar putea sa-i dau "send" pana ajunge de la adresa de A***@*** doleantele membrilor
cam multe adrese de mail
PS : vlad,si nu numai...daca cereti niste lamuriri prin pm-uri,de ce mai postati si pe forum ?
alegeti : ori PM catre o anumita persoana,ori postare pe forum unde vor raspunde cei abilitati sa o faca
Mi s-a indicat sa-ti trimi un pm printr-un pm.... ![]()
Ia-mi si tu gatul acum!
bine-ai venit in AISS, mah ![]()
Mi s-a indicat sa-ti trimi un pm printr-un pm....Ia-mi si tu gatul acum!
neh,nu fac eu dintr-astea ![]()
D-alea cu piemii sau de-alea cu gâții? ![]()
bine-ai venit in AISS, mah![]()
Stai frate Marius ca acum urmeaza partea grea. CAR,imprumuturi la banci pentru inscriere. ![]()
Acum ne vorbim cu frate si cu sora?? Fratele Lari,sora Nicosoule,sora Carminastan...
Neeeaaaah, frate, Vlad, ce-ti veni?
@Vlade
Nimic nu stii...DREPTATE SI FRATIE ! ( ..Jiji IN CUR SA-TI FIE !!!)
am si eu un pitic pe creier
de unde ajung in mod ERONAT informatii la noii inscrisi,sau potentiali membri AISS, asupra inscrierii in AISS,platii cotizatiei si altele
dau doar cateva citate din mailuri sau pmuri : "Am auzit ca trebuie sa treaca o luna de la inscriere pana sa pot trimite bani " "Am mai incercat sa ma inscriu o data dar mi-a spus cineva ca pot depune "rata" la BRD doar dupa ce primesc o confirmare "
RUGAMINTE : aici pe forum sa nu se mai raspunda de oricine,ci doar de acele persoane "autorizate" : carminastan si lbj si poate eu,daca sunt sigura de ceea ce vorbesc...cu toate ca si eu la inceputurile mele de membru,am fost "urecheata si atentionata" ca nu e ok sa raspunda ori si cine,deocece se creeaza haos...am inteles atunci,iar acum prin exemplele de mai sus,iata ca mi s-a si dovedit
daca sunteti intrebati de prieteni,rude,colegi...spuneti-le in mare cum ati procedat voi,iar pentru detalii,sa ne scrie pe acest topic,destinat non-membrilor si celor care doresc sa sa-nscrie in AISS...sau sa citeasca direct de pe siteul : www.AISS.ro
multumesc si sper sa nu mai avem parte de comentarii de genul,ca eu una,raman paf cand citesc ce ajunge la urechile oamenilor
Nu se poate face inscrierea si pe internet ?
pentru a usura inscrierea putem primi documentele completate, scanate, si trimise pe adresa de mail A***@***
Salut!
In Cererea de inscriere sunt mentionate statulul si regulamentele Asociatiei, dar am gasit doar primul document. Regulamentele?
aici poti gasi toate documentele http://www.AISS.ro/2007/03/07/informatii-s...re-despre-AISS/