in Germania politia si federatia vor sa asigure securitatea pe stadioane cu masuri dure asemanatoare legii de la noi. Ieri multe grupari din prima Liga au demonstrat inaintea meciurilor pentru cauza suporterilor. Aici este un film cu demonstratia din Dortmund:
Sunt Fericit, varianta Americana:)
Sunt niste clipuri de zici ca-s filmate cu bricheta! ![]()
sper ca poate fi considerat filmulet ultra.sunt 10 bancuri anti Dinamo
http://www.youtube.com/watch?v=xvIgYdhD77I...eature=youtu.be
vedeam un comentariu pe un site...
Cata bere irosita. ![]()
The Best Of Ultras HD
La minutul 53:55 suntem si noi prezenti ![]()
Uite asa se sarbatoreste un titlu, nu tiganeala din constitutii.