Steaua Rosie pierde pe Marakana in fata celor de la Partizan, iar Delije se manifesta in felul urmator : (Svuda grmi okolo / Nasa pesma gotovo / Sve je gotovo / Sve je pijano / Nasa Zvezda prva ponovo): Tunete peste tot in jur / Cantecul nostru s-a terminat / Totul s-a terminat / Toti suntem beti / Steaua noastra inca o data prima!
Mie mi se par la ani lumina de ce se intampla aici.

