FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1171819202131»
bubutza28.08.2008 10:04

Va rog eu foarte mult daca se poate Danemarca - Romania 2-2 din 2003 doar daca are comentariul in romana

covasna_szaby28.08.2008 11:41

cat mai multe poze si Wallpaper

thx

Azzido28.08.2008 15:36
cat mai multe poze si Wallpaper

thx

mda, tu vrei poze si wallpapere pe tracker...

f tare :confused:

cristy.steaua2130.08.2008 15:07

am downloadat ceva meciuri si nu le pot vedea...nu au video doar sunet

narayan1331.08.2008 15:40
am downloadat ceva meciuri si nu le pot vedea...nu au video doar sunet

 

incearca sa deschizi fisierele cu VLC MEDIA PLAYER

 

 

Req : Dubla cu Rosenborg din turul 3 preliminar UCL 2005

SoOoRinaKe02.09.2008 17:19
Va rog eu foarte mult daca se poate Danemarca - Romania 2-2 din 2003 doar daca are comentariul in romana

 

 

da , si eu l-am cerut , mi-as dori f mult sa-l gasesc dar se pare ca nimeni nu`l are... oricum inca mai sper :)

 

Deliric114.09.2008 05:57

faru-Steaua (meciu de ieri ) il are cineva ? am fost la servici si nu l am vazut :|

Azzido14.09.2008 09:04
faru-Steaua (meciu de ieri ) il are cineva ? am fost la servici si nu l am vazut :|

o sa fie in cursul zilei de azi

Smoky14.09.2008 10:42

bagati va rog meciul cu Farul - Steaua ca nu l-am vazut plz

George Stan14.09.2008 16:47

va rg, plz asl cmf cmz u1

ca nici eu nu l-am vazut :)

Azzido14.09.2008 16:50

acum il codez. sunt pe la 70%

o sa il urc pe tracker pe la ora 21.30

RBK15.09.2008 14:17

asteptam meciul sa il bagi

Azzido15.09.2008 16:53

unde sa-l bag frate ?

e deja "pe site" de aproximativ 24 de ore.

voi nu verificati inainte sa "asteptati" ?

ia vezi pe www.fcsteaua.ro/tracker

RBK15.09.2008 17:41

MS,da asa e Frate de 23 ore pus pe website

Hutoreen17.09.2008 04:43

Va rog frumos, meciul lui CFR cu As Roma

 

Azzido17.09.2008 06:57
Va rog frumos, meciul lui CFR cu As Roma

 

mmm, that's funny :bananadance:

noidforall18.09.2008 11:53

Salut tuturor, dupa cum am vorbit cu un moderator pe tracker, postez aici, in caz ca mai este nevoie de el...

,,Am varianta 1080p a meciului UCL Steaua - Bayern, cu ambele reprize complete, Pro TV HD - format captura ts MPEG4 AVC H.264, ~6Gb. Il vrea cineva, cum il pot uploada?''

Azzido18.09.2008 13:11

stii sa folosesti un client ftp ?

 

sau stii sa faci un torent, stii sa-l urci pe un tracker ?

noidforall18.09.2008 13:39
stii sa folosesti un client ftp ?

 

sau stii sa faci un torent, stii sa-l urci pe un tracker ?

 

Incerc sa fac un torrent (cu utorrent). Ce scriu la Tracker URL (daca pun doar 'http://www.fcsteaua.ro/tracker' imi da la status initial seed 'tracker sending invalid data NULL'?

Azzido18.09.2008 13:55

ti-am dat acces de uploader pe tracker.

prima oara faci torrentul in utorrent, il salvezi in acelasi folder cu meciul, apoi te duci pe tracker la sectiunea upload, treci acolo datele solicitate, dai send, apoi descarci torentul tocmai urcat pe site si il salvezi in acelasi folder, adica ala unde ai salvat torentul initial.

 

si cam asta e. o sa il verifice si daca e totul ok o s aapara pe site ca esti seeder pt torentul respectiv.

 

ps: cand creezi torentul cu utorrent, la announce url treci http://www.fcsteaua.ro/tracker/announce.php

de asemenea iti recomand s anu arhivezi meciul, il pui direct cum il ai in format mkv, avi, etc

noidforall18.09.2008 14:22
ti-am dat acces de uploader pe tracker.

prima oara faci torrentul in utorrent, il salvezi in acelasi folder cu meciul, apoi te duci pe tracker la sectiunea upload, treci acolo datele solicitate, dai send, apoi descarci torentul tocmai urcat pe site si il salvezi in acelasi folder, adica ala unde ai salvat torentul initial.

 

si cam asta e. o sa il verifice si daca e totul ok o s aapara pe site ca esti seeder pt torentul respectiv.

 

ps: cand creezi torentul cu utorrent, la announce url treci http://www.fcsteaua.ro/tracker/announce.php

de asemenea iti recomand s anul arhivezi meciul, il pui direct cum il ai in format mkv, avi, etc

 

Done. Sper ca totul e ok, l-am vazut deja in lista.

Fear22.09.2008 09:09

nu bagati si voi meciu cu Gaz Metan?

RBK23.09.2008 20:02

ai rabdare ca o sa fie bagat da tre sa il codeze cine il uplodeaza !!!

Dragoshel23.09.2008 20:19

ba este chiar de 2 ori meciul :D

RBK24.09.2008 17:59

intra la tracker ca e bagat de 2 ori(2 versiuni)ai de unde alege dke esti atent :D

«1171819202131»