![]()
![]()
Stati sa apara un nou West Ham - Milwall !
Cand va fi si la noi asa ceva ?
http://www.youtube.com/watch?v=Z2QqgwjgUUc...feature=related
vreau sa vad cum va fi la Liverpool! vin la peluza ![]()
o sa fie senzational la peluza. se vor aprinde zeci de ziare si se vor arunca cu pungi de seminte (pline) !!! -aivz SRI si Jandarmeria, daaa?
+ ca o sa-l aplaudam pe Banel.
Si noi nu suntem in stare sa venim 1000 de insi la un meci de baschet din grupe ![]()
Si noi nu suntem in stare sa venim 1000 de insi la un meci de baschet din grupe
uimitor..
nu avem unde sa stam 1000 de insi
nu avem sala suficient de mare.. ![]()
uimitor..nu avem unde sa stam 1000 de insi
nu avem sala suficient de mare..
leo, unde ai fost aseara?![]()
leo, unde ai fost aseara?
asa ma.. sa mai dai de gol
credeam ca suntem prieteni ![]()
@ON stiu ca a fost pus de 1 mie de ori dar.. ![]()
![]()
stau si ma intreb daca suporterii astia sunt normal, era o peluza plina, steaguri, mesaje, japoneze etc toti cantau, desi era un meci intre copii de 12 ani.
La Steaua nu e asa nici cand are meci in campionat, fara sa mai spun echipa adoua sau grupele de juniori.
Nu sunt suporteri normali, sunt ultrasi in adevaratul sens al cuvantului. ![]()
stau si ma intreb daca suporterii astia sunt normal, era o peluza plina, steaguri, mesaje, japoneze etc toti cantau, desi era un meci intre copii de 12 ani.
La Steaua nu e asa nici cand are meci in campionat, fara sa mai spun echipa adoua sau grupele de juniori.
Si noi am fost la juniori,dar nu chiar asa de multi si de bine pregatiti...
Ieri, Aris - Paok
Ma intreb cand o sa mai avem si noi asa atmosfera.Incredibil cate torte si stroboscoape au avut in stadion.
Superb intr-un cuvant!
asa atmosfera nu am avut niciodata , pe aproape , insa , am fost
..mai e mult pana departe.
azi, Aris - Olympiakos
Hajduk
astia chiar au materiale, nu gluma.
19 . 02 . 2011 - Olympiakos - Panathinaikos
nu mai inteleg nimic din fotbalul din Romania.. este un mare rahat! cand vad cum este la altii ma apuca nervii