va rog nu mai puneti meciuri in format hd mkv .puenetile in format avi ca sa le putem viziona si pe un dvd player,nu numia la pc
Aici puteti sa cereti sa se urce anumite torente.In limita posibilitatilor, o sa onoram cat mai multe requesturi.
Asadar, nu va sfiiti, cereti si vi se va da !
sau cel putin sa fie postate in amble feluri in mkv sau avi ,pentru ca altfel eu ca suporter infocat al Stelei nu mai pot colectiona meciurile stele.nu merge nici convertite cu total video converter se blocheaza si ramna 3 ore la aceeasi frecventa de 0 %de convertire
Eu il cerusem nu cu mult timp in urma, dar l-am descarcat. Multumesc oricum!
Multumesc!
