FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1151617181923»
Maye18.07.2010 10:05

In sfarsit a aflat si Daniel de Torcida.

 

Nu prea a dat , caci sunt interzisi in deplasari. Acasa sa speram ca nu mai au etape de suspendare.

Daniel-Ionut18.07.2010 10:07
In sfarsit a aflat si Daniel de Torcida.

 

Nu prea a dat , caci sunt interzisi in deplasari. Acasa sa speram ca nu mai au etape de suspendare.

 

Ba au dat, vor veni la Bucuresti chiar daca nu vor intra pe stadion :)

Maye18.07.2010 10:14
Ba au dat, vor veni la Bucuresti chiar daca nu vor intra pe stadion :)

Aia e altceva amice. :)

S.S.Lazio18.07.2010 10:31

ii darama pe patrupezi daca vin la Bucuresti :))

Maye18.07.2010 23:55
Azzido27.07.2010 08:52

torte la americani!

Houston Dynamo vs Chicago Fire (ce nume predestinat au)

 

Maye27.07.2010 11:59

"Ultrasii" lui Gaz Metan

 

AG27.07.2010 12:29

oh doamne :))

Daniel-Ionut27.07.2010 12:30

Ei sunt maaaa fularultras

KuzMaN27.07.2010 12:50

Ce fericiti erau ei, cred ca era prima oara cand au vazut o fumigena in realitate. :))

 

LE: Asta mai degraba o bagai la topicul pentru filmulete amuzante. 

Ro.OBert27.07.2010 13:34

baa ui baa mama baa ui baaaa moaaa baaa:))

Maye27.07.2010 14:08
LE: Asta mai degraba o baga-i la topicul pentru filmulete amuzante.

Lasa ma , ca si ei sunt ultrasi. :)

BAF-kimi31.07.2010 02:46
blindica02.08.2010 08:03
rezistenta_ultras03.08.2010 15:14
Dragos_G03.08.2010 17:51
razvan2807.08.2010 20:34

Una dintre cele mai frumoase galerii :

 

 

cRiss4Steaua08.08.2010 10:23
KuzMaN08.08.2010 13:35
Lari08.08.2010 16:14

Dusan Bajevic antreneaza la AEK. Totusi, el a antrenat si la Olympiakos:

 

*Alecs*08.08.2010 20:37

 

Mi-ai luat-o inainte. Au facut o atmosfera incredibila.

 

 

LanDSharK08.08.2010 23:06

Senzationali polonezii in deplasare !!

Incredibil cum le-au taiat timidul " Sparta, Sparta ", mai ales ca erau oaspeti !

Dan_Original_TB9612.08.2010 01:00

si de prin America: San Jose Ultras

http://www.youtube.com/watch?v=iEaycesWtjk

Radu mic12.08.2010 06:19
si de prin America: San Jose Ultras

http://www.youtube.com/watch?v=iEaycesWtjk

astia din san jose sunt rai de tot!! au rupt baru' in seattle :)

Dan_Original_TB9612.08.2010 06:52
astia din san jose sunt rai de tot!! au rupt baru' in seattle :)

ooo,noroc domnu radu:) I-am rupt si pe ei saptamana trecuta cand au venit aici. postau pozele cu ei batuti pe internet si cu police report...asa ti-o iei cand dai din gura aiurea pe internet. cam ca pe romanianultras.com

«1151617181923»