as dori si eu meciu din seara asta cu slavia praga ![]()
as dori si eu meciu din seara asta cu slavia praga ![]()
ma rog...asta e nasol, poate ar trebui sterse niste conturi, dupa cum scrie si mai sus ![]()
Meciul cu Slavia va aparea, sau sa-l cautam in alta parte... ???
apare diseara
As dori sa gasesc pe tracker mai multe meciuri cu generatia de aur. Chiar si cele de la World Cup 94 ar fi binevenite. In plus, nu am vazut aici meciul cu Germania (1-3). Nu ca ar fi cine stie ce meci...dar e bun pentru colectie. steagro Multam din nou tuturor uploader-ilor nostri si rog pe cei care downloadeaza sa stea si la SEED, mai ales ca exista totusi un ratio mai mult decat ingaduitor, si anume 0.1
super tare. iau cu viteza f mare.
As dori sa gasesc pe tracker mai multe meciuri cu generatia de aur. Chiar si cele de la World Cup 94 ar fi binevenite. In plus, nu am vazut aici meciul cu Germania (1-3). Nu ca ar fi cine stie ce meci...dar e bun pentru colectie. steagro Multam din nou tuturor uploader-ilor nostri si rog pe cei care downloadeaza sa stea si la SEED, mai ales ca exista totusi un ratio mai mult decat ingaduitor, si anume 0.1
alea din 94 ar fi foarte bune daca l-ar avea cineva... Am eu meciul cu Argentina insa e cu comentariul in spaniola...
Meciul cu UTA va fi... ?
pentru mine unul nu are importanta comentariul, atat timp cat imi amintesc de executiile geniale ale lui Hagi si Ilie Dumitrescu. Daca poti sa urci meciul pe torrent ti-as fi recunoscator. :biggrin:
are cineva meciul Steaua - PSV 1-0 din 1989?
Romania - Columbia din 1994 poate fi luat de la adresa http://hosted.filefront.com/aliraz sau cel putin putea fi luat.
Meciul cu Vasluiul pls
... daca se poate .. ![]()
si meciul cu FCM Bacau din cupa daca se poate
meciul cu Vaslui?
mersi frumos,
Sa nu uitati de meciul Generatia de Aur-Portocala Mecanica, joi de la 20.30. Cat mai calitativ daca se poate, ca ii vedem mai rar pe Hagi, Dumitrescu sau Raducioiu. Multam anticipat celui care trage meciul asta la o rezolutie HIGH...sper sa il gasesc pe torrent. :biggrin:
Pentru cine este interesat !
Prietenul nostru aliraz a uploadat meciul PSG - Steaua din 1997. Desi rezultatul este unul de cosmar, cred ca meciul merita revazut. Veti vedea in unele momente, faze de fotbal adevarat ale unei echipe adevarate - Steaua-.
Din pacate apararea nu a putut face fata unor super jucatori ai echipei din Paris.
Romania-Olanda? Daca se poate
nu merge sa trag PSG - Steaua, ma directioneaza spre filehost.com, nu spre linkul unde are postat aliraz meciul
. A inregistrat cineva meciul cu Generatia de Aur ???
nu merge sa trag PSG - Steaua, ma directioneaza spre filehost.com, nu spre linkul unde are postat aliraz meciul. A inregistrat cineva meciul cu Generatia de Aur ???
Am observat ca nu mai merge linkul, nu stiu ce se intampla cu site-ul asta de 2 lei.
Cred ca am sa cer cont de uploader, poate il pun pe tracker, sau il pun pe alt site de file sharing.
Romania - Anglia ; Cupa Mondiala 1998, aici :
http://www.fbtz.com/forum/showthread.php?t=85596
Comentariul este in poloneza, dar merge. :biggrin:
Inca o veste buna :
Meciul Romania - Spania din 1977, doar repriza a2-a din pacate, la adresa :
http://hosted.filefront.com/johancruyff
Am inceput sa uploadez meciul PSG - Steaua pe mediafire, probabil cel tarziu maine va fi gata.
alea din 94 ar fi foarte bune daca l-ar avea cineva... Am eu meciul cu Argentina insa e cu comentariul in spaniola...
Meciul cu UTA va fi... ?
Daca poti pune-l pe tracker sau pe un site de filesharing, mai putin rapidshare.
Eu nu am gasit decat un rezumat pe youtube, de calitate f slaba.
are cineva Gala Hagi din 2001 ? meciul ma intereseaza mai mult, evident ![]()
aaa...si ca sa nu uit, USA - Romania din `94 ? someone ? :-?
Romania - Anglia ; Cupa Mondiala 1998, aici :http://www.fbtz.com/forum/showthread.php?t=85596
Comentariul este in poloneza, dar merge. :biggrin:
am eu meciul asta.
o sa-l pun pe tracker in cateva zile.
Dupa cum spuneam ieri :
cristian86 aka TheLord brings u, PSG - Steaua from 1997.
Atentie : Meciul a fost arhivat si impartit deoarce mediafire nu permite uploaduri mai mari de 100 de mega. Aveti grija sa luati si crc-ul, altfel nu veti putea reconstitui arhiva.
Link-urile :
http://www.mediafire.com/?0k10fkvxean
http://www.mediafire.com/?ddzmyy2wsiz
http://www.mediafire.com/?axvili0vdsj
http://www.mediafire.com/?3jjzjpocjxg
http://www.mediafire.com/?c3m500uhmno
http://www.mediafire.com/?fvc3uzz2hjj
http://www.mediafire.com/?8mcrt0djtel
http://www.mediafire.com/?3mxzsnpngmg
http://www.mediafire.com/?5fqymtk7myb
Daca sunt probleme, stiti unde sa ma contactati. :biggrin:
Tare as vrea sa fac rost de meciul tur, returul mi-a lasat un gust amar inca de atunci.
TVR (sau Pro TV), se aude ?
Romania - Olanda o sa fie cam in doua zile pe tracker.
Nu imi merge netul acasa si nu am cum sa-l urc.
Daca se poate azi baieti. Meciul Romania-Franta U-21?
da` meciul de old-boys dintre Ro si Olanda il are cineva ? ![]()