FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1789101131»
alexynho13.08.2007 19:06

Azzido ... eu pana acum nu prea downloadam meciurile Stelei ... si nu am reusit sa copii nici un torrent (in afara de ce este acum) ... am si eu cateva meciuri , pe care le caut in "draci" si nu le gasesc , si (100% cred au mai fost) ... dar , de abia acum m-am trezit si eu :))

 

1. Steaua 1-1 Liverpool (06.11.2003)

2. Liverpool 1-0 Steaua (27.11.2003)

3. Steaua 2-0 Valencia (24.02.2005)

4. Steaua 4-0 Lens (20.10.2005)

5. Heerenveen 1-3 Steaua (15.02.2006)

6. Betis Sevilla 0-3 Steaua (16.03.2006)

7. Rapid 1-1 Steaua (30.03.2006)

8. Steaua 0-0 Rapid (06.04.2006)

9. Steaua 1-0 Middlesbrough (20.04.2006)

10. Middlesbrough 4-2 Steaua (27.04.2006)

11. Standard Liege 2-2 Steaua (09.06.2006)

12. Steaua 2-1 Standard Liege (23.06.2006)

 

Nu ma astept la toate ... dar daca reusesti cateva , atunci esti cel mai tare :)

Robitzi14.08.2007 11:52

ori ce torent e binevenit cu un meci memorabil al Stelei...mai ales ca sunt useri mai noi care nu prea au avut timp sa miste pe aici....si daca se poate face reseed la torente mai vechi ar fi foarte bine!

frunji14.08.2007 12:12
se refera la meciurile din CL din sezonul trecut.

o sa fie urcate dar nu in acest moment.

meciurile le am si o sa le urc, nu va uit...

Sa anunti si tu din timp cand o sa le pui ca sa fim pe faza :)fular-campionii

_yang14.08.2007 14:16
1. Steaua 1-1 Liverpool (06.11.2003)

2. Liverpool 1-0 Steaua (27.11.2003)

 

 

Astea 2 cu siguranta nu au fost si nu suntem singurii care le vor...

alexynho14.08.2007 15:16

Mai sunt 2 meciuri care cred ca ar fi pe gustul stelistilor ... dar pentru moment doar asteptam ;)

 

1. Steaua 2-1 Aston Villa (25.11.1997)

2. Poli Timisoara 1-8 Steaua (09.04.2004) :D

stifler_cale14.08.2007 15:29
2. Poli Timisoara 1-8 Steaua (09.04.2004) :D

 

 

 

chiar ca ar fi pe placul multora....din pacate eu nu am putut vedea meciul!!!deci si pe mine m-ar interesa steagsimplu

florinn2615.08.2007 02:28

Eu sunt mai nou asa am ceva meciuri dar m-ar interesa cele din Cupa UEFA daca le aveti.Bine ca as lua cam orice meci al Stelei care il urcati ce vroiam sa intreb este daca mai urcati meciuri din asta mai vechi adica de 2-3 ani pe tracker ca sa stiu sa astept.Pana atunci multumiri pentru. ce uploadati.

stifler_cale15.08.2007 15:31

as dorii meciul din seara aceasta ...bate-Steaua...ms

papillon15.08.2007 20:47

Azzido, daca se poate Bate-Steaua. Mersi frumos

Azzido15.08.2007 21:24

acum codez meciul, o sa fie pus pe tracker cel mai probabil maine, adica azi ca e trecut de 12. :rolleyes:

papillon15.08.2007 21:56
acum codez meciul, o sa fie pus pe tracker cel mai probabil maine, adica azi ca e trecut de 12. :rolleyes:

 

mersi ;)

Azzido16.08.2007 10:28

Bate Borisov - Steaua.CL.15.08.2007.divx

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=123

freddy9adu16.08.2007 14:35

Azzido, cu ce program codezi???

Azzido16.08.2007 16:45

CyberLink PowerDirector, divx pro codec.

stifler_cale19.08.2007 14:21

daca se poate meciul de diseara CFR-Steaua

Azzido21.08.2007 10:06

CFR Cluj - Steaua.L1.2007-2008

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=124

GOD21.08.2007 13:14

As dorii si eu meciul urmator:

Poli Tm-Steaua=1-8 ca nu am avut posibilitatea sa il vad.

BuFuXL21.08.2007 13:21

salut... meciul dintre Steaua si Poli Iasi nu il ai.... pls send daca il ai... astept un raspuns te rog. ms mult. noroc

Azzido21.08.2007 17:38
As dorii si eu meciul urmator:

Poli Tm-Steaua=1-8 ca nu am avut posibilitatea sa il vad.

 

 

salut... meciul dintre Steaua si Poli Iasi nu il ai.... pls send daca il ai... astept un raspuns te rog. ms mult. noroc

nu am niciunul din meciurile de mai sus.

Cristocea_21.08.2007 22:59

Meciul de maine cu Turcia , daca se poate?.

 

Si cred ca nu ai inregistrat meciul de tineret cu anglia?

 

Merci.

GOD23.08.2007 16:22

Am eu Meciurile FULL din Sezonu acesta,toate.

dica_10steaua23.08.2007 17:02
Am eu Meciurile FULL din Sezonu acesta,toate.

Si ala cu Poli Iasi??

Azzido23.08.2007 19:11
Am eu Meciurile FULL din Sezonu acesta,toate.

 

Urca-l pe ala cu Poli Iasi, daca il ai.

Striker0928.08.2007 16:08

Vreau si eu daca se mai poate meciul cu CFR, am plecat din oras exact cand a fost pus. Multumesc anticipat

PavelAndrei28.08.2007 18:20

ash dori si eu pe tracker un pack cu poze cat de multe avetzi :P

«1789101131»