Fratilor, eu nu am dreptul si chiar de-as avea, nu as interzice urcarea lor! Am insa alte 2 drepturi: 1. sa fiu indignat cand, in contrapartida cu o cerere atat de importanta, ca aceea a meciului Steaua- IFK Goteborg, sa vina una de upload a cui credeti?! A neica-nimenelui Mirel! V-a incetosat gandirea Jiji?! Jucatori ca Mirel exista in orice (oricare, atentie) echipa din Liga 1, dpdv al valorii! Numiti-mi-o (echipa) iar eu va spun ce jucator egal, mai bun sau mult mai bun (oho, cati exista) decat Mirica exista in acea echipa! Ce naiba, devotamentul inlocuieste valoarea?! Poate pana la un punct, dar nu-l depasiti! 2. sa-mi fac cunoscuta indignarea!
Just my few cents on it (e o expresie englezeasca, insemnand "parerea mea umila")! Nici voi nu sunteti obligati sa (ma) cititi! Lucru care, in cazul multora, se vede!
By the way: grozav Mirea cu Timisoara! Superb jucator! Vai de el!