FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1181920212231»
Azzido25.09.2008 09:32

tu ce esti, ecoul ?

RBK25.09.2008 20:27

fratilor sa bagati si meciu cu CFR si fiorentina ca o sa fiu plekat de aks ,MS !!!

Punker Boy03.10.2008 17:10

dar alte sporturi in afara de fotbal nu puteti sa urcati? spre exemplu rugby, hochei, handbal etc. eu unul as fi foarte bucuros sa descarc un meci Steaua - miercurea ciuc sau Steaua - Dinamo la handbal sau rugby... multumesc anticipat!

Dragoshel03.10.2008 19:14

pai daca aveti si meciuri de hochei sau handbal , le puteti urca, sau contactati un uploader..

Punker Boy03.10.2008 19:26

eu din pacate nu am. dar mi-as dori foarte mult sa gasesc, desi cred ca se gasesc destul de greu.

SoOoRinaKe10.10.2008 18:37

mnah ca s-a urcat meciu` de hochei , sa vedem ce "succes" are..

punkboy17.10.2008 15:05

Otelul 2-Steaua 0 ca pe net nu prea am apucat sa vad meciul doar PRIMUL GOL

Duckadam18.10.2008 14:35

Am inregistrat Magazin Champions League cu Lacatus si Mirel Radoi. Daca vreti sa urc clipul pe server va rog sa imi spuneti.

Punker Boy18.10.2008 16:50
Am inregistrat Magazin Champions League cu Lacatus si Mirel Radoi. Daca vreti sa urc clipul pe server va rog sa imi spuneti.

 

 

eu unul as dori

FanSte18.10.2008 20:37
Am inregistrat Magazin Champions League cu Lacatus si Mirel Radoi. Daca vreti sa urc clipul pe server va rog sa imi spuneti.

 

 

Chiar ma gandeam sa intreb daca il poate pune cineva.

As vrea neaaparat sa-l vad.

Multumesc!

Punker Boy19.10.2008 18:02

as dori si eu, va rog frumos, meciul din seara asta din Champions League dintre Steaua si CHEHOVSKIE MEDVEDI la handbal. multumesc

narayan1319.10.2008 19:13
as dori si eu, va rog frumos, meciul din seara asta din Champions League dintre Steaua si CHEHOVSKIE MEDVEDI la handbal. multumesc

 

aici

Punker Boy19.10.2008 19:18

aici

 

 

ms mult tocmai l-am luat. am auzit ca a fost un meci f bun si abia astept sa il vad :)

1on30.10.2008 12:48

Se pricepe careva sã scoatã meciurile astea și sã le punã pe tracker? Rog mult de tot.

http://www.sport.ro/vod

 

PS: Toatã peluza a 2-a era plinã de câini? Așa pare.

Dragoshel30.10.2008 17:46

le am eu in calculator luate de pe site, daca vreti careva sa le puneti contact meee

narayan1330.10.2008 18:42
le am eu in calculator luate de pe site, daca vreti careva sa le puneti contact meee

 

Daca poti sa le urci pe dump.ro sau filezone.ro sau alt server de filesharing ar fi perfect.

 

In ce format sunt fisierele?

Dragoshel30.10.2008 19:03

dar nu merg... hmmmm

1on30.10.2008 20:15

Cu ce program ai reușit sã le salvezi?

Dragoshel31.10.2008 07:45

am incercat cu fast video download e addonu ala de la mozilla

puyol03.11.2008 09:46

baieti,am si eu o rugaminte la voi..daca cineva are returul lui Dinamo cu lazio,cand la finalul meciului,au fost derulate niste imagini ce o sa-mi ramana in minte toata viata..

era Borcea,asezat,cu mana pe o balustrada sau ce era aia... si cu capul plecat pe mana lui..si din cand in cand mai ridica capul,mai tragea un fum din trabuc,si apoi il pleca inapoi pe mana...imaginile sunt surprinse imediat dupa meci

sa nu se inteleaga gresit,eu vreau doar video,eventual poze cu Borcea in momentele alea,nu tot meciul :)

Cracker03.11.2008 10:40

cu ce player se vede meciul din groapa?

Azzido03.11.2008 16:05

trebuie sa ai codecul mpeg4 instalat.

http://www.free-codecs.com/FFDshow_download.htm

RaMs3s07.11.2008 19:07

cred ca ar trebui adaugate mai multe filmulete cu galeria....

MIREL6RADOI08.11.2008 18:00

Meciul Stelei din CL...la HANDBAL! :steag_cruce_invers: koper-Steaua,e acum pe sport.ro!!Posibil sa-l dea in reluare in zilele ce urmeaza.

Punker Boy08.11.2008 19:07

as vrea si eu meciu Steaua - cimos koper va rog muuuuuuuuult de tot ca nu am putut sa il vad...

multumesc anticipat

«1181920212231»