FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1262728293031»
steaualaw29.01.2010 19:03

BRAVO SANTETI NISTE ADEVARATI STELISTII!!

 

INSA VREMEA VOASTRA A APUS!! azzido LINGAUL!!!

 

AUZI AI AVEA CEVA IMPOTRIVA SA-MI SUGI **** ???

 

ITI MAI TRIMIT SI ALTE MECIURII DACA ESTI BAIAT BUN!!

 

SINGURUL OM FARA PERSONALITATE DE AICI ESTE ADMINUL...RESTUL SA-MI VADA MIELUL IN CIORBA.."ASA ZISI STELISTII"

 

CE ZICI TE BAGI? :steag_cruce_invers:

yulyan8929.01.2010 19:10
Chiar asa mult ti-a placut meciul ala? Eu prefer sa nu-mi aduc aminte de astfel de esecuri (si in ajunul Sf. Pasti). :|

 

 

sincer il vreau doar sa-l mai vad pe Elton cum ii nimicea pe adversari......cu toate ca am pierdut..Elton a purtat echipa spre valuri de ocazii dar din pacate Lobont a prins o zi de pomina si ghinionul s-au opus victoriei pe cand cainilor le-au intrat toate.......imi este dor de genul asta de jucatori la Steaua.....cred ca dupa Hagi nu am mai avut un jucator cu asemeanea calitati

Azzido29.01.2010 19:20
BRAVO SANTETI NISTE ADEVARATI STELISTII!!

 

INSA VREMEA VOASTRA A APUS!! azzido LINGAUL!!!

 

AUZI AI AVEA CEVA IMPOTRIVA SA-MI SUGI **** ???

 

ITI MAI TRIMIT SI ALTE MECIURII DACA ESTI BAIAT BUN!!

 

SINGURUL OM FARA PERSONALITATE DE AICI ESTE ADMINUL...RESTUL SA-MI VADA MIELUL IN CIORBA.."ASA ZISI STELISTII"

 

CE ZICI TE BAGI? :steag_cruce_invers:

hai ca ne-ai plictisit destul pe anul asta. cauta-ne in alta parte! De preferat la oua...

Astristul29.01.2010 19:40
sincer il vreau doar sa-l mai vad pe Elton cum ii nimicea pe adversari......cu toate ca am pierdut..Elton a purtat echipa spre valuri de ocazii dar din pacate Lobont a prins o zi de pomina si ghinionul s-au opus victoriei pe cand cainilor le-au intrat toate.......imi este dor de genul asta de jucatori la Steaua.....cred ca dupa Hagi nu am mai avut un jucator cu asemeanea calitati

Mie mi-a placut Elton in meciul cu FC National, 6-0 parca a fost scorul.

 

LE: Am confundat meciurile. Era vorba de FC National, dar meciul disputat la ei, scor 0-3! :)

1on29.01.2010 20:45
Chiar asa mult ti-a placut meciul ala? Eu prefer sa nu-mi aduc aminte de astfel de esecuri (si in ajunul Sf. Pasti). :|

Indiferent de rezultat, acel meci face parte din istoria Stelei.

Vlad Bogdan29.01.2010 21:22

steaualaw, WTF?!

Astristul29.01.2010 22:10
Indiferent de rezultat, acel meci face parte din istoria Stelei.

Stiu ca face, dar n-as vrea sa-l am pe hard/dvd.

STELIST 8601.02.2010 13:53

Ce dracu' a patit ala?

1on07.02.2010 00:23

Am gasit Romania-Cehia 2-0 pe hard. L-a cerut cineva? Nu mai tin minte. Să zică dacă da si n-am apucat să-l mai urc.

victor717.02.2010 14:30

A inregistrat cineva emisiunile Replay de pe:

- 21.12.2009 povestile finalelor de Cupa Romaniei din perioada 1978-1985

- 18.01.2010 povestea finalelor de Cupa Romaniei din perioada 1986-1990

- 15.02.2010 povestile duelulilor dintre Liverpool si echipele romanesti, incluzand si dubla noastra din 2003.

