FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«167891031»
forever_STEAUA01.08.2007 06:32

@stifler_cale

 

Vrei sã încetezi cu OFF TOPIC-ul?

 

@axl23

 

Nu ii mai rãspunde, pânã la urmã te alegi cu un alt danny.

Azzido01.08.2007 12:33
stifler_cale04.08.2007 21:40

meciul cu Farul se poate??...ms steagsimplu

frunji05.08.2007 08:45

De pe ce site pot sa download meciurile din Europa (exp. Inter ) cu torrent ??? Exista site de acest fel? astept raspuns MULTUMESC forzateaua

Azzido05.08.2007 16:56
meciul cu Farul se poate??...ms steagsimplu

azi am venit de la Ct.

o sa fie si meciul cu Farul in curand

 

De pe ce site pot sa download meciurile din Europa (exp. Inter ) cu torrent ??? Exista site de acest fel? astept raspuns MULTUMESC forzateaua

nu se pot download-a pt ca noi sustinem Steaua, nu Inter si o sa urcam torente doar despre Steaua sau dspre Romania

stifler_cale05.08.2007 20:47
azi am venit de la Ct.

o sa fie si meciul cu Farul in curand

 

 

ms..il astept

Azzido06.08.2007 05:33

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=120

Farul - Steaua, Liga 1, 2007-2008

fisier divX, 640x480

frunji06.08.2007 08:33
azi am venit de la Ct.

o sa fie si meciul cu Farul in curand

nu se pot download-a pentru ca noi sustinem Steaua, nu Inter si o sa urcam torente doar despre Steaua sau dspre Romania

Eu am intrebat doar daca exista un site cu meciurile din Europa pe care le pot download-a cu torrent, nu am intrebat de ce nu sunt meciuri din Europa pe fcsteaua.ro. ATAT. Nu stie nimeni un site de acest fel? MS fularsteau2

stifler_cale06.08.2007 23:55

stiu ca nu este frumos dar totusi am sa cer...as dori meciurile Stelei din CL de sezonul trecut...probabil au mai fost dar nu am avut net si chiar nu am putut face rost de ele...oricum mersi

Azzido07.08.2007 05:26

o sa fie in curand.

deocamdata nu mai urc niciun torent pt ca se pregatesc niste schimbari in configuratia trackerului.

frunji07.08.2007 08:07
stiu ca nu este frumos dar totusi am sa cer...as dori meciurile Stelei din CL de sezonul trecut...probabil au mai fost dar nu am avut net si chiar nu am putut face rost de ele...oricum mersi

IN Aceaci situatie AM FOSt sI eu si as dorit acelasi LUCRU MS

stifler_cale07.08.2007 13:06
o sa fie in curand.

deocamdata nu mai urc niciun torent pentru ca se pregatesc niste schimbari in configuratia trackerului.

 

 

daca nu se poate doecamdata asta este..astept..dar nici meciurile din campionat nu o sa fie??

Azzido08.08.2007 05:29

modificarile la tracker se amana deocamdata.

intre timp o sa fie urcate meciurile ca si pana acum.

stifler_cale08.08.2007 11:05

ok ...atunci daca se poate meciul cu zaglebie din seara aceasta

_yang09.08.2007 07:30
Eu am intrebat doar daca exista un site cu meciurile din Europa pe care le pot download-a cu torrent, nu am intrebat de ce nu sunt meciuri din Europa pe fcsteaua.ro. ATAT. Nu stie nimeni un site de acest fel? MS fularsteau2

 

 

Eu le iau de pe www.isohunt.com . Acolo nu-ti trebuie cont si gasesti cam orice meci important din Europa.

frunji09.08.2007 10:33
Eu le iau de pe www.isohunt.com . Acolo nu-ti trebuie cont si gasesti cam orice meci important din Europa.

Mersi mult fular-campionii

stifler_cale09.08.2007 10:44
Eu le iau de pe www.isohunt.com .

 

 

 

 

si eu am incercat dar se pare ca nu prea au surse....mai incerc..

Azzido09.08.2007 13:29
stifler_cale09.08.2007 19:48

ms pentru meci...inca astept meciurile din cl...(cand se poate)

Azzido10.08.2007 08:35

Atmosfera de la Steaua - Zaglebie, flmulete si poze facute din peluza.

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=122

stifler_cale12.08.2007 15:28

as vrea daca se poate meciul Steaua-Poli Iasi........ms

papillon12.08.2007 15:48
as vrea daca se poate meciul Steaua-Poli Iasi........ms

 

 

la fel...mersi frumos

Azzido12.08.2007 19:22

Am fost plecat din Bucuresti si nu am inregistrat meciul.

Daca il gasesc, il urc pe tracker

stifler_cale12.08.2007 21:31

ok....si inca astept meciurile din CL.:P

Azzido13.08.2007 09:54

se refera la meciurile din CL din sezonul trecut.

o sa fie urcate dar nu in acest moment.

meciurile le am si o sa le urc, nu va uit...

«167891031»