In sfarsit a aflat si Daniel de Torcida.
Nu prea a dat , caci sunt interzisi in deplasari. Acasa sa speram ca nu mai au etape de suspendare.
In sfarsit a aflat si Daniel de Torcida.
Nu prea a dat , caci sunt interzisi in deplasari. Acasa sa speram ca nu mai au etape de suspendare.
In sfarsit a aflat si Daniel de Torcida.
Nu prea a dat , caci sunt interzisi in deplasari. Acasa sa speram ca nu mai au etape de suspendare.
Ba au dat, vor veni la Bucuresti chiar daca nu vor intra pe stadion ![]()
Ba au dat, vor veni la Bucuresti chiar daca nu vor intra pe stadion![]()
Aia e altceva amice. ![]()
ii darama pe patrupezi daca vin la Bucuresti ![]()
torte la americani!
Houston Dynamo vs Chicago Fire (ce nume predestinat au)
"Ultrasii" lui Gaz Metan
oh doamne ![]()
Ei sunt maaaa ![]()
Ce fericiti erau ei, cred ca era prima oara cand au vazut o fumigena in realitate. ![]()
LE: Asta mai degraba o bagai la topicul pentru filmulete amuzante.
baa ui baa mama baa ui baaaa moaaa baaa:))
LE: Asta mai degraba o baga-i la topicul pentru filmulete amuzante.
Lasa ma , ca si ei sunt ultrasi. ![]()
Una dintre cele mai frumoase galerii :
Dusan Bajevic antreneaza la AEK. Totusi, el a antrenat si la Olympiakos:
Mi-ai luat-o inainte. Au facut o atmosfera incredibila.
Senzationali polonezii in deplasare !!
Incredibil cum le-au taiat timidul " Sparta, Sparta ", mai ales ca erau oaspeti !
si de prin America: San Jose Ultras
si de prin America: San Jose Ultras
astia din san jose sunt rai de tot!! au rupt baru' in seattle ![]()
astia din san jose sunt rai de tot!! au rupt baru' in seattle![]()
ooo,noroc domnu radu:) I-am rupt si pe ei saptamana trecuta cand au venit aici. postau pozele cu ei batuti pe internet si cu police report...asa ti-o iei cand dai din gura aiurea pe internet. cam ca pe romanianultras.com