am avut niste probleme cu calculatorul si nu am putut sa mai urc torente.le-am rezolvat azi.
de maine revenim in forta.
O sa fie pentru inceput CFR Cluj - Steaua si Steaua - Ceahlaul.
Nu va faceti griji, nu v-am uitat. :-)
Dumnezeu sa-ti dea sanatate ![]()
Astept meciul cu CFR ![]()
pe cel de la Bistrita nu-l ai, sau nu se gaseste?
