FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1293031»
cipi8725.09.2012 06:19
Unde gasesc meciurile Stelei inregistrate?

Exista vr-un site de unde se pot descarca?

 

 

se mai urca meciurile Stelei??

Azzido25.09.2012 07:29

in principiu nu, dar o sa incercam sa mai urcam anumite meciuri mai importante

cipi8725.09.2012 09:19
se mai urca meciurile Stelei??

macar derbyurile si meciurile din europa dar in format avi daca se poate va rog

cipi8727.09.2012 09:29
macar derbyurile si meciurile din europa dar in format avi daca se poate va rog

 

meciul cu rapid nu il aveti???pacat

cipi8701.10.2012 07:12
meciul cu rapid nu il aveti???pacat

acuma cand avem si noi echipa tocami acuma v-ati gandit sa renuntati macar meciurile tari sa le urcati

boggie05.11.2012 14:44

S-a renuntat complet la tracker? Vroiam sa vad meciul de ieri, dar se pare ca am ratat cele 2 reluari pe care le-a dat digi

Azzido05.11.2012 17:13

nu s-a renuntat la tracker. deocamdata nu are cine sa urce materiale acolo.

ANTI CLANUL becali.06.11.2012 23:20

Vrea cineva sa urce meciul Steaua-dinam0 din 04.11.12?haideti ca sunt multi care vor sa-l dea jos.

Dar cel cu molde de pe mall arena exista sanse?

DanielT07.11.2012 00:55

Poate cineva sa urce meciurile Steaua-Copenhaga 1-0 si Steaua-Dinamo 3-1 ?

nykkos27.11.2012 19:21

Pacat că numai urcă nimeni nimic pe acest site,dacă aveam meciurile le urcam eu dar așa trebuie să stau cu ochii benoclați cand transmit la TV vreun meci.

Korado09.04.2013 18:19

Am sa incerc eu zilelea astea sa mai caut din meciuri si sa vad daca am posibiliatea sa le urc pe tracker. fular-campionii

«1293031»