FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filmulete Ultra`

«11920212223»
Dragos_G15.11.2010 20:22

:))

 

Liviu94sud15.11.2010 20:37

Stati sa apara un nou West Ham - Milwall !

*Alecs*23.11.2010 20:55
leoSUD29.11.2010 19:29

 

Cand va fi si la noi asa ceva ?

Edededi29.11.2010 23:58
Red and Blue Love30.11.2010 03:23

http://www.youtube.com/watch?v=Z2QqgwjgUUc...feature=related

vreau sa vad cum va fi la Liverpool! vin la peluza :steag_cruce_invers:

Azzido30.11.2010 22:42

o sa fie senzational la peluza. se vor aprinde zeci de ziare si se vor arunca cu pungi de seminte (pline) !!! -aivz SRI si Jandarmeria, daaa?

leoSUD30.11.2010 22:53

+ ca o sa-l aplaudam pe Banel.

Maye15.12.2010 22:43
Edededi18.12.2010 22:48

 

Si noi nu suntem in stare sa venim 1000 de insi la un meci de baschet din grupe :))

leoSUD19.12.2010 12:27

 

Si noi nu suntem in stare sa venim 1000 de insi la un meci de baschet din grupe :))

uimitor..

nu avem unde sa stam 1000 de insi :) nu avem sala suficient de mare.. :)

r3fl3x19.12.2010 12:50
uimitor..

nu avem unde sa stam 1000 de insi :) nu avem sala suficient de mare.. :)

 

leo, unde ai fost aseara?:))

leoSUD19.12.2010 16:35

leo, unde ai fost aseara? :))

asa ma.. sa mai dai de gol :)) credeam ca suntem prieteni :))

@ON stiu ca a fost pus de 1 mie de ori dar.. :crazy:

Sud194714.01.2011 12:51

 

:bananadance:

Dragos_G29.01.2011 09:07

 

Le reseau pansant29.01.2011 10:28

stau si ma intreb daca suporterii astia sunt normal, era o peluza plina, steaguri, mesaje, japoneze etc toti cantau, desi era un meci intre copii de 12 ani.

 

La Steaua nu e asa nici cand are meci in campionat, fara sa mai spun echipa adoua sau grupele de juniori.

pytycrys29.01.2011 10:32

Nu sunt suporteri normali, sunt ultrasi in adevaratul sens al cuvantului. :)

RedScorpyON29.01.2011 10:34
stau si ma intreb daca suporterii astia sunt normal, era o peluza plina, steaguri, mesaje, japoneze etc toti cantau, desi era un meci intre copii de 12 ani.

 

La Steaua nu e asa nici cand are meci in campionat, fara sa mai spun echipa adoua sau grupele de juniori.

 

Si noi am fost la juniori,dar nu chiar asa de multi si de bine pregatiti...

Dragos_G31.01.2011 08:57

Ieri, Aris - Paok

pytycrys31.01.2011 09:56

Ma intreb cand o sa mai avem si noi asa atmosfera.Incredibil cate torte si stroboscoape au avut in stadion.

Superb intr-un cuvant!

S.S.Lazio01.02.2011 19:55

asa atmosfera nu am avut niciodata , pe aproape , insa , am fost :) ..mai e mult pana departe.

Dragos_G12.02.2011 22:44

azi, Aris - Olympiakos

 

Hajduk

 

astia chiar au materiale, nu gluma.

navodarean19.02.2011 21:40

19 . 02 . 2011 - Olympiakos - Panathinaikos

 

Dragos_G06.03.2011 11:10
AG06.03.2011 11:52

nu mai inteleg nimic din fotbalul din Romania.. este un mare rahat! cand vad cum este la altii ma apuca nervii

«11920212223»