Romania-Slovenia. Daca se poate?
Romania-Slovenia. Daca se poate?
Romania-Slovenia. Daca se poate?
Si eu caut acest torrent.
sa filmati sarbatoarea de azi 7 iunie si sa puneti pe torrent!MS ![]()
Meciul Romania - Slovenia nu il avem.
O sa fie incurand poze si filmulete de la petrecerea AISS
Stii unde pot gasi un torrent pentru Rom vs Slo?
Stii unde pot gasi un torrent pentru Rom vs Slo?
nu am cautat meciul, deci nu iti pot spune pentru ca nu stiu.
incearca pe trackerele mai mari din Romania sau pe dc++
emisiunea de la Sport Total despre AISS.
http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=111
film facut de TVR despre campionii clubului Steaua.
Multumesc.
AISS la TVR2 11.06.2007
Daca sar putea , pe tracer puteti pune toate melodiil care implica clubul Steaua sau jucatorii , orice despre stteaua , pentru ca caut cu disperare melodii cu Steaua si nu gasesc , nu stiu cum se numesc (inacar de bere gratis , gaz pe foc ) .
Astea sunt cantecele galeriei , io vroiam melodi cantate in studio , cum sunt alea bere gratis , gaz pe foc .... Apropo
stii cumva cum se numeste melodia aia unde se aude galeria cantanr " Forza Steaua Forza Steaua EE EEE !!" ??? ca o caut de mult si nu stiu cum se numeste
(
ASA e iaute cate melodi
ms cronaldo
. Sper sa nu vie pe bani .....
Pe bani nu e. Dar sa nu fie pe BAN pentru ca am facut reclama.
imi cer scuze de offtopic : cronaldo daca ie sa iei ban , mai bine trimite moderatorii la mine cu banu , ca m-am obisnuit cu banurile
]
Am mai zis pe un topic da nu ma ascultat nimeni . Ar trebui ca sondajul sa fie mutat mai sus , ca sa fie vazut cand intrii imediat pe site , si sa fie scris cu litere mai ingrosate , sper ca aici sa ma asculte cineva . Ar trebui sa se faca asa , pentru a vota mai multa lume .....ca si pe siteul www.steauafc.ro
![]()
coregrafie magnifica realizata de Peluza Nord la meciul Steaua - rapid (2-1)
27.10.2002
http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=114
AISS la TVR2 - 25.06.2007
Meciul de azi, Steaua - Apoel Nicosia..? E vreo sansa sa-l vad si eu? Spre rusinea si dezamagirea mea, n-am avut posibilitatea sa-l vad la TV...
subscriu pentru meciul de azi
subscriu pentru meciul de azi
din pacate nu am stiut ca se transmite acest meci.
deci nu il am.
Amicalul cu Nicosia se poate? Sunt tare curios cum s-a miscat Bicfalvy si Neaga.
Mersi.
Amicalul cu Nicosia se poate? Sunt tare curios cum s-a miscat Bicfalvy si Neaga.
Mersi.
nu l-am inregistrat.
pe viitor daca vreti anumite meciuri inregistrate, anuntati din timp.
din pacate nu am stiut ca se transmite acest meci.deci nu il am.
pe 4 si pe 5 iulie
o sa dea in direct sport.ro cele 2 meciuri din kaprun
la 19:30 parca
acum stii ![]()
Azzido
Azi la 19:30 amical cu ried
maine la 19:30 amical cu vilnius
Si mega oferta
Sambata si duminica la 19 parca
Steaua in UCL 1994-1998 si 2007 parca
ar fi interesant sa-l mai revedem pe Adi sau Laca in actiune
toate pe sport.ro