sunt ff multe pe odceste cel mai intalnit meci , il au multi incsi
Sunt multe firme de internet in care nu poti avea decat hubul retelei respective.
sunt ff multe pe odceste cel mai intalnit meci , il au multi incsi
Sunt multe firme de internet in care nu poti avea decat hubul retelei respective.
dar totusi nu poate nimeni sa il puna?
Salut! Saptamana aceasta pe TV Sport (sport.ro) se transmit din nou meciuri din anii 90 cu Steaua in Liga Campionilor. Poate inregistra cineva si sa puna pe tracker?
Iata programul:
- marti:
16:05
Dortmund-Steaua(1995 - 1996) si Steaua-Dortmund(1995 – 1996)
20:30
Rangers - Steaua(1995-1996)
-miercuri:
19:00
Steaua-Juventus(1995-1996), Atletico - Steaua(1996-1997), Steaua-Dortmund(1996-1997)
-joi:
11:05
Rangers-Steaua(1995-1996) si Steaua-Juventus(1995-1996)
16:00
Steaua-Rangers(1995-1996) si Juventus-Steaua(1995–1996)
-duminica:
15:05
Rangers-Steaua(1995–1996), Steaua-Juventus(1995-1996), Atletico-Steaua(1996-1997), Steaua-Dortmund(1996-1997)
am facut rost de meciul Barcelona-steaua86...nu mai e nevoie sa il puneti...va multumesc oricum...desi sunt sigur ca nimeni nu a vazut mesajele...
ma abonez dinainte, sa nu avem surprize ![]()
Se poate sa inregistrati Steaua - Charleroi, de vineri?
mersi frumos,
am facut rost de meciul Barcelona-steaua86...nu mai e nevoie sa il puneti...va multumesc oricum...desi sunt sigur ca nimeni nu a vazut mesajele...
mesajul a fost vazut, stai linistit, din pacate nu s-a putut pune meciul la mom respectiv.
In principiu o sa fie inregistrat si meciul cu Charleroi
mesajul a fost vazut, stai linistit, din pacate nu s-a putut pune meciul la mom respectiv.In principiu o sa fie inregistrat si meciul cu Charleroi
ok...multumesc oricum...si astept meciul cu Charleroi daca se poate..
Meciul cu Charleroi l-as dori daca se poate:P si cele din Champions League transmise de sport.ro
Meciul cu Charleroi?
Sa mai puneti odata meciurile din Champions League de anul trecut cu Lyon ,Real,Dinamo Kiev,SAU macar celcu DIna Kiev ....As fi f fericit.... ![]()
MAcar o zi sa le iau si eu .....ATUNCI CAND AU FOST nu avem netu acasa
VA ROG FRUMOS steagsimplu
http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=116
Steaua - Charleroi
Uite, a aparut pana la urma si cea mai buna solutie, Azzido m-a rugat sa-i trimit lui meciul, il va pune el pe tracker.Asadar...totul e bine cand se termina cu bine, nu?
Azzido de ce nu ai bagat meciul ???
Azzido de ce nu ai bagat meciul ???
Nu l-am mai gasit.
Nu l-am mai gasit.
Pe EuroSTELIST ???
daca se poate as vrea meciul cu Ceahlaul din seara aceasta..ms mult steagsimplu steagsimplu steagsimplu steagsimplu
@stifler
Iti sugerez sa astepti sa se joace intai.
am scris pentru ca sa se inregistreze meciul..poate daca nu il ceream nu il inregistra...dar nu inteleg cu ce te deranjeaza pe tine....de ai dat un raspuns ironic..putea sa taci si toata lumea era bine mersi...dar asta e!!
http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=117
Steaua - Ceahlaul.
referitor la meciul cu Anderlecht situatia s-a complicat, am descarcat meciul dar arhiva era corupta...
O sa-l mai descarc o data poate am mai mult noroc de data asta
si eu l-am descarcat dar am avut aceasi problema...pacat...oricum ms pe meciul asta..
meciul de maine cu Zaglebie Lubin as dorii daca se poate...ms
o sa fie si meciul de diseara, fara grija.
In alta ordine de idei, va rog sa va abtineti de la certuri si injuraturi si incercati sa nu mai postati off topic ca oricum va sunt sterse posturile.
numai bine ! steag1
o sa fie si meciul de diseara, fara grija.In alta ordine de idei, va rog sa va abtineti de la certuri si injuraturi si incercati sa nu mai postati off topic ca oricum va sunt sterse posturile.
numai bine ! steag1
dar am gresit eu ca am cerut sa fie inregistrat meciul daca se poate??eu cred ca nu..incerc sa ma abtin de la polemica chiar daca mai vad mesaje ironice adresate mie..si ms pentru meci....numai bine steagsimplu
Ce frumos ai incercat tu, stifler, sa te abtii de la polemici in pm-urile alea porcoase pe care mi le-ai trimis.
Scuze, Azzido, de off topic, da' m-a scos din tatani pustiul.
Ce frumos ai incercat tu, stifler, sa te abtii de la polemici in pm-urile alea porcoase pe care mi le-ai trimis.
Scuze, Azzido, de off topic, da' m-a scos din tatani pustiul.
deja intreci masura...ai grija!!!