FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«1234531»
c.ronaldo1711.04.2007 18:10

Dinamo-Foresta e o mandrie... Nu avea cum sa lipseasca... :lol:

Azzido12.04.2007 07:53
Mda.. din cate tin eu minte au mai fost puse si alte meciuri care nu aveau legatura cu Steaua, printre care meciurile nationalei si Dinamo-Foresta.

 

Se putea face o exceptie..

 

Later edit: Nu mai e nevoie

Meciurile nationalei au fost puse pt ca asa s-a intentionat de la inceput, doar suntem romani, nu ?

Cat despre meciul Dinamo - foresta, a fost pus pt ca l-a cerut multa lume si pt ca era un caz aparte.

Alte exceptii eu nu am de gand sa fac.

La toate astea se mai adauga si faptul ca nu sunt deloc de acord cu suporterii Stelei care simpatizeaza cu alte echipe de afara.

Deci, cu parere de rau va zic ca nu o sa fie alte meciuri.

O sa avem doar meciurile Stelei si ale echipei nationale.

puyol16.04.2007 19:34

poate cer prea mult... un Steaua-Anderlecht 3-0 aveti careva ? :D

Dragoshel17.04.2007 12:47
poate cer prea mult... un Steaua-Anderlecht 3-0 aveti careva ? :D

Am eu, dar doar golul lui Balint, tot dupa fcsteaua :) , daca vrea sa imi dea Azzido PM sa il dau..

Azzido18.04.2007 12:01

Daca aveai tot meciul iti dadeam si cont de uploader, dar cu un singur gol nu prea avem ce face.

ms oricum.

papillon19.04.2007 05:51

salutare, s-ar putea ultimele 2 partide, cu Bistrita si Timisoara?

 

multam frumos

Azzido19.04.2007 06:59
salutare, s-ar putea ultimele 2 partide, cu Bistrita si Timisoara?

 

multam frumos

salut.

din pacate ultimele partide nu am reusit sa le inregistrez, deci eu nu am cum sa le urc.

Daca are cineva ultimele meciuri, sa zica si ii facem cont de uploader.

c.ronaldo1719.04.2007 11:32

Cam multa oboseala pentru doua meciuri de tot rah**ul pe care le-am facut...

_yang19.04.2007 13:53
Cam multa oboseala pentru doua meciuri de tot rah**ul pe care le-am facut...

 

Poate le are totusi cineva si nu se ia dupa Ronaldo... Puneti-le ca deja suntem 2 care vor sa le traga...

papillon19.04.2007 14:59

ms frumos @azzido

 

Da, daca are cineva meciurile il rog sa le puna pe tracker - chiar daca am pierdut, sunt material didactic

papillon21.04.2007 20:53

se poate Steaua -Poli Iasi?

 

mersi frumos

Azzido22.04.2007 11:51
se poate Steaua -Poli Iasi?

 

mersi frumos

Cu placere !

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=98

bodanelu23.04.2007 22:09

se poate un torrent cu emisiunea de pe Telesport unde a fost inviatat MM Stoica?

Dragoshel24.04.2007 05:31

m-i se pare ca a fost pe Telesport.....

papillon26.04.2007 22:33

Se poate CFR Cluj - Steaua?

mersi frumos Azzido

Yoyoyoi28.04.2007 10:07

as vrea si eu Gloria - Steaua si CFR -Steaua :D

vlad_cj28.04.2007 18:08

se poate pls gloria-Steaua si CFR-Steaua? multumesc anticipat

Yoyoyoi05.05.2007 09:49

nici o noutate? :(

brav005.05.2007 09:57

Rog pe cine se ocupa de inregistrari daca poate sa inregistreze si meciu din '86 integral DAR cu comentariul lui Gabi Balint. va fi zilele aceastea pe tvsport comentat de Balint. cred ca pe 7 nu stiu exact cand o sa-l bage. si eventual rezumate sau ce o sa mai bage tvsportu inaintea meciului, cu Balint comentator.

multumesc

AmuntBoy05.05.2007 20:40

se poate cumva sa se inregistreze

Oscar de la Hoya cu Floyd Maywhater

si meciul de luni Steaua- Barca din 1986 comentariu Balint ar fi interesant

AmuntBoy07.05.2007 11:55

Eu zic ca trebuie facut 100% pentru toti stelistii

 

Azi la ora 19:00 Steaua - Barcelona comentariu Gabi Balint plus comentariile din Special daca se poate

 

plus pe TVR2 interesant

la ora 24 este in reluare emisinunea

00:00 Replay * Legendele fotbalului românesc &TSP (Steaua '86)

Azzido08.05.2007 21:20

am avut niste probleme cu calculatorul si nu am putut sa mai urc torente.

le-am rezolvat azi.

de maine revenim in forta.

O sa fie pentru inceput CFR Cluj - Steaua si Steaua - Ceahlaul.

Nu va faceti griji, nu v-am uitat. :-)

bodanelu08.05.2007 21:26

@Azzido ai cumva si meciul din 86 de a fost cum pe TV Sport, cu comentariul lu` Balint?

Azzido09.05.2007 06:55
@Azzido ai cumva si meciul din 86 de a fost cum pe TV Sport, cu comentariul lu` Balint?

Nu l-am inregistrat pentru ca am avut pc defect, dupa cum spuneam.

Daca il gasesc il urc.

bodanelu09.05.2007 06:59

multam fain :)

«1234531»