FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«12345631»
Yoyoyoi09.05.2007 07:45
am avut niste probleme cu calculatorul si nu am putut sa mai urc torente.

le-am rezolvat azi.

de maine revenim in forta.

O sa fie pentru inceput CFR Cluj - Steaua si Steaua - Ceahlaul.

Nu va faceti griji, nu v-am uitat. :-)

 

Dumnezeu sa-ti dea sanatate :)

 

Astept meciul cu CFR :D

 

pe cel de la Bistrita nu-l ai, sau nu se gaseste?

Yoyoyoi10.05.2007 10:11

nu stii ce mare bucurie mi-ai facut Azzido :)

multumesc.

Azzido10.05.2007 14:08

CFR Cluj - Steaua

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=99

 

Atmosfera din tribune la Steaua - Ceahlau

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=100

MCBuneloo10.05.2007 16:48

o rugaminte mare...ca de la stelist la stelist...daca mai poti pune inca o data Steaua-Otelul din Cupa Timisoareana (3-3, 8-7 p)...n`am apucat sa`l trag cand a fost pus :(...si M`Boro - Steaua daca se poate (returul de la Boro)...trist meciul dar un meci al Stelei din UCL este si va fi pentru totdeauna de colectie :) mersi anticipat !

Azzido10.05.2007 21:32

O sa fie si meciul cu Otelul (din nou).

Deocamdata:

Aniversare.15.ani.de la castigarea.CCE

 

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=101

stelist_4_ever9013.05.2007 15:29

Unirea Urziceni -Steaua meciu se poate?? si filmuletze cu galeria daca ai??MS

MCBuneloo13.05.2007 19:33

National - Steaua 0-3 , sau mai bine zis Bãdãrani - Steaua 0-3...tãranii dreacu`...erau sa`l farame pe Elton...a fpst super incantator micutzu astazi...parca incepe sa`si intre in paine, de la meci la meci este mai stralucitor....si Dica...parca se intelegea de o viatza cu Elton, asa parea la cateva faze dintre cei doi...deci un request evident ar fi National - Steaua daca se poate. Mersi anticipat !

MCBuneloo13.05.2007 20:17

steagsimplu

 

si`nca 2 requesturi...Steaua - Ceahlaul etapa trecuta si amicalu` ala Steaua-inter 1-2...daca se poate bineinteles...mersi anticipat !

MCBuneloo13.05.2007 20:37

am gasit Middlesbrough - Steaua 4-2 pe hubu asta: hub.bodega.ro la userul [RO][PRONET]Iony...insa mie nu`mi merge cu viteza mare sa trag....daca poate cineva sa traga...si sa`l puna pe tracker ar fi perfect...meciul are aproximativ 700mb in format wmv......si tot la useru ala am gasit si turul din Ghencea, are vreo 800 si ceva mb in format avi.

MCBuneloo14.05.2007 14:53

inca un request daca se poate...Steaua - National din tur 6-0...mersi !

papillon14.05.2007 15:08

national - Steaua 0-3, mersi frumos

Azzido14.05.2007 18:43
national - Steaua 0-3, mersi frumos

o sa fie.

dar, din pacate nu are sunet.

sper ca nu o sa ma acuzati ca am taiat sunetul pentru ca s-a strigat impotriva lui Berbecali. :-)

Seria problemelor software continua.

Am facut greseala sa nu verific configuratia TV tunerului, iar la toata chestia asta se mai adauga si un windows vista care imi da batai de cap.

Deci, o sa urmariti un meci mut.

:-P

MCBuneloo14.05.2007 19:52

azzido...ai verificat daca poti sa tragi meciul cu M`Boro, tur retur de pe hubul mai sus mentionat? mersi

AmuntBoy14.05.2007 22:54

are cineva emisunea aia a lui Tudorel Stoica de pe tvr

cred ca e aniversare 10 ani daca nu ma insel

cu toti jucatorii invitati in studiou etc

 

Ar fi super

papillon14.05.2007 23:41
o sa fie.

dar, din pacate nu are sunet.

 

nici o problema, mersi frumos pentru upload :)

Azzido15.05.2007 10:26
o sa fie.

dar, din pacate nu are sunet.

sper ca nu o sa ma acuzati ca am taiat sunetul pentru ca s-a strigat impotriva lui Berbecali. :-)

Seria problemelor software continua.

Am facut greseala sa nu verific configuratia TV tunerului, iar la toata chestia asta se mai adauga si un windows vista care imi da batai de cap.

Deci, o sa urmariti un meci mut.

:-P

avem un nou uploader pe tracker, Sindrom.

El a urcat meciul, are sunet. ;-)

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=103

bodanelu15.05.2007 13:32

pacat ca nu are si viteza mare de upload. sau cel putin cu mine...

de azi de dimineatza incerc sa-l down.. si abia sunt la 50%

stelist_4_ever9019.05.2007 12:52

Unirea Urziceni = Steaua nu-l aveti??

MCBuneloo19.05.2007 20:01

hai noroc...daca poate cineva sa urce Steaua-National 6-0 din tur si Steaua-Inter 1-2, amicalu` ala din Ghencea...mersi !

papillon19.05.2007 23:17

Steaua-Pandurii, mersi frumos

 

Azzido, u r da best ;)

AmuntBoy19.05.2007 23:21

Azzido se poate sa bagi emisiunea cu Oli de la fanatick sa vedem ce zice

este duminica la 22

ms

_yang23.05.2007 13:34
Steaua-Pandurii, mersi frumos

 

Azzido, u r da best ;)

 

Subscriu la ambele idei...

Cristocea_23.05.2007 17:27

Jiul-Steaua Se Poate?

Azzido23.05.2007 19:43
Subscriu la ambele idei...

 

 

Jiul-Steaua Se Poate?

 

Din pacate nu am avut timp sa inregistrez aceste meciuri.

Am avut programul foarte ocupat...

Deocamdata nu le am.

Daca le gasesc, le urc pe tracker.

Azzido03.06.2007 09:44
«12345631»