FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1181920212223»
DA_HOOL18.10.2010 17:53

Ceva asemanator de la anul crdeti ca vom avea pe fostul "lia manoliu":

 

 

Sau asa ceva de la nemti:

 

 

 

ceva asemanator cu petrecerea de la preoteasa:

 

 

 

GATE13 HOOLIGANS:

 

http://www.youtube.com/watch?v=lpIjgBIXeCI...feature=related

 

CSKA SOFIA:

 

 

 

Steaua Fans:http://www.youtube.com/watch?v=qS_L3rmMaPM&feature=related

 

 

 

Banita19.10.2010 09:04

Lech Poznan

 

Lech Poznan Ultras

 

 

 

Lech Poznan

 

 

 

Legia Warszawa

 

Legia Warszawa Ultras

 

 

 

 

 

 

 

Polonezi ultras

 

 

 

2008/2009

 

DA_HOOL21.10.2010 09:50

wisla cracovia

 

 

 

 

 

lucvald-190221.10.2010 18:01

Desi nu este on-topic, as vrea sa dau un info :

se televizeaza derby-ul Steaua Rosie - Partizan, sambata, ora 14, pe sport.ro ;)

Dragos_G21.10.2010 18:18

daca nu erau incidentele de la meciul cu italia, nici nu se pomenea de acest meci. acum o sa aiba audienta ca toata lumea vrea sa vada 'crime' pe stadion, dar cand sunt in Romania chestii destea dar la o scara mai mica, toti sar cu puscaria in sus si in jos.

S.S.Lazio22.10.2010 14:45

au mai dat fraierii si cska sofia - levski in cateva randuri ..dar pe sarbi deloc pana acum.

Edededi23.10.2010 18:59
Bogdan24.10.2010 06:30
Dragos_G30.10.2010 20:31
Dragos_G31.10.2010 10:04

28.10.1950

50 de ani de Torcida

stelista_cristina31.10.2010 12:01

Milan

Dragos_G31.10.2010 20:53

UTA - Bihor

RaMs3s31.10.2010 21:31

UTA din nou la inaltime !

 

[Cat de frumos arata gardu' peluzei aradene ]

*Alecs*02.11.2010 16:45

Un nou mars de protest al fanilor United inainte de meciul cu Spurs:

 

Banita02.11.2010 23:44

 

 

 

albanezul03.11.2010 14:52

 

e unu mai in stanga asa dupa ce cade panza care are aprinse 2 torte..

Banita04.11.2010 11:34

 

SSK05.11.2010 14:50

Pare-mi se totusi ca sunt 60 de ani de Torcida.

 

Ce se intampla in Argentina mi se pare unic...nu seamana cu nimic altceva.

Dragos_G05.11.2010 18:13
Pare-mi se totusi ca sunt 60 de ani de Torcida.

 

Ce se intampla in Argentina mi se pare unic...nu seamana cu nimic altceva.

Oops :D nu am fost atent.

Dragos_G11.11.2010 14:02

Ritmul de la 5.30 :D

 

Dragos_G14.11.2010 10:22

Paok - Aek

 

Le reseau pansant14.11.2010 14:57
Un nou mars de protest al fanilor United inainte de meciul cu Spurs:

se impun cateva observatii la filmuletul asta:

-desi anglia e plina de imigranti/negrii/straini la marsul asta nu am vazut niciunul care sa nu fie englez

-desi au reputatia de huligani, nu am vazut oameni dubiosi sau pusi pe scandal, toti pareau ca se simt in largul lor

-desi beau bere pe strada si in fata politistilor, nimeni nu a intervenit in forta si cu gaze lacrimogene

-singurul negru pe care l-am vazut era un politist

 

-daca era la noi masrul, jumatate erau tigani, oameni cel putini dubiosi, insi gura casca

-presa si jandarmii cautau senzationalul si orice urma pentru a pune un titlu catastrofic

-daca cineva avea o bere in mana, huliganii Stelei au venit la manifestare beti si drogati pusi pe harta cu jandarmii

Dragos_G14.11.2010 16:13
se impun cateva observatii la filmuletul asta:

 

-desi au reputatia de huligani, nu am vazut oameni dubiosi sau pusi pe scandal, toti pareau ca se simt in

 

-daca era la noi masrul, jumatate erau tigani, oameni cel putini dubiosi, insi gura casca

 

1. daca mai sunt huligani in Anglia, sunt putini si nu se mai afiseaza.

 

2. depinde ce mars. la cel organizat de suporterii Stelei la implinirea a 62 de ani de stelism, nu erau oameni ca cei mentionati de tine. daca te referi la un mars politic sau ceva de genul asta, nu te contrazic.

 

in rest, ai dreptate.

Kellerman14.11.2010 17:59
1. daca mai sunt huligani in Anglia, sunt putini si nu se mai afiseaza.

 

 

Pe asta s-o crezi tu.

 

Am fost pe Anfield de 3 ori anul asta si am vazut de fiecare data "fair fights" intre "brigazile" lui Liverpool si Everton.

albanezul14.11.2010 18:15
Pe asta s-o crezi tu.

 

Am fost pe Anfield de 3 ori anul asta si am vazut de fiecare data "fair fights" intre "brigazile" lui Liverpool si Everton.

si ai facut si tu o poza ceva?

ai filmat ceva?

«1181920212223»