FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«128293031»
cipi8711.06.2011 08:02

va rog nu mai puneti meciuri in format hd mkv .puenetile in format avi ca sa le putem viziona si pe un dvd player,nu numia la pc

Aici puteti sa cereti sa se urce anumite torente.

In limita posibilitatilor, o sa onoram cat mai multe requesturi.

Asadar, nu va sfiiti, cereti si vi se va da ! :)

 

sau cel putin sa fie postate in amble feluri in mkv sau avi ,pentru ca altfel eu ca suporter infocat al Stelei nu mai pot colectiona meciurile stele.nu merge nici convertite cu total video converter se blocheaza si ramna 3 ore la aceeasi frecventa de 0 %de convertire

Eu il cerusem nu cu mult timp in urma, dar l-am descarcat. Multumesc oricum! :steag_sah_mic:

 

 

 

 

Multumesc! :steag_sah_mic:

narayan1302.08.2011 08:01
1on02.08.2011 08:14

E varianta de pe saitul Dolce Sport?

narayan1302.08.2011 08:41

Streamcap facut cand s-a transmis meciul.

Care este adresa despre care vorbesti?

 

1on02.08.2011 11:48
cipi8717.08.2011 10:40

ca o familie ce suntem,adica niste stelisti va rog sa ma ajutati cu cerinta pe care o am eu de la voi si anume sa puneti aceste meciuri si in alte formate decat mkv deoarece nu merge sa fie vizionate decat pe pc ,nu merg la un dvd,le vad si eu mai relaxat la un dvd decat la un pc.va rog s a ma ajutati si sper ca in scurt timp voi utea sa maitrag si eu aceste meciuri .ps. nu merge nici convertite din mkv in avi am incercat in toate miodurile

ebonyc17.08.2011 14:51
ca o familie ce suntem,adica niste stelisti va rog sa ma ajutati cu cerinta pe care o am eu de la voi si anume sa puneti aceste meciuri si in alte formate decat mkv deoarece nu merge sa fie vizionate decat pe pc ,nu merg la un dvd,le vad si eu mai relaxat la un dvd decat la un pc.va rog s a ma ajutati si sper ca in scurt timp voi utea sa maitrag si eu aceste meciuri .ps. nu merge nici convertite din mkv in avi am incercat in toate miodurile

 

Exista pe internet convertoare gratis cu care poti sa transformi mkv-ul in ce vrei tu. Prin conversie la un format de pus pe DVD se pierde calitatea pentru toata lumea. Daca il transformi tu se pierde doar la tine. Nu e asa de complicat de folosit un asemenea programel. Recomand Freemake Video Converter.

Azzido18.08.2011 18:09
nu merge nici convertite din mkv in avi am incercat in toate miodurile

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Vi...ted/SUPER.shtml

FC_STEAUA_194719.08.2011 01:39

Am vazut ca in ultimul timp meciurile din campionat si meciul de azi cu CSKA Sofia nu au fost bagate pe tracker. Eu locuiesc departe de Romania si daca nu sunt acasa sa vad meciurile pe Sopcast in direct de exemplu, nu am alt mod de a le viziona.

 

Care este motivul?

1on19.08.2011 08:53

Motivul este ca nimeni, in acest moment, nu mai poate/are timp/chef sa le captureze si sa le si urce. Totusi, cei de la Dolce Sport am vazut ca publica pe saitul lor inregistrarile integrale ale meciurilor difuzate.

 

Meciul cu TSKA va fi bagat in cateva momente. Meciul cu U Cluj nu cred ca l-a capturat careva. Meciul cu Sibiu este urcat iar pe cel cu Miovnei il gasesti cateva postari ma sus.

FC_STEAUA_194719.08.2011 15:51
Motivul este ca nimeni, in acest moment, nu mai poate/are timp/chef sa le captureze si sa le si urce. Totusi, cei de la Dolce Sport am vazut ca publica pe saitul lor inregistrarile integrale ale meciurilor difuzate.

 

Meciul cu TSKA va fi bagat in cateva momente. Meciul cu U Cluj nu cred ca l-a capturat careva. Meciul cu Sibiu este urcat iar pe cel cu Miovnei il gasesti cateva postari ma sus.

