Daca are cineva meciu din cu Standard Liege din Cupa UEFA care s-a terminat 2-0 as fi recunoascator!
Daca are cineva meciu din cu Standard Liege din Cupa UEFA care s-a terminat 2-0 as fi recunoascator!
Am inregistrat de pe TVR un scurt rezumat al meciului Steaua - Benfica din 1988. Din pacate este fara sunet, oricum comentariul nu era cel original.
Daca vreti il pun pe tracker.
pe tracker se poate pune orice material legat de Steaua sau Romania, deci nu ne suparam daca il urci.
pe tracker se poate pune orice material legat de Steaua sau Romania, deci nu ne suparam daca il urci.
Azzido ai cumva Steaua - Dinamo 2-2 din sezonul 2005-2006 , sau orice alt meci din sezoanele trecute din campionat ale Stelei ?
nu am
Am auzit ca Marti joaca Elton CONTRA LUI Olitza!!!eu de obicei ma uit la meciuri de pe myp2p.eu dar daca ar stii cineva care este streaming pentru a vedea meciu MULTUMESC!! :steag_steaua_ro:
Am meciul Romania-Argentina 94 .. dar cum adaugi un torrent aicea?
Am meciul Romania-Argentina 94 .. dar cum adaugi un torrent aicea?
Daca nu ai cont pe tracker, poti sa iti faci f simplu.
Daca ai cont, da-i un PM lui Azzido ca sa devii uploader.
Apoi este destul de simplu, iti va apare in meniul principal un buton upload.
Incarci torentul si gata.
@Tibi85
In ce limba este comentariul ?
@Tibi85In ce limba este comentariul ?
in ce limba ? mai conteaza, cand e un meic de`al Romaniei, de`al Generatiei de Aur?
poa` sa fie si in chinezo-cambogiana, sa`l puna, nu conteaza ![]()
as dori si eu meciu Romania-olanda 3-3 de old boys de la inceputul lu septembrie ca eu nu l-am putut vedea...ms
Pai parca ar suna mai bine cu un Cristian Topescu pe fundal,ce zici ? ![]()
@Tibi85In ce limba este comentariul ?
Din pacat, este in engleza. Dar video e bun.
i Release Info - -
i Game Name: Argentina v Romania
i League: World Cup 1994 2nd round match
i Language: English (John Motson [tineti minte? FIFA jocuri!] si Trevor Brooking)
i Number Of Files: 1
i File Size: 795MB
i Game Date: 3-7-94
i Capper: Nelly from VHS(EP)
i Release Date: 16-7-05
i
i Video Info - -
i audio: 100kb/s mp3
i Bit Rate: 1029kbps
i Codec: divX5
i Frame Rate: 25
i Resolution: 512x368
Am numai 50k/s upload ![]()
Deci nu cred ca am voie sa ma fac uploader.
Daca vreti, si este in regula, pot sa fac un ftp si cine este interesat poate sa il traga .. mai bine daca aveti conectie peste T1.
O sa las PC-ul deschis cit ar dura.
Si apoi, cine il trage face upload aicea.
:wink:
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Anglia_2-...unia-26901.html
Scurt rezumat al meciului Anglia - Romania 2 - 3 Euro 2000, comentariul este in limba franceza.
@Tibi85
urca-l pe un ftp daca poti si da-ne link-ul.
pentru meciul Romania-argentina 94:
ftp adresa : 216.59.254.52:21
user: Fotbal
pass:fcsteaua
bump
10x Tibi !
Mai ai si alte meciuri ale Stelei sau ale nationalei ?
Hello la toti stelistii mei!Am si eu o intrebare pentru voi:stiu ca am pierdut,dar eu fac colectie de meciurile Stelei si sunt curioasa dk o sa puneti cumva si meciul de la Timisoara!Mersi mult!
Draga Adinuta, ce coincidenta stranie, tocmai acum te-ai gasit sa te inregistrezi, tocmai azi si tocmai din Timisoara esti tu...daca esti atat de stelista de ce vrei tocmai meciul asta ?
Uite cum facem, eu am meciul, nu am de gand sa-l pun pe tracker, daca tu imi demonstrezi mie ca ai mai intrat pe site-ul asta pana acum eu iti promit ca pun meciul.
ok, "stelisto" ? ![]()
PS: ai putea sa incepi spunandu-mi contul tau de pe tracker, asta ca sa vad ca esti de-a noastra.
Sunt nerabdator sa aud vesti de la tine. :laugh:
Uite cum facem, eu am meciul, nu am de gand sa-l pun pe tracker, daca tu imi demonstrezi mie ca ai mai intrat pe site-ul asta pana acum eu iti promit ca pun meciul.
Vreau si eu meciul asta si cel cu Sevilla... Si eu chiar am mai intrat pe site...
bine deci dk nu vrei asta este,eu nu pot sa iti impun sa faci ceva sau nu!am mai intrat acolo contul meu e acelasi cu id-ul meu de aici!Si poti sa stii ca mi-am mai luat de acolo meciurile Stelei!nu e f mult timp de cand am invatat sa lucrez cu torrents si na d aia...dar in fine,e alegerea ta!
Draga Adinutza, presupunand ca asta e numele tau, contul tau de pe tracker a fost creat in ziua meciului cu Timicioara, la fel si contul de pe forum, tinand cont ca postezi din orasul clonelor, eu sunt 99% sigur ca nu esti chiar atat de stelista pe cat zici tu, de fapt pot spune ca ma minti in fatza
In fine, asta este alt aspect.
Tinand cont ca mai sunt si suporteri stelisti care vor meciurile, o sa-l postez si pe asta, asa ca sa aveti si voi cu ce sa va laudati si apoi sa puneti pe youtube marea voastra isprava de la meciul cu Steaua.
Bye, bye !
@Azzido,fac pariu ca din colectia Adinutzei lipseste celebrul meci Fulgerul Bragadiru Timisoara-Steaua=1-8!De unde o fi colectionat ea meciurile Stelei,avand in vedere ca are cont pe torente de doar cateva zile?De pe Mtv,surprize Turbo??.Adinutza, nu prea proceseaza "fruncea".