FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«14567831»
EuroSTELIST04.07.2007 10:46

Azzido, am sa incerc si eu sa inregistrez amicalele de azi si maine. Dar, pentru orice eventualitate, nu conta 100% pe asta, nici eu n-am incredere totala in calculatoru' meu. :biggrin:

Azzido04.07.2007 12:12
Azzido

Azi la 19:30 amical cu ried

maine la 19:30 amical cu vilnius

 

 

Si mega oferta

Sambata si duminica la 19 parca

Steaua in UCL 1994-1998 si 2007 parca

ar fi interesant sa-l mai revedem pe Adi sau Laca in actiune

toate pe sport.ro

steagro

 

Am luat la cunostinta

_yang04.07.2007 12:43
Azzido

Azi la 19:30 amical cu ried

maine la 19:30 amical cu vilnius

Si mega oferta

Sambata si duminica la 19 parca

Steaua in UCL 1994-1998 si 2007 parca

ar fi interesant sa-l mai revedem pe Adi sau Laca in actiune

toate pe sport.ro

 

 

Ar fi interesant sa avem meciurile la o calitate cat mai buna... :biggrin:

AmuntBoy04.07.2007 13:15

dap si eu zic la fel

chiar daca are meciul 4,5Gb cat un dvd, dar sa stii ca e de calitate

Am eu meciul cu real din Ghencea este luat dupa Premier si se vede super

forever_STEAUA04.07.2007 15:15

Azzido!!!!!!!!!!!!!!!

 

Din cauza ploii care a inundat terenul de la Hallein meciul se va juca la Ried, de la ora 19:00, ora României, și nu la 19:30, cum era programat inițial.

Cristocea_04.07.2007 19:14

Meciul de azi cu Ried. Exista torrent?

Azzido04.07.2007 19:15
Cristocea_04.07.2007 19:25

Merci

Cristocea_05.07.2007 18:55

Steaua-FK Vilinius?

EuroSTELIST05.07.2007 22:00

Va fi de dimineata, il uploadez eu. Dureaza ceva timp pentru ca merg pe ideea calitatii mai bune (in plus am scos si reclamele), iar pentru asta e nevoie sa refac fisierul video cu un soft, operatiunea dureaza cateva ore bune. Putina rabdare, si...sper sa merite. :)

Cristocea_05.07.2007 22:05

Merci Frumos...

_yang06.07.2007 08:58
http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=115

Steaua - Ried

 

 

Mai stai si tu macar azi la seed la meciul cu Ried pls...

Azzido06.07.2007 11:18
Mai stai si tu macar azi la seed la meciul cu Ried pls...

pai eu sunt cam singurul care se sinchiseste sa faca seed.

in fine, am intrat... :dry:

_yang06.07.2007 11:39

@Azzido

 

Merci oricum... :rolleyes:

Azzido06.07.2007 18:33

vedeti si voi care puteti sa inregistrati rezumatele despre parcursul Stelei din Liga Campionilor.

o sa fie pe sport.ro sau cum ii zice, sambata la ora 19 daca nu ma insel.

eu nu sunt in Bucuresti, deci nu pot

_yang07.07.2007 10:08
pai eu sunt cam singurul care se sinchiseste sa faca seed.

in fine, am intrat... :dry:

 

 

Nu esti chiar singurul... Sper ca saptamana viitoare sa mai stai la seed la meci, ca eu am avut probleme cu netul zilele astea...

 

 

@EuroSTELIST

 

Cand bagi meciul cu Vilnius ???

papillon07.07.2007 11:35
@EuroSTELIST

 

Cand bagi meciul cu Vilnius ???

 

subscriu...

 

mersi frumos

EuroSTELIST07.07.2007 23:32

Fratilor, uite, acu' e duminica, ora 2:29 AM, ora la care am sa incerc pentru a nu stiu cata oara sa-l urc pe tracker...de joi incoace n-am liniste din cauza meciului asta. Ba erau prea mari fisierele, ba nici nu-mi incepea upload-ul, ba cand, dupa trafic, ar fi trebuit sa se termine, imi cadea...calculatoru' n-a mai fost stins de-atunci...innebunesc, sunt in pragu' unei crize de nervi...meciul il am, e "pe maini bune"...in cel mai rau caz, cei care il vreti anuntati-ma si gasim alta metoda...il pun la sharing pe hub, vi-l trimit prin messenger, nu stiu...m-a innebunit meciu' asta, dar nu renunt...am promis, o sa-l aveti...intr-un fel sau altul...imi cer scuze, fac tot ce e omeneste posibil si imposibil...

papillon09.07.2007 13:37
Fratilor, uite, acu' e duminica, ora 2:29 AM, ora la care am sa incerc pentru a nu stiu cata oara sa-l urc pe tracker...de joi incoace n-am liniste din cauza meciului asta. Ba erau prea mari fisierele, ba nici nu-mi incepea upload-ul, ba cand, dupa trafic, ar fi trebuit sa se termine, imi cadea...calculatoru' n-a mai fost stins de-atunci...innebunesc, sunt in pragu' unei crize de nervi...meciul il am, e "pe maini bune"...in cel mai rau caz, cei care il vreti anuntati-ma si gasim alta metoda...il pun la sharing pe hub, vi-l trimit prin messenger, nu stiu...m-a innebunit meciu' asta, dar nu renunt...am promis, o sa-l aveti...intr-un fel sau altul...imi cer scuze, fac tot ce e omeneste posibil si imposibil...

 

Man, crezi ca ai putea incerca pe rapidshare sau megaupload? Tin minte ca Azzido asa uploada primele meciuri, inainte sa apara tracker-ul.

Oricum, multumesc pentru efort ;)

EuroSTELIST09.07.2007 20:02
Man, crezi ca ai putea incerca pe rapidshare sau megaupload? Tin minte ca Azzido asa uploada primele meciuri, inainte sa apara tracker-ul.

Oricum, multumesc pentru efort ;)

 

Uite, a aparut pana la urma si cea mai buna solutie, Azzido m-a rugat sa-i trimit lui meciul, il va pune el pe tracker.

Asadar...totul e bine cand se termina cu bine, nu? :)

papillon09.07.2007 23:26
Uite, a aparut pana la urma si cea mai buna solutie, Azzido m-a rugat sa-i trimit lui meciul, il va pune el pe tracker.

Asadar...totul e bine cand se termina cu bine, nu? :)

 

mersi frumos, faceti o treaba excelenta ;)

stifler_cale12.07.2007 22:30

sal..poate cineva sa puna meciul Barcelona-Steaua 86???probabil a mai fost pus dar acum am descoperit ca este un loc de unde pot sa il iau....daca nu se poate asta este(cel putin am incercat)...si mersi oricum

stifler_cale15.07.2007 10:44

oare vede cineva mesaju??:D

AmuntBoy15.07.2007 10:54

sunt ff multe pe odc

este cel mai intalnit meci , il au multi incsi

stifler_cale15.07.2007 11:36

nu l-am gasit...numa pe parti...si in plus de pe odc imi ia foarte incet(cu 2kb)..cand de pe torrente imi ia si cu 500kb

«14567831»