Dinamo-Foresta e o mandrie... Nu avea cum sa lipseasca... :lol:
Dinamo-Foresta e o mandrie... Nu avea cum sa lipseasca... :lol:
Mda.. din cate tin eu minte au mai fost puse si alte meciuri care nu aveau legatura cu Steaua, printre care meciurile nationalei si Dinamo-Foresta.
Se putea face o exceptie..
Later edit: Nu mai e nevoie
Meciurile nationalei au fost puse pt ca asa s-a intentionat de la inceput, doar suntem romani, nu ?
Cat despre meciul Dinamo - foresta, a fost pus pt ca l-a cerut multa lume si pt ca era un caz aparte.
Alte exceptii eu nu am de gand sa fac.
La toate astea se mai adauga si faptul ca nu sunt deloc de acord cu suporterii Stelei care simpatizeaza cu alte echipe de afara.
Deci, cu parere de rau va zic ca nu o sa fie alte meciuri.
O sa avem doar meciurile Stelei si ale echipei nationale.
poate cer prea mult... un Steaua-Anderlecht 3-0 aveti careva ? ![]()
poate cer prea mult... un Steaua-Anderlecht 3-0 aveti careva ?![]()
Am eu, dar doar golul lui Balint, tot dupa fcsteaua
, daca vrea sa imi dea Azzido PM sa il dau..
Daca aveai tot meciul iti dadeam si cont de uploader, dar cu un singur gol nu prea avem ce face.
ms oricum.
salutare, s-ar putea ultimele 2 partide, cu Bistrita si Timisoara?
multam frumos
salutare, s-ar putea ultimele 2 partide, cu Bistrita si Timisoara?
multam frumos
salut.
din pacate ultimele partide nu am reusit sa le inregistrez, deci eu nu am cum sa le urc.
Daca are cineva ultimele meciuri, sa zica si ii facem cont de uploader.
Cam multa oboseala pentru doua meciuri de tot rah**ul pe care le-am facut...
Cam multa oboseala pentru doua meciuri de tot rah**ul pe care le-am facut...
Poate le are totusi cineva si nu se ia dupa Ronaldo... Puneti-le ca deja suntem 2 care vor sa le traga...
ms frumos @azzido
Da, daca are cineva meciurile il rog sa le puna pe tracker - chiar daca am pierdut, sunt material didactic
se poate Steaua -Poli Iasi?
mersi frumos
se poate Steaua -Poli Iasi?
mersi frumos
Cu placere !
se poate un torrent cu emisiunea de pe Telesport unde a fost inviatat MM Stoica?
m-i se pare ca a fost pe Telesport.....
Se poate CFR Cluj - Steaua?
mersi frumos Azzido
as vrea si eu Gloria - Steaua si CFR -Steaua ![]()
se poate pls gloria-Steaua si CFR-Steaua? multumesc anticipat
nici o noutate? ![]()
Rog pe cine se ocupa de inregistrari daca poate sa inregistreze si meciu din '86 integral DAR cu comentariul lui Gabi Balint. va fi zilele aceastea pe tvsport comentat de Balint. cred ca pe 7 nu stiu exact cand o sa-l bage. si eventual rezumate sau ce o sa mai bage tvsportu inaintea meciului, cu Balint comentator.
multumesc
se poate cumva sa se inregistreze
Oscar de la Hoya cu Floyd Maywhater
si meciul de luni Steaua- Barca din 1986 comentariu Balint ar fi interesant
Eu zic ca trebuie facut 100% pentru toti stelistii
Azi la ora 19:00 Steaua - Barcelona comentariu Gabi Balint plus comentariile din Special daca se poate
plus pe TVR2 interesant
la ora 24 este in reluare emisinunea
00:00 Replay * Legendele fotbalului românesc &TSP (Steaua '86)
am avut niste probleme cu calculatorul si nu am putut sa mai urc torente.
le-am rezolvat azi.
de maine revenim in forta.
O sa fie pentru inceput CFR Cluj - Steaua si Steaua - Ceahlaul.
Nu va faceti griji, nu v-am uitat. :-)
@Azzido ai cumva si meciul din 86 de a fost cum pe TV Sport, cu comentariul lu` Balint?
@Azzido ai cumva si meciul din 86 de a fost cum pe TV Sport, cu comentariul lu` Balint?
Nu l-am inregistrat pentru ca am avut pc defect, dupa cum spuneam.
Daca il gasesc il urc.
multam fain ![]()