FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1141516171831»
narayan1319.02.2008 20:56
Allexx10x03.03.2008 13:31

puneti si voi meciul Steaua-CFR 3-1 daca il aveti :)

Azzido03.03.2008 17:04

il avem, o sa fie pe tracker in seara asta

acum am gandesc daca sa postez doar xvid sau sa pun si varianta mpeg de 5 giga :w00t:

Stelist din Iasi03.03.2008 18:05

Parca ar fi de preferat doar xvid. :tongue: :smile: 5 GB e mult prea mare.

Dave03.03.2008 20:07

Super. Multumesc voua ca pot vedea jocurile echipei mele favorite.

SUPERB_STEAUA04.03.2008 13:24

fularsteaua2 Meciul Steaua-CFR cand il punetzi :(? Park era vba aseara:)...

 

MS :)

forever_STEAUA05.03.2008 13:24
Yoyoyoi21.03.2008 08:21

as avea si eu rugamintea pentru cei care au facut captura la Rapid-Steaua sa nu taie fazele de final, daca sunt si ele prinse in captura.

Multumesc :)

Azzido21.03.2008 17:07

nu am taiat fazele respective

meciul este pe tracker.

Yoyoyoi21.03.2008 23:10

multumesc Azzido, mare domn ;)

narayan1331.03.2008 10:43

Steaua - Dinamo (1989) multumiri se duc catre ilmilandivanbasten

 

http://www.megaupload.com/?f=3DK5TLCM

 

password : ghencea89

Azzido31.03.2008 17:23

All download slots assigned to your country (Romania) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you!

 

megaupload e de bahaos

vezi ca ti-am trimis un mesaj privat

cristian8631.03.2008 21:03
Steaua - Dinamo (1989) multumiri se duc catre ilmilandivanbasten

 

http://www.megaupload.com/?f=3DK5TLCM

 

password : ghencea89

 

Multumiri lui Claudiu (ilmilandivanbasten). Ma intreb cum a reusit sa faca rost de acest meci.

MCBuneloo04.04.2008 20:53

La fel ca si Azzido am patit si eu. care'i faza ?

 

poate'l urca cineva pe tracker daca reuseste sa' traga.

cristian8604.04.2008 21:27

Faza este ca trebuie sa iti instalezi toolbar-ul megaupload.

Am reusit sa il iau, desi a mers destul de greu.

 

Ideea e ca meciul nu se compara cu acel 3-3 din sezonul anterior (87-88), este un meci cu multe duritati, cu multe greseli de arbitraj (sau poate se aplica alt regulament atunci :P) (arbitreaza Ion Craciunescu), extrem de tacticizat si nici nu este complet. Golul 2 al Stelei lipseste.

 

Partea cea mai "interesanta" este atunci cand incepe dintr-odata un videoclip cu Prince.

Raulredblue06.04.2008 11:26

daca puteti pune toate meciurile de anul acesta ar fi marfa...ca vad ca lipsesc cateva meciuri din Liga 1...nu mai stiu care ..da stiu ca plisesc...multumesc..FORZA Steaua..

Raulredblue06.04.2008 11:46

astea sunt meciurile care nu le`am gasit eu pe torrent....

 

 

Etapa 1

 

Steaua 2 - 1 Ceahlaul

 

Etapa 2

 

Farul 0 - 1 Steaua

 

Etapa 3

 

Steaua 1 - 0 Poli Iasi

 

Etapa 5

 

Steaua 0 - 0 Pandurii

 

Etapa 19

 

Steaua 3 - 0 Farul

 

Va rog mult sa le bagati daca puteti....va multumesc...

 

 

FORZA Steaua

bluecristian07.04.2008 21:18

Nu uitati de meciul Steaua-Dinamo din 89. E unul interesant si merita revazut. Multumesc

cristian8609.04.2008 22:21

Eu pot uploada prima repriza maine.

La cea de-a doua mai este de lucrat

Adi Tanas01.05.2008 18:36

Puneti va rog daca se poate si meciuri(memorabile) din CL,UEFA,EURO si World Cup ,nu doar cele cu Steaua si Nationala.

Azzido01.05.2008 22:31

nu se poate!

am mai spus, Steaua si Romania, in rest nimic altceva.

The Game02.05.2008 17:29

Se poate sa uploadati Steaua-Dinamo scor 5-0 din 1998 si meciurile Romaniei de la Euro 2000?Multumesc.

Juggernaut10.05.2008 09:59

As vrea si eu un torrent cu meciurile Romaniei de la WC 98 (inafara de cel cu Anglia) si Euro 2000 sau niste link-uri de unde pot sa le gasesc. Multumesc anticipat!

Kalmarulez15.05.2008 19:19

folositi Sendspace ca vad ca cu Megaup nu prea va descurcati :D

bluecristian21.05.2008 16:53

Ar fi bine sa nu ratam nici meciul Romanian Stars-All Stars 2008 de la Seara Campionilor. Doar o data pe an ii vedem si noi pe Hagi, Ilie Dumitrescu sau Dan Petrescu. Asadar, fiti pe faza (LUNI 26 mai 2008 de la ora 20) si urcati meciul aici. Si am o rugaminte: daca se poate o rezolutie mai inalta, ceva peste deja "celebrul 528x384". Multumesc anticipat.

«1141516171831»