FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1171819202123»
mq_messi05.09.2010 19:52

papagalul ultra` !!

The Game07.09.2010 19:49

Spectacol pirotehnic al Delije(Steaua Rosie Belgrad) la meciul cu Jagodina:

 

crysty1411.09.2010 23:37

:mellow:

RaMs3s14.09.2010 22:06

Putini , dar ultra' :))

 

 

georgepopescu8115.09.2010 06:41

Spectaculos filmuletul RECIBIMIENTO AL EQUIPO CAMPEON DE AMERICA...........Liga DE QUITO.

Dar acum sa fim sinceri in Romania daca s-ar lasa cu atatea artificii si rachete pe stadion ar fi necaz. Cat la suta dintre rachete s-ar duce catre jucatori pe teren?? Eu cred ca cel putin 60 la suta.

Mai avem mult pana sa ajungem ca ei.

 

 

S.S.Lazio15.09.2010 09:35
Putini , dar ultra' :))

 

 

 

razi tu razi , dar astia sunt peste galati,Vaslui si multe alte peluze :) (asta doar din ce se vede si cred ca e destul de relevant )

AG15.09.2010 10:13

eu zic , k erau in deplasare , daca erau pe teren propriu , pun pariu ca erau de 6-7 ori mai multi

RedScorpyON15.09.2010 12:02
razi tu razi , dar astia sunt peste galati,Vaslui si multe alte peluze :) (asta doar din ce se vede si cred ca e destul de relevant )

 

 

Din pacate,parerea mea,sunt si peste noi,cel putin peste o parte dintre noi...:(

RaMs3s15.09.2010 12:22
razi tu razi , dar astia sunt peste galati,Vaslui si multe alte peluze :) (asta doar din ce se vede si cred ca e destul de relevant )

 

pai , chestia e ca nu prea am spus-o ca o ironie...chiar imi plac :) Interesant e cum altii pot sa cante un cantec atat de mult , si noi ne "plictisim" cam repede ;)

Ro.OBert15.09.2010 12:40
dupa "You'll never walk alone" horto magiko cantat de greci mi se pare cel mai frumos,dar ce ma impresioneaza cel mai mult e felul in care il canta,dansand :D
Dragos_G15.09.2010 15:40
Spectaculos filmuletul RECIBIMIENTO AL EQUIPO CAMPEON DE AMERICA...........Liga DE QUITO.

Dar acum sa fim sinceri in Romania daca s-ar lasa cu atatea artificii si rachete pe stadion ar fi necaz. Cat la suta dintre rachete s-ar duce catre jucatori pe teren?? Eu cred ca cel putin 60 la suta.

Mai avem mult pana sa ajungem ca ei.

Ba se cam poate. Probabil acele artificii au fost organizate de o firma specializata.

red&blue_boy18.09.2010 12:41
mori_caine29.09.2010 17:47

 

my god !!!

 

:wub:
andyro29.09.2010 18:14
:wub:

 

 

De mentionat ca a fost spectacol organizat (de club), adica au putut intra cu tot ce vor si da foc la tot ce vor :)

KuzMaN04.10.2010 19:34
AG05.10.2010 11:43

daca nu ma insel, inaripatii bucurestiului au un cantec dupa asta .. adica asta :

 

RobYnho05.10.2010 11:47

Noi avem.

 

 

The_Foxes05.10.2010 11:55

Aveam.

 

Tu cu sudul ti-ai gasit beleaua nu mai e de actualitate :)

Bogdan05.10.2010 12:08

primii au scos cainii melodie pe linia melodica a astora...

 

crafft05.10.2010 13:19

p.s.- referitor la cantecul adaptat de rapidisti,e normal,ia traduceti si voi versurile originale putin...

RobYnho05.10.2010 13:22
p.s.- referitor la cantecul adaptat de rapidisti,e normal,ia traduceti si voi versurile originale putin...

 

Da. Gitana = tigan. :D

Andrei*06.10.2010 07:32
primii au scos cainii melodie pe linia melodica a astora...

 

de fapt cei de la san lorenzo au luat linia melodica de la caini,au pus niste versuri in argentiniana si s-au grabit sa posteze filmuletul pe internet sa para ei primii :))

 

Bogdan06.10.2010 08:50

nu ma. Cainii au scos dupa san lorenzo, apoi noi, o copie dupa ce au scos cainii si dupa tiganii.

BAF-kimi06.10.2010 10:29

Era ironic. :)

S.S.Lazio06.10.2010 18:50

la capitolul copiat cainii ne depasesc lejer :)

«1171819202123»