FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«191011121331»
BoGhY8719.09.2007 18:04

as dori si eu meciu din seara asta cu slavia praga forzateaua

MCBuneloo19.09.2007 20:03

ma rog...asta e nasol, poate ar trebui sterse niste conturi, dupa cum scrie si mai sus :)

_yang20.09.2007 06:39

Meciul cu Slavia va aparea, sau sa-l cautam in alta parte... ???

Azzido20.09.2007 08:49

apare diseara

bluecristian21.09.2007 11:40

As dori sa gasesc pe tracker mai multe meciuri cu generatia de aur. Chiar si cele de la World Cup 94 ar fi binevenite. In plus, nu am vazut aici meciul cu Germania (1-3). Nu ca ar fi cine stie ce meci...dar e bun pentru colectie. steagro Multam din nou tuturor uploader-ilor nostri si rog pe cei care downloadeaza sa stea si la SEED, mai ales ca exista totusi un ratio mai mult decat ingaduitor, si anume 0.1

steaua_gloria21.09.2007 15:24

super tare. iau cu viteza f mare.

_yang23.09.2007 14:17
As dori sa gasesc pe tracker mai multe meciuri cu generatia de aur. Chiar si cele de la World Cup 94 ar fi binevenite. In plus, nu am vazut aici meciul cu Germania (1-3). Nu ca ar fi cine stie ce meci...dar e bun pentru colectie. steagro Multam din nou tuturor uploader-ilor nostri si rog pe cei care downloadeaza sa stea si la SEED, mai ales ca exista totusi un ratio mai mult decat ingaduitor, si anume 0.1

 

 

alea din 94 ar fi foarte bune daca l-ar avea cineva... Am eu meciul cu Argentina insa e cu comentariul in spaniola...

 

Meciul cu UTA va fi... ?

bluecristian23.09.2007 15:37

pentru mine unul nu are importanta comentariul, atat timp cat imi amintesc de executiile geniale ale lui Hagi si Ilie Dumitrescu. Daca poti sa urci meciul pe torrent ti-as fi recunoscator. :biggrin:

cristian8626.09.2007 14:28

are cineva meciul Steaua - PSV 1-0 din 1989?

Romania - Columbia din 1994 poate fi luat de la adresa http://hosted.filefront.com/aliraz sau cel putin putea fi luat.

alexynho29.09.2007 19:25

Meciul cu Vasluiul pls :D ... daca se poate .. :D

PavelAndrei29.09.2007 19:27

si meciul cu FCM Bacau din cupa daca se poate

papillon30.09.2007 04:01

meciul cu Vaslui?

 

mersi frumos,

bluecristian07.10.2007 11:57

Sa nu uitati de meciul Generatia de Aur-Portocala Mecanica, joi de la 20.30. Cat mai calitativ daca se poate, ca ii vedem mai rar pe Hagi, Dumitrescu sau Raducioiu. Multam anticipat celui care trage meciul asta la o rezolutie HIGH...sper sa il gasesc pe torrent. :biggrin:

cristian8609.10.2007 19:15

Pentru cine este interesat !

 

Prietenul nostru aliraz a uploadat meciul PSG - Steaua din 1997. Desi rezultatul este unul de cosmar, cred ca meciul merita revazut. Veti vedea in unele momente, faze de fotbal adevarat ale unei echipe adevarate - Steaua-.

Din pacate apararea nu a putut face fata unor super jucatori ai echipei din Paris.

 

Adresa: http://hosted.filefront.com/aliraz

Cristocea_14.10.2007 09:26

Romania-Olanda? Daca se poate

MCBuneloo14.10.2007 12:10

nu merge sa trag PSG - Steaua, ma directioneaza spre filehost.com, nu spre linkul unde are postat aliraz meciul :|. A inregistrat cineva meciul cu Generatia de Aur ???

cristian8614.10.2007 13:15
nu merge sa trag PSG - Steaua, ma directioneaza spre filehost.com, nu spre linkul unde are postat aliraz meciul :|. A inregistrat cineva meciul cu Generatia de Aur ???

 

Am observat ca nu mai merge linkul, nu stiu ce se intampla cu site-ul asta de 2 lei.

Cred ca am sa cer cont de uploader, poate il pun pe tracker, sau il pun pe alt site de file sharing.

 

Romania - Anglia ; Cupa Mondiala 1998, aici :

http://www.fbtz.com/forum/showthread.php?t=85596

 

Comentariul este in poloneza, dar merge. :biggrin:

 

Inca o veste buna :

Meciul Romania - Spania din 1977, doar repriza a2-a din pacate, la adresa :

http://hosted.filefront.com/johancruyff

 

Am inceput sa uploadez meciul PSG - Steaua pe mediafire, probabil cel tarziu maine va fi gata.

cristian8614.10.2007 15:33
alea din 94 ar fi foarte bune daca l-ar avea cineva... Am eu meciul cu Argentina insa e cu comentariul in spaniola...

 

Meciul cu UTA va fi... ?

 

Daca poti pune-l pe tracker sau pe un site de filesharing, mai putin rapidshare.

Eu nu am gasit decat un rezumat pe youtube, de calitate f slaba.

MCBuneloo14.10.2007 17:58

are cineva Gala Hagi din 2001 ? meciul ma intereseaza mai mult, evident :D

MCBuneloo14.10.2007 18:00

aaa...si ca sa nu uit, USA - Romania din `94 ? someone ? :-?

Azzido15.10.2007 08:11
Romania - Anglia ; Cupa Mondiala 1998, aici :

http://www.fbtz.com/forum/showthread.php?t=85596

 

Comentariul este in poloneza, dar merge. :biggrin:

am eu meciul asta.

o sa-l pun pe tracker in cateva zile.

cristian8615.10.2007 16:35

Dupa cum spuneam ieri :

cristian86 aka TheLord brings u, PSG - Steaua from 1997.

Atentie : Meciul a fost arhivat si impartit deoarce mediafire nu permite uploaduri mai mari de 100 de mega. Aveti grija sa luati si crc-ul, altfel nu veti putea reconstitui arhiva.

 

Link-urile :

http://www.mediafire.com/?0k10fkvxean

http://www.mediafire.com/?ddzmyy2wsiz

http://www.mediafire.com/?axvili0vdsj

http://www.mediafire.com/?3jjzjpocjxg

http://www.mediafire.com/?c3m500uhmno

http://www.mediafire.com/?fvc3uzz2hjj

http://www.mediafire.com/?8mcrt0djtel

http://www.mediafire.com/?3mxzsnpngmg

http://www.mediafire.com/?5fqymtk7myb

 

Daca sunt probleme, stiti unde sa ma contactati. :biggrin:

 

Tare as vrea sa fac rost de meciul tur, returul mi-a lasat un gust amar inca de atunci.

TVR (sau Pro TV), se aude ?

Azzido16.10.2007 06:10

Romania - Olanda o sa fie cam in doua zile pe tracker.

Nu imi merge netul acasa si nu am cum sa-l urc.

Cristocea_16.10.2007 07:38

Daca se poate azi baieti. Meciul Romania-Franta U-21?

MCBuneloo16.10.2007 07:46

da` meciul de old-boys dintre Ro si Olanda il are cineva ? :|

«191011121331»