FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«18910111231»
sinisa28.08.2007 22:03

meciuri mai vechi ale echipei.intre ani 80-92-93 forzateaua

Striker0928.08.2007 22:44
Vreau si eu daca se mai poate meciul cu CFR, am plecat din oras exact cand a fost pus. Multumesc anticipat

 

 

Ms frumos de tot

Robitzi29.08.2007 07:55

As vrea si eu rapid-Steaua din sezonul trecut daca se poate!

Cristocea_30.08.2007 00:51

eeehm Steaua-Bate, daca se poate?

Evian30.08.2007 10:07

Poate ar trebui uploadate .. sa zicem 1 meci la 3 zile. in momentul in care sunt 3-4 meciuri..cand se pune urmatorul meci, se sterge cel care a fost postat primul.

Cred ca in felul acesta ar putea toata lumea sa isi ia meciurile mult dorite. :)

Cat despre mine, eu vreau orice meci cu Steaua :)

stifler_cale30.08.2007 10:40
Steaua-Bate, daca se poate?

 

si eu as vrea meciul:) fular-campionii

puyol01.09.2007 13:17

Daca se poate, cineva sa bage meciul cu Anderlecht de pe Ghencea pe tracker, pentru ca nu imi merge sa il dld de pe serverele alea... Multumesc anticipat.

papillon03.09.2007 14:31

Urziceni - Steaua? ms frumos

Azzido03.09.2007 21:16

e pe tracker :rolleyes:

papillon05.09.2007 14:45
e pe tracker :rolleyes:

 

steagro

Duckadam07.09.2007 07:04

Boro - Steaua daca se poate.

cristian8607.09.2007 14:39

Are cineva Steaua Liverpool din Cupa UEFA, sezonul 2003-2004? Cred ca e un meci de referinta pentru Steaua.

 

@Duckadam

Din Boro - Steaua iti recomand doar primele 25-30 de minute, fiindca din rest nu vei intelege nimic. :sad2: Am revazut meciul, ce-i drept dupa un an si tot nu inteleg nimic, nimic. Puteam sa-i invingem fara probleme, trebuia doar sa mai atacam si noi din cand in cand poarta lor.

 

Daca vreti sa luati Steaua - Dynamo Kiev din Supercupa Europei , Steaua - Galata ,Steaua - Boro si Boro - Steaua va recomand http://hosted.filefront.com/acmilan03c1

Cristocea_09.09.2007 00:18

Belarus-Romania daca se poate?

stifler_cale09.09.2007 13:57

ii pus Belarus-Romania!

lupisor09.09.2007 16:47

Incerc sa downloadez meciul cu Belarus insa imi zice ca nu am permisiunea s-o fac :mellow:

 

 

Puteti pune meciul si pe Mininova? Stiu multa lume care nu intelege romana si care ar dori sa vada meciul.

stifler_cale10.09.2007 14:40
nu am permisiunea s-o fac

ai cont?daca nu ai nu poti sa iei nimic

Cristocea_11.09.2007 17:49

Romania(u21)-Bosnia(U21) daca se poate?

lupisor11.09.2007 20:48

Am putut sa downloadez, mersi.

 

 

Si eu as dori Romania vs Bosnia U21 :)

MCBuneloo12.09.2007 21:31

dom`le...nu pot sa trag Romania-Bulgaria...am cont aici pe tracker, insa nu`mi apare nici un seeder, nimic, e mort torrrentul cu meciul asta...ce se intampla ??

stifler_cale16.09.2007 14:26

meciul cu rapid din seara aceasta daca se poate!!ms

Azzido16.09.2007 15:56
dom`le...nu pot sa trag Romania-Bulgaria...am cont aici pe tracker, insa nu`mi apare nici un seeder, nimic, e mort torrrentul cu meciul asta...ce se intampla ??

Domnule inseamna ca lumea nu vrea sa stea la seed.

Cam asta se intampla

_yang18.09.2007 11:50

Meciul cu Rapid nu-l are nimeni ???

MCBuneloo18.09.2007 20:48

frate, cand am postat eu ce`am postat , torrrentul nu aparuse decat de 2zile si deja nu mai avea seed ;)

Azzido19.09.2007 10:45

frate, precum spuneam, lumea vrea doar sa descarce nu sa si imparta cu altii.

asta e....

--

intre timp a fost pus meciul cu rapid pe tracker.

cristian8619.09.2007 15:30

Poate ar trebui sterse niste conturi, pentru ca sa se invete minte.

«18910111231»