FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1161718192031»
narayan1315.06.2008 20:35

EURO_1996_Franta_-_Romania_1st_half.mp4

Filesize: 346.13 MB

 

http://netload.in/datei6ea55951f299ecdadf06c943c4bbe192.htm

 

EURO_1996_Franta_-_Romania_2nd_half_14.09m.mpg nu are rost sa mai luati aceasta particica, maine va urcata toata...

MCBuneloo16.06.2008 10:13

sa traiesti 1000 de ani narayan13 ! :steag_sah_mic: pacat ca nu e completa si repriza a doua :noexpression:

narayan1317.06.2008 17:58

Link-urile au fost updatate, acum poate fi vizionata si repriza a II-a (trebuie down toate cele 37 de arvhive) ---> http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry255073

 

Sau asteptati ca maine urc eu un dvdrip

 

L.E : France - Romania - Euro 1996 DvDrip

Video: MPEG4 Video 512x384 29.97fps 1200 Kbps

Audio: AAC 48000Hz stereo 96Kbps

 

File Name:R1.mp4 Size:494.8 Mb --> http://vip-file.com/download/6c76b2857093/R1.mp4.html

File Name:R2.mp4 Size:460.4 Mb --> http://vip-file.com/download/5819bb365569/R2.mp4.html

bluecristian24.06.2008 18:46

As dori sa urcati totusi meciurile Steaua-Dinamo 1989 (repriza 2) si Romania-Franta 1996, care au tot circulat in diferite versiuni pe Forum...Optiunea pentru tracker ramane prioritara, datorita vitezei superioare de download. Multam anticipat.

Azzido24.06.2008 20:33
Link-urile au fost updatate, acum poate fi vizionata si repriza a II-a (trebuie down toate cele 37 de arvhive) ---> http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry255073

 

Sau asteptati ca maine urc eu un dvdrip

 

L.E : France - Romania - Euro 1996 DvDrip

Video: MPEG4 Video 512x384 29.97fps 1200 Kbps

Audio: AAC 48000Hz stereo 96Kbps

 

File Name:R1.mp4 Size:494.8 Mb --> http://vip-file.com/download/6c76b2857093/R1.mp4.html

File Name:R2.mp4 Size:460.4 Mb --> http://vip-file.com/download/5819bb365569/R2.mp4.html

nu vrei cont de uploader pe tracker ?

si le urci aici?

aliraz27.06.2008 11:50

WC'90 Romania-URSS Torrent Comentariul in limba italiana -> multumirile se duc spre romario11

SoOoRinaKe07.07.2008 12:27

As ramane profund recunoscator celui care ar urca Danemarca.vs.Romania.EURO2004.Qualifiers

 

promit sa trimit prin posta un bax de bere :D

 

Adi Tanas27.07.2008 09:13

Va rog foarte mult puneti meciul cub AS ROMA.

Daca este ceva va rog un  PM

 

 

afonia04.08.2008 08:16

Va rog foarte mult, puneti pe torrents meciul din etapa a 2, Poli Iasi - Vaslui 1:3. Aceasta va fi difuzionat de catre GSPTV azi, 4 august, la ora 14-30. Sau speneti va rog unde eu pot il download? Sunt din Rep.Moldova, si nu pot privi toate meciurile (dar si a folosi toate torrents-trackurile din Romnia)

Azzido04.08.2008 14:08

cred ca ne confunzi.

este trackerul fcsteaua.ro, nu al vasluienilor sau al celor de la Iasi.

capone2804.08.2008 18:31

As dori si eu meciul de duminica al Stelei cu Brasov.

Va multumesc anticipat

FC_STEAUA_194705.08.2008 05:37

meciul cu FC Brasov va rog din suflet!!

Azzido05.08.2008 11:16

o sa fie azi, maxim maine

punkboy07.08.2008 16:56

care are tvtuner sa bage Steaua-Brasov(2-1)pls

Azzido07.08.2008 19:39

Nu-i asa ca esti putin dus cu pluta ?

Asta ce plm e ?

 

CLICK AICI! Te asteapta de doua zile sa-l descarci.

 

punkboy09.08.2008 19:07

ceva meciuri vechi marca Steaua-Dinamo ???

MIREL6RADOI11.08.2008 21:10

Are cineva meciul :Fenerbahce 1-2 Steaua (Ciocoiu,D.Militaru)Cupa UEFA 1998-1999 :steag_cruce_invers:

FC_STEAUA_194718.08.2008 07:37

Steaua vs. FC Arges va rogggg!

Azzido18.08.2008 15:30

cam greu, aparent nu l-a inregistrat nimeni.

punkboy18.08.2008 16:39

off ,toate meciurile tre inregistrate :( dar asta e poate se gaseste careva sa il uplodeze

Azzido18.08.2008 17:03

si te oferi tu sa inregistrezi toate meciurile ?

FC_STEAUA_194718.08.2008 23:01

Ce pacat :(. As fii vrut sa il vad si eu pe Toja si Nicolita in acest meci. Oricum, mersi pentru toate meciurile de pana acum si la mai multe pe viitor.

FlaviusCH26.08.2008 22:51

Poate cineva sa pune Steaua-Galatasaray cat mai repede dupa terminarea meciului? Sunt in afara tarii si imi doresc foarte mult sa vad meciul.

Azzido27.08.2008 06:01

cel mai devreme o sa fie pus a doua zi dupa meci.

FlaviusCH27.08.2008 06:20
cel mai devreme o sa fie pus a doua zi dupa meci.

e bine si a doua zi dupa meci... vreau sa vad meciul fara sa stiu scorul. o sa-mi fie foarte greu sa ma abtin sa nu intru pe vreun site sa vad rezultatul.

 

Forza Steaua!!!

 

PS. pt cel care va uploada meciul, te rog sa nu pui scorul in denumire :P

 

«1161718192031»