FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«13456731»
Cristocea_06.06.2007 22:31

Romania-Slovenia. Daca se poate?

lupisor07.06.2007 02:29
Romania-Slovenia. Daca se poate?

 

Si eu caut acest torrent.

frunji07.06.2007 06:30

sa filmati sarbatoarea de azi 7 iunie si sa puneti pe torrent!MS fular-campionii

Azzido07.06.2007 23:26

Meciul Romania - Slovenia nu il avem.

O sa fie incurand poze si filmulete de la petrecerea AISS

lupisor08.06.2007 20:29

Stii unde pot gasi un torrent pentru Rom vs Slo?

Azzido09.06.2007 00:02
Stii unde pot gasi un torrent pentru Rom vs Slo?

nu am cautat meciul, deci nu iti pot spune pentru ca nu stiu.

incearca pe trackerele mai mari din Romania sau pe dc++

Azzido09.06.2007 20:22

emisiunea de la Sport Total despre AISS.

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=111

 

film facut de TVR despre campionii clubului Steaua.

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=110

lupisor09.06.2007 21:06

Multumesc.

Azzido11.06.2007 17:48
Danny12.06.2007 14:49

Daca sar putea , pe tracer puteti pune toate melodiil care implica clubul Steaua sau jucatorii , orice despre stteaua , pentru ca caut cu disperare melodii cu Steaua si nu gasesc , nu stiu cum se numesc (inacar de bere gratis , gaz pe foc ) .

forever_STEAUA12.06.2007 15:03

@Danny

 

Cantecele pe care le vrei tu le poti lua de AICI

Danny13.06.2007 21:07

Astea sunt cantecele galeriei , io vroiam melodi cantate in studio , cum sunt alea bere gratis , gaz pe foc .... Apropo :D stii cumva cum se numeste melodia aia unde se aude galeria cantanr " Forza Steaua Forza Steaua EE EEE !!" ??? ca o caut de mult si nu stiu cum se numeste :((

c.ronaldo1714.06.2007 06:55

@Danny

 

Cred ca ceea ce cauti este Aici .

Danny14.06.2007 18:32

ASA e iaute cate melodi :D ms cronaldo :P . Sper sa nu vie pe bani .....

c.ronaldo1714.06.2007 19:32

Pe bani nu e. Dar sa nu fie pe BAN pentru ca am facut reclama.

Danny14.06.2007 19:39

imi cer scuze de offtopic : cronaldo daca ie sa iei ban , mai bine trimite moderatorii la mine cu banu , ca m-am obisnuit cu banurile :D]

Am mai zis pe un topic da nu ma ascultat nimeni . Ar trebui ca sondajul sa fie mutat mai sus , ca sa fie vazut cand intrii imediat pe site , si sa fie scris cu litere mai ingrosate , sper ca aici sa ma asculte cineva . Ar trebui sa se faca asa , pentru a vota mai multa lume .....ca si pe siteul www.steauafc.ro

Azzido19.06.2007 15:35

:ohmy:

coregrafie magnifica realizata de Peluza Nord la meciul Steaua - rapid (2-1)

27.10.2002

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=113

Azzido25.06.2007 21:43
EuroSTELIST29.06.2007 18:51

Meciul de azi, Steaua - Apoel Nicosia..? E vreo sansa sa-l vad si eu? Spre rusinea si dezamagirea mea, n-am avut posibilitatea sa-l vad la TV...

bodanelu29.06.2007 19:26

subscriu pentru meciul de azi

Azzido29.06.2007 19:56
subscriu pentru meciul de azi

 

din pacate nu am stiut ca se transmite acest meci.

deci nu il am.

Cristocea_30.06.2007 21:23

Amicalul cu Nicosia se poate? Sunt tare curios cum s-a miscat Bicfalvy si Neaga.

 

Mersi.

Azzido01.07.2007 18:21
Amicalul cu Nicosia se poate? Sunt tare curios cum s-a miscat Bicfalvy si Neaga.

 

Mersi.

 

nu l-am inregistrat.

pe viitor daca vreti anumite meciuri inregistrate, anuntati din timp.

AmuntBoy01.07.2007 19:06
din pacate nu am stiut ca se transmite acest meci.

deci nu il am.

 

pe 4 si pe 5 iulie

o sa dea in direct sport.ro cele 2 meciuri din kaprun

la 19:30 parca

 

acum stii :D

AmuntBoy04.07.2007 09:38

Azzido

Azi la 19:30 amical cu ried

maine la 19:30 amical cu vilnius

 

 

Si mega oferta

Sambata si duminica la 19 parca

Steaua in UCL 1994-1998 si 2007 parca

ar fi interesant sa-l mai revedem pe Adi sau Laca in actiune

toate pe sport.ro

«13456731»