?????????????

Daca da, va rog sa le puneti pe tracker!

narayan1317.02.2010 15:21
A inregistrat cineva emisiunile Replay de pe:

- 21.12.2009 povestile finalelor de Cupa Romaniei din perioada 1978-1985

- 18.01.2010 povestea finalelor de Cupa Romaniei din perioada 1986-1990

- 15.02.2010 povestile duelulilor dintre Liverpool si echipele romanesti, incluzand si dubla noastra din 2003.

?????????????

Daca da, va rog sa le puneti pe tracker!

 

 

povestea cupei a ajuns deja la a patra parte, cat despre Liverpool - Steaua a fost transmis pe sport.ro acum o saptamana

si da vor fi up pe tracker (in curand)

victor717.02.2010 15:43
Am gasit Romania-Cehia 2-0 pe hard. L-a cerut cineva? Nu mai tin minte. Să zică dacă da si n-am apucat să-l mai urc.

 

Eu il cerusem nu cu mult timp in urma, dar l-am descarcat. Multumesc oricum! :steag_sah_mic:

 

 

povestea cupei a ajuns deja la a patra parte, cat despre Liverpool - Steaua a fost transmis pe sport.ro acum o saptamana

si da vor fi up pe tracker (in curand)

 

Multumesc! :steag_sah_mic:

FC_STEAUA_194701.03.2010 05:32

E vreo sansa sa fie adaugate si meciurile din retur?

_yang01.03.2010 10:30

Si daca nu, de ce?

Azzido01.03.2010 13:53

momentan nu prea are cine sa inregistreze meciurile, plus ca nu se sta la seed, ceea ce ma face sa ma intreb ce rost are sa ne agitam.

lumea s-a obisnuit doar sa primeasca, nu sa si ofere.

 

_yang01.03.2010 14:54

:confused:

Pacat... Sa inteleg ca nimeni nu a inregistrat cele 2 meciuri...?

Azzido01.03.2010 15:03

eu nu le am

Raulredblue06.03.2010 16:41

as dori daca se poate un reseed la Romania - Anglia meciul din 2000. La seed este doar 1 si lecheri 3 mi se pare. Cine il mai are pe hard va rog sa stati la seed. Multumesc

victor716.03.2010 21:55
povestea cupei a ajuns deja la a patra parte, cat despre Liverpool - Steaua a fost transmis pe sport.ro acum o saptamana

si da vor fi up pe tracker (in curand)

 

Cam cand crezi ca poti uploada povestea cupei? N-am vazut emisiunile respective, am gasit doar articole in gsp despre ele si vroiam sa le vad pana la sfarsitul lunii, cand plec din tara.

 

 

 

cipi8725.03.2010 09:42

Aici puteti sa cereti sa se urce anumite torente.

In limita posibilitatilor, o sa onoram cat mai multe requesturi.

Asadar, nu va sfiiti, cereti si vi se va da ! :)

 

 

 

meciurile de la world cup 2010 ,le veti pune presupun asa cum ati facut si la euro 2008. penrtu ca asa intram si noi in febra mondialului astept raspuns!!!!

Azzido25.03.2010 10:31

eu nu am de gand sa urc niciun meci de la mondiale. totusi, daca are cineva intentia sa le inregistreze, apoi sa le urce, din punctul meu de vedere e ok

cristy111004.04.2010 13:38

meciuri de handbal nu urca nimeni?

eu am ceva din nationala feminina...

 

1on18.04.2010 22:12

Care anume?

Urcă-le pe un server de upload.

 

Îi rog pe cei care-au facut captură meciului de aseară să nu-l stearga

Azzido19.04.2010 05:20

eu unul nu vreau sa vad meciul de aseara pe tracker. duca-se!

RaMs3s27.04.2010 16:09

Meciul de handbal de la polivalenta il baga cineva pe traker , daca se poate ?

«1262728293031»