FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«1212223»
Azzido28.11.2012 01:39
Harald09.12.2012 12:41

in Germania politia si federatia vor sa asigure securitatea pe stadioane cu masuri dure asemanatoare legii de la noi. Ieri multe grupari din prima Liga au demonstrat inaintea meciurilor pentru cauza suporterilor. Aici este un film cu demonstratia din Dortmund:

 

 

 

 

 

Dan_Original_TB9606.03.2013 07:46

 

Sunt Fericit, varianta Americana:)

besliud06.03.2013 10:57

Sunt niste clipuri de zici ca-s filmate cu bricheta! :))

carsteaemil01.04.2013 15:27
carsteaemil09.04.2013 20:34

sper ca poate fi considerat filmulet ultra.sunt 10 bancuri anti Dinamo

http://www.youtube.com/watch?v=xvIgYdhD77I...eature=youtu.be

Ivanski09.04.2013 21:32
Ivanski09.04.2013 22:06
Legia - asa trebuie sa fie si la noi. Cand se canta un cantec sa cante toti. Astea canta 3 minute acelasi lucru si la noi unii nu sunt in stare sa cante 10 versuri. Ori la stadion ori la teatru.
axl14.04.2013 20:28

 

0:50, epic.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

puyol14.04.2013 22:34

vedeam un comentariu pe un site...

Cata bere irosita. :))

lucvald-190230.07.2013 20:40

The Best Of Ultras HD

La minutul 53:55 suntem si noi prezenti ;)

 

Aztek31.07.2013 11:27

Uite asa se sarbatoreste un titlu, nu tiganeala din constitutii.

Azzido17.08.2013 23:16
«1212223»