Un nou mars de protest al fanilor United inainte de meciul cu Spurs:
se impun cateva observatii la filmuletul asta:
-desi anglia e plina de imigranti/negrii/straini la marsul asta nu am vazut niciunul care sa nu fie englez
-desi au reputatia de huligani, nu am vazut oameni dubiosi sau pusi pe scandal, toti pareau ca se simt in largul lor
-desi beau bere pe strada si in fata politistilor, nimeni nu a intervenit in forta si cu gaze lacrimogene
-singurul negru pe care l-am vazut era un politist
-daca era la noi masrul, jumatate erau tigani, oameni cel putini dubiosi, insi gura casca
-presa si jandarmii cautau senzationalul si orice urma pentru a pune un titlu catastrofic
-daca cineva avea o bere in mana, huliganii Stelei au venit la manifestare beti si drogati pusi pe harta cu jandarmii