FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1121314151631»
axl2311.11.2007 11:31

Mai, lasati fata in pace, daca arata bine i se iarta orice.

adinutza_291011.11.2007 13:53

Dk vrei sa stii nu mi-am facut cont in ziua meciului,dar in fine.Ti-am zis ca poti sa crezi ce vrei.putin imi pasa...si dk as fi din Timisoara si dk as tine cu Poli ar fi problema mea.Topicul se numeste cereri torente si am adresat si eu o intrebare la care nu era nimeni obligat sa raspunda sau sa imi indeplineasca dorintza!Tu cred ca ai fi convins ca tin cu Steaua numai dk as avea tatuat ceva ros-albastru pe undeva,sau ca am bikini in culorile Stelei...in fine....si nu inteleg politica asta..se pun doar meciurile pe care le castigam nu si alea pe care le pierdem....S ai o duminica placuta!

Azzido11.11.2007 19:36

Adinutza, cred ca ne confunzi, s-au pus pe tracker meciuri mult mai nereusite pt noi, vezi meciul cu Dinamo, de exemplu, unde am pierdut destul de nasol.

In fine, o las balta.

O sa ai meciul, curand.

 

Referitor la partea cu tatuajul sau bikinii, cred ca exagerezi.

Nu ma iau dupa aparente, teoretic multi sunt suporteri dar in realitate f putini sunt cu adevarat ceea ce vor sa para.

Criteriile de "selectie" nu sunt cele enumerate de tine.

 

Asl pls ? :happy:

adinutza_291011.11.2007 20:52

Multumesc frumos!Sunt din Timisoara si am 19 ani!Dc erai curios..credeai ca sunt mai mica,vreo pustoiaca care are chef sa te enerveze?:P

Dragoshel12.11.2007 11:49

asl pls, a mai evoluat de atunci = ani, localitate, strada, bloc(daca e cazul), interfon(la fel), etaj, apartament....

axl2312.11.2007 11:51
credeai ca sunt vreo pustoiaca care are chef sa te enerveze?:P

Lui Azzido intotdeauna i-au placut pustoaicele care au chef sa-l enerveze.

stifler_cale12.11.2007 16:59
am bikini in culorile Stelei...

daca vrei poti totusi sa ne areti bikinii tai

cristian8612.11.2007 17:55

Au fost candva pe tracker (varianta 1.0) meciurile Steaua - Dynamo Kiev si Real Madrid - Steaua ca si alte meciuri din campionat. Sunt curios daca le mai are cineva si le-ar putea uploada.

 

In alta ordine de idei : meciul PSV - Steaua din 89 este pe youtube complet. Din pacate nu il pot lua deoarce kiss-ul nu mai merge. :angry:

Harald15.11.2007 22:30

Steaua - PSG din '97 daca are cineva

MCBuneloo16.11.2007 18:51

Romania - malta de azi, de la tineret.

puyol17.11.2007 14:07

În emisiunea "Idoli si Legende", de la Telesport, în acest sfîrșit de sãpentruãmîna, Mircea M. Ionescu vã invitã sã retrãiți "Noaptea Miracolului" din 7 mai 1986, cînd, la Sevillia, Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europei. Momentele unice vor fi reeditate în compania unor invitați de preț, sîmbatã, de la ora 14:00, alãturi de Lucian Bãlan și de Andrei Vochin. ªi duminicã, de la ora 14:30, în compania unui alt membru al echipei de vis, Mihai Majearu, și a cantautorului Tavi Colen.

 

cred ca e interesant... care faceo o captura ?

mwalecz23.11.2007 11:24

Va rog puneti pe tracker si meciul Romania - Albania, nu l-am vazut si nu gasesc niciunde o reluare. Multumesc anticipat. steagro

bluecristian24.11.2007 08:27

As dori Romania-Albania, dar si Bulgaria-Romania. Multumesc.

Azzido24.11.2007 08:47

cele doua meciuri ale Romaniei nu le avem.

Doreste cineva meciul cu Dinamu de diseara ? :laugh:

c.ronaldo1724.11.2007 09:24

Depinde de rezultatul final..

 

SI DAAAA! IL VREEEEMMM!!!!

narayan1325.11.2007 13:56

meciul Bulgaria - Romania 1-0 se gaseste la http://arenabg.com/details.php?id=5bf2c062...d37706165bf12f0 (comentariul cel mai probabil in limba bulgara)

MCBuneloo25.11.2007 14:05

Romania - Malta U21 si Romania - Albania ?? are cineva ?

Neaga25.11.2007 16:55

are cineva faza aia cu Neaga si baly????????cand il dribleaza Neaga!si aia cu Niculescu cand da pe langa minge!de fapt un montaj al meciului ar fi mai bun :steag_steaua_ro:

mirceaor27.11.2007 08:23

Bai nene ori sunt eu tembel,ori ..nu stiu.. Unde sunt de fapt torrentele?

forever_STEAUA27.11.2007 09:32
mirceaor27.11.2007 09:57

plecaciuni

bluecristian28.11.2007 13:20

Sambata, 1 DEC. 2007, ora 20:00 pe TVR 2 puteti vedea un montaj de exceptie cu golurile Romaniei in recent-incheiata campanie de calificare la EURO 2008. Multumesc anticipat celor care inregistreaza montajul si il urca pe torrent.

cristian8629.11.2007 13:14

Steaua - slavia, any1 ?

narayan1329.11.2007 15:54
cristian8629.11.2007 21:18

Mersi !

Din pacate cel care l-a pus pe respectivul tracker a pus si un logo in film.

«1121314151631»