FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«12728293031»
cipi8730.04.2010 06:58
Aici puteti sa cereti sa se urce anumite torente.

In limita posibilitatilor, o sa onoram cat mai multe requesturi.

Asadar, nu va sfiiti, cereti si vi se va da ! :)

 

 

ca sa simtim atmosfera cupei mondiale va rog din suflet ca cineva care se pricepe sa puna meciru de la world cup 2010.cum ati facut cu euro 2008

cipi8708.05.2010 11:01

Aici puteti sa cereti sa se urce anumite torente.

In limita posibilitatilor, o sa onoram cat mai multe requesturi.

Asadar, nu va sfiiti, cereti si vi se va da ! :)

 

 

ca sa simtim atmosfera unei cupe mondiale si peste cativa anii sa ne uitam la niste meciuri de istorie si de legenda avem nevoie de un singur lucru si anume unul din multii nostri prietenii stelisti de pe forumul acesta sa le inregistreze si sa le puna pe tracker.sper sa sa gandeasca cineva la acest lucru

green.boy13.08.2010 08:38

Niste scandari, un fel de top 20 anti-cioban songs pt masina :) daca sar putea ar fi genial.

Multumesc

RobYnho13.08.2010 09:02

@ green.boy

 

Am cateva scandari adresate ciobanului in format mp3, insa nu le pot urca pe tracker.

Azzido13.08.2010 14:44
Niste scandari, un fel de top 20 anti-cioban songs pt masina :) daca sar putea ar fi genial.

Multumesc

http://www.fcsteaua.ro/cantece/

nu sunt anti-cioban, dar...

Maye24.11.2010 12:26

A inregistrat careva meciul de aseara de la baschet?

Nedved0001.12.2010 18:29

El Clasico nu merge deschis cu divx de ce ?am incercat si cu alte playere la fel mi-a dat eroare,imi apare doar imaginea de la inceput blocata.

Azzido01.12.2010 21:48

incearca cu vlc player!

eu_jimmy07.12.2010 18:36

Gasesc Steaua-Liverpool 1-1?

Daca da,unde si cum fac sa-l vad?Va multumesc anticipat!

bluecristian21.02.2011 12:07

Salutare

 

Ar fi interesant de pus in Tracker si emisiunea Replay, mutata de astazi pe TVR1. In aceasta seara, 21 februarie, cu incepere de la 23.10, avem nationala in preliminariile Campionatului Mondial din 1998.

 

Merci

bluecristian28.02.2011 15:24

Poate reuseste sa inregistreze cineva emisiunile Replay...

Ar fi interesant de pastrat acele imagini unice din vestiarul generatiei de aur, cu Hagi, Popescu, Dumitrescu, Petrescu...Emisiunea este difuzata incepand de la 23.10, in fiecare luni, pe TVR1.

Si saptamana trecuta a fost foarte interesanta, cu imagini din avionul nationalei in drum spre Islanda, plus rezumate ample ale meciurilor din prel. CM 1998. Astept cu nerabdare sa inregistreze cineva in fiecare luni si sa le urce pe tracker. Multumesc

halalaieec04.03.2011 19:06

nu inregistreaza nimeni meciurile din Liga?

bluecristian04.04.2011 08:48

In aceasta seara, de la 23:10 pe TVR1 se difuzeaza conferinta de presa a lui Hagi de dinainte de Mondialul din 98, imagini rare dintr-un amical cu Moldova, precum si cele din cantonamentul Romaniei de la Mondial.

Sunt imagini unice si ar fi interesat de pastrat in colectia noastra.

 

Poate reuseste cineva sa inregistreze emisiunea si sa o urce aici.

 

Merci

cristy111028.05.2011 07:22

meciuri de handbal din anii 70-80-90 nu are nimeni ?

ar fi interesant sa vedem cateva dueluri din competitii europene sau contra cateilor...

Harald29.05.2011 15:52

mie mi-ar placea sa am meciul Steaua - Psg din '97.

 

imi cer scuze daca a mai fost mentionat inainte pe topic, dar sunt prea multe pagini de citit.

cipi8707.06.2011 06:54

va rog daca se poate sa nu mai urcati meciuri in format hd pentru ca nu le putem vedea la un dvd ,decat la pc.va rog daca se poate sa ma juatatia

1on07.06.2011 23:05

Exista cabluri nu foarte scumpe (cred ca pana-n 50 ron) cu care se poate lega PC-ul de TV astfel incat sa le vedem si la TV si HD (asta daca n-avem televizor Sport sau din ala cu carcasa din lemn). :)

Bogdan08.06.2011 08:40

exista. sunt mai multe feluri in functie de ce iesiri/intrari ai.

Cel mai comun e acum hdmi-hdmi asta daca si placa video are hdmi si TV-ul are intrare hdmi.

Eu am un cablu dvi-hdmi ca nu am iesire hdmi din calculator. Si folosesc TV-ul pe post de monitor secundar cand ma uit la unele filme (filmele in format iso nu le recunoaste TV-ul cu playerul lui)

cipi8708.06.2011 09:42

nu mai puneti meciuri in format hd .va rog nu putem sa le vizionam decat pe pc

ca sa simtim atmosfera cupei mondiale va rog din suflet ca cineva care se pricepe sa puna meciru de la world cup 2010.cum ati facut cu euro 2008
Azzido08.06.2011 12:43

asta cred ca e spam bot

Punker Boy08.06.2011 18:16

as dori si eu meciul brazilia Romania de astazi de dimineata daca il are cineva, va rog!

cipi8709.06.2011 08:41

am o rugaminte ,va rog nu le mai puneti in format mkv pentru ca nu lep ot vedea la un dvd player ceva,sunt obligat sa le vad doar pe pc.sper ca ma puteti ajuta?

as dori si eu meciul brazilia Romania de astazi de dimineata daca il are cineva, va rog!
Azzido09.06.2011 10:31

prietene, cred ca ai postat de vreo 5 ori chestia asta. nu crezi ca e suficient ?

1on09.06.2011 12:09
as dori si eu meciul brazilia Romania de astazi de dimineata daca il are cineva, va rog!

http://torrentz.eu/00e49a842a81a3d395131c9dfb4e6638b5c16e54

Punker Boy09.06.2011 14:34

multam mult Ion

«12728293031»