Unde gasesc meciurile Stelei inregistrate?Exista vr-un site de unde se pot descarca?
se mai urca meciurile Stelei??
Unde gasesc meciurile Stelei inregistrate?Exista vr-un site de unde se pot descarca?
se mai urca meciurile Stelei??
in principiu nu, dar o sa incercam sa mai urcam anumite meciuri mai importante
se mai urca meciurile Stelei??
macar derbyurile si meciurile din europa dar in format avi daca se poate va rog
macar derbyurile si meciurile din europa dar in format avi daca se poate va rog
meciul cu rapid nu il aveti???pacat
meciul cu rapid nu il aveti???pacat
acuma cand avem si noi echipa tocami acuma v-ati gandit sa renuntati macar meciurile tari sa le urcati
S-a renuntat complet la tracker? Vroiam sa vad meciul de ieri, dar se pare ca am ratat cele 2 reluari pe care le-a dat digi
nu s-a renuntat la tracker. deocamdata nu are cine sa urce materiale acolo.
Vrea cineva sa urce meciul Steaua-dinam0 din 04.11.12?haideti ca sunt multi care vor sa-l dea jos.
Dar cel cu molde de pe mall arena exista sanse?
Poate cineva sa urce meciurile Steaua-Copenhaga 1-0 si Steaua-Dinamo 3-1 ?
Pacat că numai urcă nimeni nimic pe acest site,dacă aveam meciurile le urcam eu dar așa trebuie să stau cu ochii benoclați cand transmit la TV vreun meci.
Am sa incerc eu zilelea astea sa mai caut din meciuri si sa vad daca am posibiliatea sa le urc pe tracker. ![]()