 

Am inteles. Mersi pentru explicatie. La ce se intampla la acest club nici nu ma mir. Oricum multumesc pentru cele urcate si toate bune.

edynho26.08.2011 15:00

Nu are nimeni meciurile cu U Cluj , Astra si cel din retur cu CSKA Sofia ?

narayan1331.08.2011 13:30
edynho02.09.2011 20:07
Steaua Bucuresti v. Universitatea Cluj (fara comentariu, doar reactiile spectatorilor)

 

http://www.multiupload.com/CVM88IEWXZ

http://www.multiupload.com/P3IV0VM79C

http://www.multiupload.com/TM3VCKWIR0

 

http://www.multiupload.com/QGQM2QKKTR

http://www.multiupload.com/XCKXR15TAT

http://www.multiupload.com/CXSX7Z39I2

http://www.multiupload.com/PSN86BVZR2

 

am sa postez si meciul cu astra in cateva zile

Mersi , se vede excelent , te astept si cu celelalte meciuri.

narayan1308.09.2011 02:46

Liga1 Astra - Steaua

http://www.multiupload.com/4KR19FUM51

http://www.multiupload.com/PHT217889F

 

Returul cu CSKA a fost postat de weegee pe tracker

Sud194708.09.2011 07:13
ca o familie ce suntem,adica niste stelisti va rog sa ma ajutati cu cerinta pe care o am eu de la voi si anume sa puneti aceste meciuri si in alte formate decat mkv deoarece nu merge sa fie vizionate decat pe pc ,nu merg la un dvd,le vad si eu mai relaxat la un dvd decat la un pc.va rog s a ma ajutati si sper ca in scurt timp voi utea sa maitrag si eu aceste meciuri .ps. nu merge nici convertite din mkv in avi am incercat in toate miodurile

 

Ca sa le vezi pe PC foloseste VLC Player.

edynho08.09.2011 14:49

sau KMP player

Blue Star28.10.2011 09:25

Meciurile actualei echipe nu stiu daca e cineva interesat sa le revada.

Insa daca inregistreaza cineva emisiunile Replay cu duelurile Steaua - Dinamo, ar fi extraordinar daca le-ar pune pe tracker! :steag_cruce_invers: Imaginile sunt absolut dementiale! Comparatia cu actuala echipa nici nu isi are sensul!

 

Btw, sper sa ajunga realizatorii emisiunii si la derby-urile din anii 90! :hai_steaua:

olfgob15.03.2012 02:54

Citeodata am impresia ca sunt inconjurat de cretini.Omul le are in MKV, CEEA CE INSEAMNA CA LE POATE VEDEA PE PC.Voia sa stie daca le are cineva intr-un format care sa fie recunoscut de DVD_PLAYERUL sau.Sa le vada pe o diagonala mai mare decit a monitorului.Fuckin' morons!!!!!!!

:wall:

 

@ Cipi87: Asta nu scuza ca esti agramat!!

Azzido15.03.2012 12:35

cateodata am impresia ca sunt inconjurat de puturosi care asteapta tot timpul sa le rezolve altii problemele, dar cred ca e doar in mintea mea...

 

V3329.04.2012 14:55

Mai detine cineva torrent-ul "Steaua in UEFA Champions League 1994-1997" ? :D As mai avea si eu de luat 3 fisiere de-acolo, si anume:

 

- 1996 Brugge - Steaua 2-2 rezumat.mpg (asta m-ar interesa cel mai mult)

- 1996 Steaua - Widzew Lodz 1-0 rep 1 rezumat.mpg

- 1996 Steaua - Widzew Lodz 1-0 rep 2 rezumat.mpg

 

Multumesc anticipat!

ANTI CLANUL becali.19.05.2012 16:38

Steaua-Dinamo 17.05.2012 al urca cineva,sau nu este gata?

ANTI CLANUL becali.22.05.2012 21:53

s'rna :) dupa 5 zile si tot e bine,se vede excelent.

MCBuneloo07.08.2012 12:09

nu se mai uploadeaza nimic pe tracker editia asta de campionat ? cu astra, cu "u" Cluj ?

CubDeGheata21.08.2012 16:18

Unde gasesc meciurile Stelei inregistrate?

Exista vr-un site de unde se pot descarca?

«128293031»