FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cereri torente

«15678931»
c.ronaldo1715.07.2007 16:36
sunt ff multe pe odc

este cel mai intalnit meci , il au multi incsi

 

Sunt multe firme de internet in care nu poti avea decat hubul retelei respective.

stifler_cale15.07.2007 17:02

dar totusi nu poate nimeni sa il puna?

Duckadam16.07.2007 18:32

Salut! Saptamana aceasta pe TV Sport (sport.ro) se transmit din nou meciuri din anii 90 cu Steaua in Liga Campionilor. Poate inregistra cineva si sa puna pe tracker?

Iata programul:

- marti:

16:05

Dortmund-Steaua(1995 - 1996) si Steaua-Dortmund(1995 – 1996)

 

20:30

Rangers - Steaua(1995-1996)

 

-miercuri:

 

19:00

Steaua-Juventus(1995-1996), Atletico - Steaua(1996-1997), Steaua-Dortmund(1996-1997)

 

-joi:

11:05

Rangers-Steaua(1995-1996) si Steaua-Juventus(1995-1996)

16:00

Steaua-Rangers(1995-1996) si Juventus-Steaua(1995–1996)

 

-duminica:

15:05

Rangers-Steaua(1995–1996), Steaua-Juventus(1995-1996), Atletico-Steaua(1996-1997), Steaua-Dortmund(1996-1997)

stifler_cale17.07.2007 23:12

am facut rost de meciul Barcelona-steaua86...nu mai e nevoie sa il puneti...va multumesc oricum...desi sunt sigur ca nimeni nu a vazut mesajele...

papillon18.07.2007 03:07

ma abonez dinainte, sa nu avem surprize ;)

 

Se poate sa inregistrati Steaua - Charleroi, de vineri?

 

mersi frumos,

Azzido18.07.2007 07:25
am facut rost de meciul Barcelona-steaua86...nu mai e nevoie sa il puneti...va multumesc oricum...desi sunt sigur ca nimeni nu a vazut mesajele...

mesajul a fost vazut, stai linistit, din pacate nu s-a putut pune meciul la mom respectiv.

In principiu o sa fie inregistrat si meciul cu Charleroi

stifler_cale18.07.2007 12:06
mesajul a fost vazut, stai linistit, din pacate nu s-a putut pune meciul la mom respectiv.

In principiu o sa fie inregistrat si meciul cu Charleroi

ok...multumesc oricum...si astept meciul cu Charleroi daca se poate..

cristi_mold19.07.2007 21:05

Meciul cu Charleroi l-as dori daca se poate:P si cele din Champions League transmise de sport.ro

Cristocea_21.07.2007 12:26

Meciul cu Charleroi?

frunji21.07.2007 13:20

Sa mai puneti odata meciurile din Champions League de anul trecut cu Lyon ,Real,Dinamo Kiev,SAU macar celcu DIna Kiev ....As fi f fericit.... fularsteaua2

frunji21.07.2007 13:23

MAcar o zi sa le iau si eu .....ATUNCI CAND AU FOST nu avem netu acasa :angry: VA ROG FRUMOS steagsimplu

Azzido22.07.2007 10:00
_yang24.07.2007 16:58
Uite, a aparut pana la urma si cea mai buna solutie, Azzido m-a rugat sa-i trimit lui meciul, il va pune el pe tracker.

Asadar...totul e bine cand se termina cu bine, nu? :)

 

 

Azzido de ce nu ai bagat meciul ???

Azzido24.07.2007 17:41
Azzido de ce nu ai bagat meciul ???

 

Nu l-am mai gasit.

_yang26.07.2007 09:36
Nu l-am mai gasit.

 

 

Pe EuroSTELIST ???

stifler_cale27.07.2007 14:26

daca se poate as vrea meciul cu Ceahlaul din seara aceasta..ms mult steagsimplu steagsimplu steagsimplu steagsimplu

axl2327.07.2007 14:29

@stifler

Iti sugerez sa astepti sa se joace intai.

stifler_cale27.07.2007 20:30

am scris pentru ca sa se inregistreze meciul..poate daca nu il ceream nu il inregistra...dar nu inteleg cu ce te deranjeaza pe tine....de ai dat un raspuns ironic..putea sa taci si toata lumea era bine mersi...dar asta e!!

Azzido28.07.2007 16:57

http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php?id=117

Steaua - Ceahlaul.

 

referitor la meciul cu Anderlecht situatia s-a complicat, am descarcat meciul dar arhiva era corupta...

O sa-l mai descarc o data poate am mai mult noroc de data asta

stifler_cale28.07.2007 20:21

si eu l-am descarcat dar am avut aceasi problema...pacat...oricum ms pe meciul asta..

stifler_cale30.07.2007 20:01

meciul de maine cu Zaglebie Lubin as dorii daca se poate...ms

Azzido31.07.2007 11:35

o sa fie si meciul de diseara, fara grija.

In alta ordine de idei, va rog sa va abtineti de la certuri si injuraturi si incercati sa nu mai postati off topic ca oricum va sunt sterse posturile.

 

numai bine ! steag1

stifler_cale31.07.2007 12:54
o sa fie si meciul de diseara, fara grija.

In alta ordine de idei, va rog sa va abtineti de la certuri si injuraturi si incercati sa nu mai postati off topic ca oricum va sunt sterse posturile.

 

numai bine ! steag1

dar am gresit eu ca am cerut sa fie inregistrat meciul daca se poate??eu cred ca nu..incerc sa ma abtin de la polemica chiar daca mai vad mesaje ironice adresate mie..si ms pentru meci....numai bine steagsimplu

axl2331.07.2007 13:55

Ce frumos ai incercat tu, stifler, sa te abtii de la polemici in pm-urile alea porcoase pe care mi le-ai trimis.

 

Scuze, Azzido, de off topic, da' m-a scos din tatani pustiul.

stifler_cale31.07.2007 14:03
Ce frumos ai incercat tu, stifler, sa te abtii de la polemici in pm-urile alea porcoase pe care mi le-ai trimis.

 

Scuze, Azzido, de off topic, da' m-a scos din tatani pustiul.

 

 

 

deja intreci masura...ai grija!!!

«15678931»